Pretty Little Liars Online Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Rejestracja Zaloguj
Free Lines 

Arrow

Poprzedni temat «» Następny temat
Spoilery
Autor Wiadomość
Limka 
Queen B.
Friendsaholic


Pomogła: 1 raz
Wiek: 28
Dołączyła: 31 Lip 2011
Posty: 5329
Skąd: Katowice
Wysłany: 2013-09-29, 17:48   Spoilery  

Temat zawsze się przyda.

Na początek trochę spoilerów z Filmwebu na temat 3. sezonu:

Jaime King powiedziala, że trzeci sezon naprawdę wstrząśnie sprawami dla naszych pań jeśli chodzi o miłosne sprawy. "Jestem naprawdę podekscytowana jeśli chodzi o fanów Hart of Dixie, ponieważ mamy wiele nowych wydarzeń dla naszych postaci" - kontynuuje King. "I mamy wiele świetnych nowych gościnnych gwiazd! Robert Buckley i Josh Cooke są naprawdę niesamowitymi aktorami, którzy pojawią się, aby zagrać obiekty westchnień, które trochę namieszają sprawami u Zoe i Lemon". Wygląda jakby coraz więcej przystojniaków przeprowadzało się do Bluebell!

__

Lauren Bittner będzie powracała w trzecim sezonie serialu CW "Doktor Hart".
Aktorka zagra Vivian, krewną ojca Zoe, Harleya Wilkesa, która jest kuzynką doktor Hart.
Bittner wcześniej pojawiała się w "Zaprzysiężonych" i "Paranormal Activity".

__

Trzeci sezon rozpoczyna się pięć miesięcy po finale i pokazuje, że "nikt nie będzie tam, gdzie oczekujemy - zarówno fizycznie jak i emocjonalnie" - ujawnia showrunner Leila Gerstein. Zoe, ze swej strony, miała "cudowne lato" w Nowym Jorku, kiedy George - którego miłosne połączenie z kochaną lekarką "toczyło się swoim biegiem do najbliższej przyszłości" - wykorzystał swój czas, aby "uświadomić sobie, że pozwolił odejść Tansy zbyt szybko i powinien walczyć o nią" - zdradza producent wykonawcza. Następnie widzimy Wade’a, który nadal zajmuje się Rammer Jammer wraz z Lemmon, która cieszy się "tajemniczym sekretnym związkiem z kimś". Co do Annabeth i Lavona: "Kochamy ich!" tryska Gerstein. "Umieszczamy tą relację w centrum uwagi". (Ale spodziewaj się, że kuzynka Lavona stworzy jakieś napięcie między tą dwójką).

BONUS | "Rozszerzamy nasz świat" jeszcze bardziej w trzecim sezonie, zdradza Gerstein. "Spotkamy matkę Bricka [ojca Zoe], rodzinę Harleya Wilkesa i również rodziców Annabeth po raz pierwszy". Choć nie ekscytuj się zbyt mocno: Zoe nie będzie miała żadnego rodzeństwa kręcącego się w mieście. "Harley nie miał innych dzieci" - zapewnia producent wykonawcza; nowe twarze to "tylko kuzyni Zoe".

__

Wygląda na to, że rzeczy stają się poważne między Zoe i jej nowym chłopakiem Joelem, w tej roli Josh Cooke, w trzecim sezonie. Tak poważne, że jego rodzina pojawia się w mieście, aby ją poznać! Fani spotkają Sylvię, słodką, ciepłą i uroczą ciotkę Joela, kiedy pojawia się w Bluebell, aby świętować Chanukę z parą.

Średnio mi się one podobają... Cieszy mnie tylko, że wystąpi Robert Buckley, już shipuję go z Lemon. :D I to, że George będzie chciał odzyskać Tansy, oby mu wyszło. :) Nic o Zade. :c A tysiące nowych postaci średnio mnie obchodzi...
_________________
 
 
REKLAMA 
Cumbercookie

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 08 Lut 2012
Posty: 3052
Wysłany: 2013-09-29, 18:15     

 
 
Vivian 
Martwy
Cumbercookie


Pomogła: 1 raz
Wiek: 27
Dołączyła: 08 Lut 2012
Posty: 3052
Skąd: Łódź
Wysłany: 2013-09-29, 18:15     

Nowe postacie mogą być, byle nie skupiali się tylko na nich.
Nowy chłopak Lemon na tak.
Lavon i AB też na tak!
Fajnie, że George zdecydował się walczyć o Tansy.

