Pretty Little Liars Online Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Rejestracja Zaloguj
Free Lines 

Arrow

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Anodyne
2013-07-31, 07:32
Odcinek 8
Autor Wiadomość
irminsoon 
Użytkownik lipca
Potterhead


Pomogła: 1 raz
Wiek: 28
Dołączyła: 11 Lut 2012
Posty: 4222
Skąd: Polska
Wysłany: 2013-07-12, 21:39   Odcinek 8  



Hanna wprowadza w życie desperacki plan, by ocalić matkę przed zarzutami i zwraca się w tym celu do jedynej osoby, która jej zdaniem może jej pomóc - Mony. Caleb usiłuje przekonać ją, że Monie nie można ufać, powodując udowodnienie jej lojalności w najbardziej nieoczekiwany sposób. Spencer zajmuje się badaniem nowych dowodów łączących zabójstwo Wildena z inną tajemniczą śmiercią.
Tymczasem, ostatnie mechanizmy "A" odbijają się na Emily i jej mamie, prowadząc Emily do ponownego spotkania z jej byłą szefową - Zoe w ramach szukania ucieczki. Aria zwraca się do Jake'a o pomoc w zrozumieniu nowej postawy Mike'a, pozostawiając ich oboje w niepewności co do natury ich związku.

Premiera: 30 lipca


[ Dodano: 2013-07-31, 22:38 ]
UWAGA! MOJE WRAŻENIA PO ODCINKU:
Chciałam poczekać, aż ktoś się wypowie, ale końcówka odcinka tak mnie zaskoczyła, że musiałam napisać już teraz!

Stylizacja Arii była mocno dziwna, ale ona w niej wyglądała bardzo ładnie! :3
Stylówa w domu to samo, te spodnie ak dziwne, że aż ładne :D
I ślicznie jej w warkoczu!
"Słoń? Dinozaur? O, Malcolm, to ja?" Hhahaha, Ezra, nieźle Cię dziecko ocenia XD
Ezra się podejrzanie wypytywał Emily o A., ale to pewnie specjalnie tak scenarzyści ustawili :D
Benett - kolejna niepotrzebna postać, ale był bardzo spoko!
Zoe jak wyżej, kolejna niepotrzebna postać znikąd. Ale, o dziwo, Rummer przez te 4 lata od roli w 90210 nauczyła się trochę grać! Ale nadal robi te cielęce miny :D
Spencer w scenie z Lambem :3
Mona i Hanna - jak ja bym chciała, żeby one się znowu przyjaźniły, genialnie to obmyśliły. ALE W ŻYCIU BYM NIE POMYŚLAŁA, ŻE MONA PÓJDZIE SIĘ PRZYZNAĆ :O Musi naprawdę cenić sobie Hannę i jej mamę! Mam nadzieję, że nic jej nie zrobią :) No i że ona też niczego nie wywinie :D
Aria i Jake - może malutkimi kroczkami coś by z tego wyszło, ale najnowsze spoilery o Ezrii nie wróżą im nic dobrego, A TO STRASZNA SZKODA! :(
Jejku, ale Pam się załamała :(( A. zaczyna mnie już wkurzać, ja rozumiem, wyjawianie sekretów, śledzenie, wrabianie w jakieś małe rzeczy, no ale już wypadki zagrażające życiu i rozwalanie rodzin są PRZESADĄ! :((
A właśnie, w tej ostatniej scenie A. przebijało się do pokoju Emily w motelu?
_________________

Bonnie Wright | Weasley’s Wizard Wheezes | James Phelps
Ostatnio zmieniony przez irminsoon 2013-08-01, 22:26, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
REKLAMA 

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 23 Sie 2012
Posty: 115
Wysłany: 2013-08-01, 12:22     

_________________

Ostatnio zmieniony przez MizunoHikari 2013-08-01, 22:26, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
MizunoHikari 
Obserwator


Wiek: 28
Dołączyła: 23 Sie 2012
Posty: 115
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2013-08-01, 12:22     

W sumie to Mona rozmawiała z Hanną, jakby rzeczywiscie to ona zabiła Wildena.. takie odniosłam wrażenie. Byłam w szoku jak się przyznała, ale tak się zastanawiam czy aby nie słusznie.. Widzieliscie tę minę na końcu?
Spencer i Bennett w sumie nieźle mogą pokombinować razem :D Pasują do siebie, ale cii.. Spoby forever. ;)
Strasznie było mi szkoda Hanny.. byłam już pewna, że pójdzie i doniesie na siebie.. ;x
Podejrzana sprawa z Mike'm.. za to Jake i Aria jak najbardziej na plus! :3
_________________

