Pretty Little Liars Online Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Rejestracja Zaloguj
Free Lines 

Arrow

Poprzedni temat «» Następny temat
Ulubiony bohater

Ulubiona postać?
Annie Wilson
6%
 6%  [ 1 ]
Dixon Wilson
0%
 0%  [ 0 ]
Naomi Clark
26%
 26%  [ 4 ]
Erin Silver
20%
 20%  [ 3 ]
Navid Shirazi
6%
 6%  [ 1 ]
Adrianna Tate - Duncan
20%
 20%  [ 3 ]
Ethan Ward
0%
 0%  [ 0 ]
Liam Court
20%
 20%  [ 3 ]
Teddy Montgomery
0%
 0%  [ 0 ]
Ivy Sullivan
0%
 0%  [ 0 ]
Ryan Matthews
0%
 0%  [ 0 ]
Debbie Wilson
0%
 0%  [ 0 ]
Harry Wilson
0%
 0%  [ 0 ]
Tabitha Wilson
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 5
Wszystkich Głosów: 15

Autor Wiadomość
Limka 
Queen B.
Friendsaholic


Pomogła: 1 raz
Wiek: 28
Dołączyła: 31 Lip 2011
Posty: 5329
Skąd: Katowice
Wysłany: 2012-11-10, 10:16   Ulubiony bohater

Głosujemy na nasze ulubione postacie. Głos można oddać maksymalnie na 3 bohaterów. Wybieramy tylko z głównej obsady. Uzasadnienie mile widziane.

Jak, widać, sporo tych głównych postaci się przez serial przewinęło, sporo odeszło, ale dużo też doszło. I od razu wybór trudniejszy. Ja miałam wielki dylemat, ale ostatecznie postawiłam na dziewczyny - Adriannę, Silver i Naomi. Przepraszam, Navid! :(

Adrianna była moją ulubienicą od samego początku. Zdecydowanie najciekawsza postać w pierwszym sezonie, mimo iż w pierwszej połowie występowała tylko drugoplanowo. Zawsze kibicowałam jej i Navidowi, szkoda, że rozwalili ten związek. W późniejszych sezonach Ade już nie była taka ciekawa, a w trzecim sezonie wręcz nieznośna (na szczęście szybko to naprawili), ale dalej ją uwielbiam.
Silver - kolejna ciekawa postać, na dodatek śliczna (zresztą, jak wszystkie), co prawda dużego minusa ma u mnie za "każdy z każdym", ale mimo wszystko ją lubię, chociaż też wolałam Erin z poprzednich sezonów.
I Naomi, pozytywna dusza tego serialu. Bez niej na pewno nie byłoby tak ciekawie, potrafi rozbawić w najbardziej pozytywnej sytuacji, poza tym świetna przyjaciółka, no i kocham jej intrygi z wcześniejszych sezonów.

Czwarty głos oddałabym na Navida, bo również jest świetną postacią, ale nie można, a kogoś trzeba było wybrać.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Limka 2012-11-10, 10:17, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
REKLAMA 
Potterhead

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 11 Lut 2012
Posty: 4222
Wysłany: 2012-11-10, 11:36   

Ostatnio zmieniony przez irminsoon 2012-11-10, 10:17, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
irminsoon 
Użytkownik lipca
Potterhead


Pomogła: 1 raz
Wiek: 28
Dołączyła: 11 Lut 2012
Posty: 4222
Skąd: Polska
Wysłany: 2012-11-10, 11:36   

Zagłosowałam na Naomi, Liama i Silver.
Naomi - wiaaadomo, moja ulubiona postać od zawsze i na zawsze! <3
Uwielbiam ją za wszystko, za to, że gra ją AnnaLynne, za to, że jest świetną przyjaciółką, za to, że ma takie świetne poczucie humoru, za to, że jest piękna, za to, że jest taką intrygantką - za wszystko i już! <3 No i wielbiłam całym sercem jej związek z Liamem, poza tym z Jamie'm, Austinem, Oscarem, Ozzie'm - z wszystkimi, oprócz Maxa (znaczy związek spoko, teraz małżeństwo już nie)
Liam - pierwszy sezon był dla niego najlepszy, potem było gorzej, ale to nadal moja ulubiona męska postać w serialu. Uwielbiałam jego związek z Naomi, ale teraz nadal go lubię :)
No i Silver. Pierwszy sezon - tak! Drugi już nie za bardzo, trzeci to jej kibicowałam w kłótni z Ade, a w czwartym trochę się zepsuła. Mimo wszystko nadal ją lubię.
Gdyby było więcej głosów, to możliwe, że oddałabym je na Ade i Navida.
Navid - a tak po prostu.
Ade - uwielbiałam ją w pierwszy sezonie, w drugim już mniej, w trzecim straciła całą moją sympatię, w czwartym się poprawiała, a teraz zaczynam ja znów lubić :)
_________________

Bonnie Wright | Weasley’s Wizard Wheezes | James Phelps
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xand created by spleen modified v0.4 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 16