Pretty Little Liars Online Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Rejestracja Zaloguj
Free Lines 

Arrow

Poprzedni temat «» Następny temat
Odcinek 7
Autor Wiadomość
irminsoon 
Użytkownik lipca
Potterhead


Pomogła: 1 raz
Wiek: 28
Dołączyła: 11 Lut 2012
Posty: 4222
Skąd: Polska
Wysłany: 2013-02-20, 17:46   Odcinek 7  



UTRZYMYWANIE TAJEMNIC - Pod wrażeniem sprawnej kreatywności Carrie, Larissa oferuje jej staż w „Interview”, ale Carrie jest rozdarta i zastanawia się czy się zgodzić. Carrie zaprasza George'a (gościnnie Richard Kohnke) na szkolną potańcówkę, ale gdy sugeruje wcześniejsze opuszczenie tańców, George zyskuje błędne pojęcie o jej zamiarach. Dorrit, która jeździła na balet „Dziadek do orzechów” z matką każdego roku, niechętnie zgadza się pójść tam z Tomem, któremu trudno jest wejść w rolę żony. Mouse dostaje z testu B i obwinia o to jej związek z Sethem. Tymczasem Donna LaDonna szantażuje Maggie, aby trzymała Carrie z dala od Sebastiana.
Premiera: 25 lutego

Promo
_________________

Bonnie Wright | Weasley’s Wizard Wheezes | James Phelps
 
 
REKLAMA 
Friendsaholic

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 31 Lip 2011
Posty: 5329
Wysłany: 2013-02-20, 21:23     

 
 
Limka 
Queen B.
Friendsaholic


Pomogła: 1 raz
Wiek: 28
Dołączyła: 31 Lip 2011
Posty: 5329
Skąd: Katowice
Wysłany: 2013-02-20, 21:23     

Ooo, zapowiada się bardzo ciekawie.

Chcę Carrie i Sebastiana! <3
_________________
 
 
RubyRose 
Prześladowca


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 25 Sie 2012
Posty: 222
Wysłany: 2013-02-20, 23:15     

Limka napisał/a:


Chcę Carrie i Sebastiana! <3


Nic dodać ,nic ująć ;)
_________________

 
 
Limka 
Queen B.
Friendsaholic


Pomogła: 1 raz
Wiek: 28
Dołączyła: 31 Lip 2011
Posty: 5329
Skąd: Katowice
Wysłany: 2013-02-26, 18:20     

Najlepszy odcinek! <33333

O ile poprzedni podobał mi się średnio, to ten był świetny. <3

Koniec Carrie i George'a - tak! Nareszcie, chociaż długo to ten ich związek nie trwał. Bardzo się cieszę, żadnej chemii między nimi nie było, nie to co u Carrie i Sebastiana.^^ Jedyne, co mnie tu zaskoczyło, to prawdziwa twarz George'a, naprawdę myślałam, że jest inny, a jak już to Sebastian jest tym bad boyem. Cóż, George to dupek i tyle, na miejscu Carrie postąpiłabym identycznie. A Carrie i Sebastian to teraz chyba tylko kwestia czasu. :)

Maggie jest mi szkoda, chociaż w ogóle nie potrafię jej zrozumieć, nie wiem, co widzi w tym policjancie. Chciałabym, żeby znaleźli jej kogoś zupelnie nowego, bo nie pasuje ani do Walta, ani do policjanta. Lubię konflikt Maggie vs. Donna.

Powód zerwania Mouse i Setha bardzo przesadzony, no błagam, jak można zerwać z powodu szkoły? -,- Jednak cieszę się, bo nie shipowałam tej parze, Seth jest dziwny. Wątek Mouse tak średnio mnie porywał w tym odcinku.

Donna to straszna bitch, oby ona i Sebastian jak najszybciej się rozstali, żeby mógł być z Carrie, chociaż Donna zapewne będzie się mścić. -,- Boże, jak ja jej nienawidzę, jeszcze jest na dodatek taka brzydka. -,-

Wątek ojca i Dorrit najnudniejszy z całego odcinka, znowu to samo, co pisałam w temacie o poprzednim odcinku, jeśli chodzi o zachowanie Dorrit...

Carrie nareszcie rzuciła ten staż prawniczy i zajęła się czymś, co naprawdę lubi! <3 W końcu, byłam ciekawa, kiedy to nastąpi, bo w końcu o tym jej stażu miał być głównie ten serial. :) Ciekawa jestem tylko, czy powiedziała w końcu ojcu, wydaje mi się, że nie. ;) Pewnie się dowie przypadkiem i będzie wściekły.

Nie mogę się doczekać następnego. <3

A, i jeszcze kocham końcową piosenkę. <3
_________________
Ostatnio zmieniony przez Limka 2013-02-26, 18:21, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
RubyRose 
Prześladowca


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 25 Sie 2012
Posty: 222
Wysłany: 2013-02-27, 18:44     

Limka napisał/a:
Najlepszy odcinek! <33333

O ile poprzedni podobał mi się średnio, to ten był świetny. <3

Koniec Carrie i George'a - tak! Nareszcie, chociaż długo to ten ich związek nie trwał. Bardzo się cieszę, żadnej chemii między nimi nie było, nie to co u Carrie i Sebastiana.^^ Jedyne, co mnie tu zaskoczyło, to prawdziwa twarz George'a, naprawdę myślałam, że jest inny, a jak już to Sebastian jest tym bad boyem. Cóż, George to dupek i tyle, na miejscu Carrie postąpiłabym identycznie. A Carrie i Sebastian to teraz chyba tylko kwestia czasu. :)

THIS chociaż chciałabym żeby bardziej rozwineli ich wątek
[/quote]
Maggie jest mi szkoda, chociaż w ogóle nie potrafię jej zrozumieć, nie wiem, co widzi w tym policjancie. Chciałabym, żeby znaleźli jej kogoś zupelnie nowego, bo nie pasuje ani do Walta, ani do policjanta. Lubię konflikt Maggie vs. Donna.[/quote]
Nom..