 
 
 
Vivian 
Martwy
Cumbercookie


Pomogła: 1 raz
Wiek: 27
Dołączyła: 08 Lut 2012
Posty: 3052
Skąd: Łódź
Wysłany: 2013-08-01, 14:22     

Ja już w pewnym momencie, jak zaczęli pokazywać te retrospekcje, zaczęłam się zastanawiać czy to nie Hanna. Wiem, idiotyzm, ale patrząc na ostatnie głupoty w jej wykonaniu.. Co do Mony-bardzo jej postać polubiłam ostatnio, wiem, ze się z tego wykręci jakoś, zresztą siedzenie w zamknięciu najwyraźniej jej nie przeszkadza w realizacji planów.
Cały odcinek był straasznie zmulony, CIĄGLE wałkowali temat Ashley, nuda, ale końcówka rzeczywiście fajna, tylko po co one na ten posterunek poszły to ja nie wiem :D
_________________

 
 
irminsoon 
Użytkownik lipca
Potterhead


Pomogła: 1 raz
Wiek: 28
Dołączyła: 11 Lut 2012
Posty: 4222
Skąd: Polska
Wysłany: 2013-08-01, 15:23     

Ja wierzę w bezinteresowność Mony, pewnie naiwnie XD Sądzę, że zrobiła to dla Hanny. Albo wywinie coś podczas przesłuchania i okaże się niewinna, jednocześnie ratując Hannę i Ash. Albo, co też jest prawdopodobne, zabiła Wildena na serio i kiedy Hanna chciała się przyznać, to stwierdziła, że jednak powie prawdę, bo nie chciała jej narażać (na jej winę wskazuje fakt, że kazała Hannie powiedzieć, że strzeliła dwa razy, a przecież wcześniej w serialu nie mówił o tym, ile strzałów oddano!). Jest jeszcze opcja, że A Team mógł ją zmusić do złożenia takich zeznań, ale to chyba za proste, nie?
Jeszcze jeśli chodzi o działania A, to się zastanawiam, czy ta osoba nie ma żadnych uczuć? :O Przecież jeśli to jest ktoś z rówieśników to na pewno ma rodziców, więc chyba wie, jakby się czuł, jakby ktoś mu tak rozwalał rodzinę :o
Ciekawe, czy jak Emily zaniosła te zdjęcia na policję to odłożyła gdzieś ten klucz? :D
Wątek mamy Toby'ego jest dla mnie nudny. On wyjechał do NY, to myślałam, że będzie trochę spokoju z tą sprawą, ale oczywiście Spencer musiała się tym zająć. Jej mama dobrze mówi, że to na nic, bo nie wróci to jej życia, wiadomo, że Toby chce znać prawdę, ale nie tak obsesyjnie!
W ogóle rozśmieszyła mnie scena jak Mona siedziała w pokoju przesłuchań pod tym względem, że ta policjantka tyle czekała z opuszczeniem żaluzji :D Wiadomo, że trzeba było nakręcić ten uśmiech Mony (szyderczy czy przyjacielski, kto to wie :D), ale to wyszło za sztucznie! No i odpowiadając na twoje pytanie, Vivian, no to one przyszły na posterunek chyba po to, żeby właśnie ją zobaczyć :mrgreen:
Ale mimo wszystko odcinki są coraz lepsze <3
_________________

Bonnie Wright | Weasley’s Wizard Wheezes | James Phelps
 
 
RubyRose 
Prześladowca


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 25 Sie 2012
Posty: 222
Wysłany: 2013-08-01, 15:41     

Była mowa że w pistolecie były 4 naboje a było miejsce na 6 i że od razu wysuwa się wniosek gdzie podziały się te 2 naboje ( to było w poprzednim odcinku ) jak tamta w lokach gadała z Hanną ,a z resztą się zgadzam
_________________

 
 
Anodyne 
Administrator


Pomogła: 3 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 01 Kwi 2011
Posty: 2914
Wysłany: 2013-08-01, 16:34     

Aria znowu ma okropną sukienkę :/ Zmieńcie jej stylistkę, please...
I nie komplikuj sprawy z Jake'iem. Wszyscy wiemy,że wrócisz do Ezry, więc się zabaw chociaż trochę xD