ALE
Limka napisał/a:
Następnie widzimy Wade’a, który nadal zajmuje się Rammer Jammer


Limka napisał/a:

Wygląda na to, że rzeczy stają się poważne między Zoe i jej nowym chłopakiem Joelem, w tej roli Josh Cooke, w trzecim sezonie. Tak poważne, że jego rodzina pojawia się w mieście, aby ją poznać! Fani spotkają Sylvię, słodką, ciepłą i uroczą ciotkę Joela, kiedy pojawia się w Bluebell, aby świętować Chanukę z parą.


TO MNIE WŁAŚNIE WKURZA W TYM SERIALU. Jasna cholera, jaki nowy chłopak? Jestem przekonana, że jak Zoe wróci to Wade powita ją z szelmowskim uśmieszkiem i swoim 'hey, doc'. Nie udawajcie, że wszystko jest w porządku i nic się nie zdarzyło :(

[ Dodano: 2013-09-29, 18:31 ]
Jeszcze to znalazłam, myślę, że nie trzeba tłumaczyć :)

Cytat:
“After spending the summer in New York City, Zoe (Rachel Bilson) is ready to make her move more permanent, but first she must return to BlueBell for one last thing. Upon her return Zoe, discovers that no one in town is very happy to see her, except for Lavon (Cress Williams). Desperate for Brick (Tim Matheson) to give her a good reference, she agrees to help him track down George (Scott Porter) and get him to resurrect the Founders Day parade that has been canceled. Needing to find George quickly, Zoe enlists Lemon’s (Jaime King) help but accidentally discovers Lemon is hiding a dirty little secret. Meanwhile, Lemon also devises a plan to help Wade (Wilson Bethel) save face in front of Zoe.”


+wypowiedź Wilsona (Wade'a) na temat Zade

TUTAJ

Hahahahaha, czy wy też widzicie tego pięknego nowego chłopaka Zoe? xd
Kurczę, Wade na tym filmiku zachowuje się super, czemu na zwiastunie robią z niego takiego cholernego luzaka który tylko chce spać z klientkami?!

+DLACZEGO promo sugeruje nam, że Wade i Zoe będą razem? :shock:
_________________

 
 
Limka 
Queen B.
Friendsaholic


Pomogła: 1 raz
Wiek: 28
Dołączyła: 31 Lip 2011
Posty: 5329
Skąd: Katowice
Wysłany: 2013-09-29, 19:12     

Vivian napisał/a:
+DLACZEGO promo sugeruje nam, że Wade i Zoe będą razem? :shock:


Coo, jak, gdzie? Ale oczywiście jestem na tak. :serce:
_________________
 
 
Vivian 
Martwy
Cumbercookie


Pomogła: 1 raz
Wiek: 27
Dołączyła: 08 Lut 2012
Posty: 3052
Skąd: Łódź
Wysłany: 2013-09-29, 19:13     

Boże, nie dość, że mam sklerozę to jeszcze mylę osoby, przepraszam, chodziło mi o Wade'a i Lemon, w promo jest taka scena z Z&L.
_________________

 
 
Limka 
Queen B.
Friendsaholic


Pomogła: 1 raz
Wiek: 28
Dołączyła: 31 Lip 2011
Posty: 5329
Skąd: Katowice
Wysłany: 2013-09-29, 19:17     

Vivian napisał/a:
Boże, nie dość, że mam sklerozę to jeszcze mylę osoby, przepraszam, chodziło mi o Wade'a i Lemon, w promo jest taka scena z Z&L.


Oj, szkoda, już miałam nadzieję, że jest jeszcze jakieś inne promo, którego jakimś cudem nie widziałam. :D

No, jest taka scena, ale to chyba podpucha, wątpię, żeby ich połączyli, a już na pewno nie teraz, zresztą L ma mieć nowego chłopaka, a Wade powinien, moim zdaniem pobyć trochę sam i zawalczyć o Zoe.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Szybka odpowiedź
Użytkownik: 


 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xand created by spleen modified v0.4 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 13