[/quote]Powód zerwania Mouse i Setha bardzo przesadzony, no błagam, jak można zerwać z powodu szkoły? -,- Jednak cieszę się, bo nie shipowałam tej parze, Seth jest dziwny. Wątek Mouse tak średnio mnie porywał w tym odcinku.[/quote]
Też uważam że taki troche teatralny powód

[/quote]Donna to straszna bitch, oby ona i Sebastian jak najszybciej się rozstali, żeby mógł być z Carrie, chociaż Donna zapewne będzie się mścić. -,- Boże, jak ja jej nienawidzę, jeszcze jest na dodatek taka brzydka. -,-[/quote]
Mi jakoś szczególnie ona nie przeszkadza

[/quote]Wątek ojca i Dorrit najnudniejszy z całego odcinka, znowu to samo, co pisałam w temacie o poprzednim odcinku, jeśli chodzi o zachowanie Dorrit...[/quote]
Owszem nudny wątek ale mnie nie denerwuje wątek Dorrit

[/quote] nareszcie rzuciła ten staż prawniczy i zajęła się czymś, co naprawdę lubi! <3 W końcu, byłam ciekawa, kiedy to nastąpi, bo w końcu o tym jej stażu miał być głównie ten serial. :) Ciekawa jestem tylko, czy powiedziała w końcu ojcu, wydaje mi się, że nie. ;) Pewnie się dowie przypadkiem i będzie wściekły.

Nie mogę się doczekać następnego. <3

A, i jeszcze kocham końcową piosenkę. <3[/quote]
_________________

Ostatnio zmieniony przez RubyRose 2013-02-27, 18:46, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
irminsoon 
Użytkownik lipca
Potterhead


Pomogła: 1 raz
Wiek: 28
Dołączyła: 11 Lut 2012
Posty: 4222
Skąd: Polska
Wysłany: 2013-03-01, 17:30     

Jak na razie najlepszy odcinek <3
Staż w Interview to ogromna szansa!
Akcja na balu <3
Carrie i Sebastian muszą być ze sobą jak najszybciej, ale Donna (i pewnie też Maggie -.-) będą im stawały na drodze...
_________________

Bonnie Wright | Weasley’s Wizard Wheezes | James Phelps
 
 
Limka 
Queen B.
Friendsaholic


Pomogła: 1 raz
Wiek: 28
Dołączyła: 31 Lip 2011
Posty: 5329
Skąd: Katowice
Wysłany: 2013-03-01, 18:21     

irminsoon napisał/a:
Jak na razie najlepszy odcinek <3


W końcu ktoś się ze mną zgadza. :)

irminsoon napisał/a:
Carrie i Sebastian muszą być ze sobą jak najszybciej, ale Donna (i pewnie też Maggie -.-) będą im stawały na drodze...


Czemu Maggie? Przecież powiedziała Carrie o wszystkim, co mnie zdziwiło, bo myślałam, że nie powie i będzie słuchać Donny. No i ma powiedzieć o wszystkim Waltowi. A Carrie i Sebastian na bank się będą schodzić do końca sezonu... O ile w ogóle się wtedy zejdą, bo nie zawsze finały są happy endami (najczęściej wręcz przeciwnie :c). Chociaż tym razem mam raczej dobre przeczucia co do tego.
_________________
 
 
irminsoon 
Użytkownik lipca
Potterhead


Pomogła: 1 raz
Wiek: 28
Dołączyła: 11 Lut 2012
Posty: 4222
Skąd: Polska
Wysłany: 2013-03-02, 12:03     

Limka napisał/a:
irminsoon napisał/a:
Carrie i Sebastian muszą być ze sobą jak najszybciej, ale Donna (i pewnie też Maggie -.-) będą im stawały na drodze...


Czemu Maggie? Przecież powiedziała Carrie o wszystkim, co mnie zdziwiło, bo myślałam, że nie powie i będzie słuchać Donny. No i ma powiedzieć o wszystkim Waltowi.


Ale opis następnego odcinka nadal wskazuje na to, że będzie się starała powstrzymać Donnę przed wyznaniem jej sekretu, więc widocznie sama o nim nie powie. Zresztą, zobaczymy jak to będzie. :)
_________________

Bonnie Wright | Weasley’s Wizard Wheezes | James Phelps
 
 
Limka 
Queen B.
Friendsaholic


Pomogła: 1 raz
Wiek: 28
Dołączyła: 31 Lip 2011
Posty: 5329
Skąd: Katowice
Wysłany: 2013-03-02, 13:01     

Szkoda. :( Ale z drugiej strony trudno jej się dziwić, że boi się mu o wszystkim powiedzieć, na 100 % odprawi ją z kwitkiem.
_________________
 
 
Natalia. 
Sarcastic Soul
whomanistka


Pomogła: 2 razy
Wiek: 28
Dołączyła: 27 Lip 2011
Posty: 7364
Skąd: Zadupie.
Wysłany: 2013-03-30, 21:37     

Donna jest tłusta i obrzydliwa.
Współczuję aktorce kreacji.
Carrie ładnie wyglądała.
_________________

 
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Szybka odpowiedź
Użytkownik: 


 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xand created by spleen modified v0.4 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13