MizunoHikari napisał/a:
Spencer i Bennett w sumie nieźle mogą pokombinować razem :D Pasują do siebie, ale cii.. Spoby forever. ;)

This :D

Mona jak przepytywała Hannę to wyglądała naprawdę przekonująco. Skądś w sumie musiała wiedzieć ile strzałów oddano. W końcu ta detektyw nie powiedziała tego przy niej.
A Caleb jest taaki kochany ♥
_________________


Mondler <3

 
 
Vivian 
Martwy
Cumbercookie


Pomogła: 1 raz
Wiek: 27
Dołączyła: 08 Lut 2012
Posty: 3052
Skąd: Łódź
Wysłany: 2013-08-01, 16:41     

Ten Benett ma jakieś odstające uszy, jak elfik, ja go nie chcę do Spencer :<
_________________

 
 
Natalia. 
Sarcastic Soul
whomanistka


Pomogła: 2 razy
Wiek: 27
Dołączyła: 27 Lip 2011
Posty: 7364
Skąd: Zadupie.
Wysłany: 2013-08-01, 18:34     

Zastanawia mnie czy to nie przeoczenie czy Mona nadal węszy skoro wiedziała o strzałach. Wydaje mi się, że ona tego nie zrobiła, ale zdecydowała się przyznać bo właściwie nic jej nie zrobią, nie będzie siedziała w kiciu tylko poleci do Radley, tam może pokombinować lub po prostu się wyciszyć także nic jej się nie stanie, w przeciwieństwie do Ashley, której może grozić nawet kara śmierci. Być może chciała wymazać swoje winy jako A.
_________________

 
 
 
 
Limka 
Queen B.
Friendsaholic


Pomogła: 1 raz
Wiek: 28
Dołączyła: 31 Lip 2011
Posty: 5329
Skąd: Katowice
Wysłany: 2013-08-01, 19:48     

Dobry odcinek. :)

Najciekawszy był wątek Hanny i Mony, jak zaczęli pokazywać te retrospekcje, to też już zaczęłam myśleć, że Hanna naprawdę zabiła Wildena. To, że Hanna w końcu nie poszła się przyznać, w ogóle mnie nie zaskoczyło, przyznanie się Mony też nie.

Haleb na plus w tym odcinku. <3

Ja nie chcę Arii z Jakie'm, ona ma wrócić do Ezry.

Wątek Emily mnie trochę nudził, Spencer i tej całej matki Toby'ego też.
_________________
 
 
irminsoon 
Użytkownik lipca
Potterhead


Pomogła: 1 raz
Wiek: 28
Dołączyła: 11 Lut 2012
Posty: 4222
Skąd: Polska
Wysłany: 2013-08-01, 21:23     

RubyRose napisał/a:
Była mowa że w pistolecie były 4 naboje a było miejsce na 6

Tak, już sobie przypomniałam, no ale Mona tego bezpośrednio nie słyszała :)

Ja też myślę, że Mona w więzieniu nie posiedzi, jakikolwiek miała motyw to wywinie się choroba psychiczną i trafi do Radley, a przecież wyłaziła z niego wiele razy, więc to jej w niczym nie przeszkodzi :)

Ja nie chcę Benetta ze Spencer, ale sceny z jego udziałem jak najbardziej! Fajna postać, bystry, zabawny, mam tylko nadzieję, że nie jest "posłannikiem" A. (bo już takie teorie krążą w internecie :D)
_________________

Bonnie Wright | Weasley’s Wizard Wheezes | James Phelps
 
 
fonduaunoirr 
Dręczyciel


Dołączyła: 28 Sie 2011
Posty: 592
Skąd: wariatkowo.
Wysłany: 2013-08-02, 00:38     

A ja polubiłam Spencer z Calebem :D
_________________

 
 
irminsoon 
Użytkownik lipca
Potterhead


Pomogła: 1 raz
Wiek: 28
Dołączyła: 11 Lut 2012
Posty: 4222
Skąd: Polska
Wysłany: 2013-08-02, 19:18     

fonduaunoirr napisał/a:
A ja polubiłam Spencer z Calebem :D

Ja ich polubiłam w 3. sezonie, mieli kiedyś taką jedną fajną scenę :D
_________________

Bonnie Wright | Weasley’s Wizard Wheezes | James Phelps
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Szybka odpowiedź
Użytkownik: 


 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xand created by spleen modified v0.4 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 14