Pretty Little Liars Online Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Rejestracja Zaloguj
Free Lines 

Arrow

Poprzedni temat «» Następny temat
Kto może być w A-teamie? Główni podejrzani po 3x19
Autor Wiadomość
Anodyne 
Administrator


Pomogła: 3 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 01 Kwi 2011
Posty: 2914
Wysłany: 2013-02-16, 21:26   Kto może być w A-teamie? Główni podejrzani po 3x19  

No to zaczynamy nowy cykl:
1. Wren Kingston

Dlaczego może być A? To,że odwiedził Spencer może być podejrzane ze względu na jego znajomość z Moną podczas jej pobytu w Radley. Wren lubi popić, więc mógł kupić Whisky i zostawić ją na ganku Jasona. Mógł go też odurzyć w szpitalu i porwać.
Dlaczego nie może być A? Nie wydaje się,żeby miał wiele motywów do być w A-teamie, prócz tego,żę Melisa nienawidziła Ali, kiedy z nim była. Plus jak on i Toby mogą być razem w A-Teamie, skoro wydaje się,że są rywalami?

2.Emily Fields.

Dlaczego może być A? Całkowicie przypadkiem Emily zdołała uciec z windy tuż przed tym jak spadła? A biorąc pod uwagę jak bardzo Paige nienawidzi Ali można założyć,że obie są w A-teamie. Plus- widzieliśmy,że Emily zasłonęła zasłonę przed zniknięciem Jasona, tak jakby pomogała A być dyskretnym (Coś w stylu: " Nie zwracaj uwagi na tego uciekiniera za zasłoną)"
Dlaczego nie może być A? To naprawdę naciągane,że Emily może być w A-Teamie. Sama podałąby sobie leki 'tamtej nocy'?Czy tylko udawała? Ponadto Emily stara się rozwiązać sprawę A i całego A-Teamu.

3.CeCe Drake.


Dlaczego może być A? CeCe strasznie nakłamała w tym odcinku-okłamała Arię z tym,że jej samochód został odholowany, co każe nam się zastanawiać czy pomogła ukraść zdjęcie, na którym są w trójkę z Ali. Ponadto to powiedziała Emily,że nie zna Wildena, mimo,że tak naprawdę go zna. A ufając pamięci Jasona co do nocy zniknięcia Ali wiemy,że tamtej nocy była ubrana podobnie do Ali.
Dlaczego nie może być A? CeCe na pewno coś knuje, nie wiadomo czy jest zamieszana w zniknięcie czy śmierć Alison, ale nie wiemy jeszcze czy jest szkodliwa, czy nie.

4. Ezra Fitz.

Dlaczego może być A? Wydaje się,że tak naprawdę nikt nie wie gdzie jest teraz Ezra, co wydaje się podejrzane. No i niezapominajmy,że ma nienaganny gust jeśli chodzi o szkocką, ponadto ma więcej niż 21 lat, więc mógłby postawić te buelki na ganku Jasona. Może Wes próbuje zbliżyć do Arii żeby chronić ją przed bratem?
Dlaczego nie może być A? Ezra w końcu stara się być dobrym tatą, dlatego wyjechał.

5.Alison DiLaurentis.

Dlaczego może być A? Spójrzmy prawdzie w oczy: Podrzucenie całej tej wkisky na ganek Jasona to definitywnie coś, co Ali mogłaby zrobić. No i na pewno chciałaby zobaczyć jak jej brat spada w windzie- To rodzeństwo od zawsze ma jakieś problemy.
Dlaczego nie może być A? Teraz kiedy widzieliśmy,że CeCe byłą ubrana podobnie do Ali to ona mogła być dziewczyną w czerwonym płaszczu.

źródło:http://www.wetpaint.com/


Co o tym sądzicie? Moim zdaniem Emily odpada, nie powinna wgl znaleźć się w tym rankingu, no ale.
_________________


Mondler <3

Ostatnio zmieniony przez Anodyne 2013-02-16, 21:26, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
REKLAMA 
Friendsaholic

Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 31 Lip 2011
Posty: 5329
Wysłany: 2013-02-16, 21:39     

Ostatnio zmieniony przez Limka 2013-02-16, 21:26, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Limka 
Queen B.
Friendsaholic


Pomogła: 1 raz
Wiek: 28
Dołączyła: 31 Lip 2011
Posty: 5329
Skąd: Katowice
Wysłany: 2013-02-16, 21:39     

Haha, kiedyś uwzięli się na Arię, teraz zaczyna się z Emily. Moim zdaniem żadna z kłamczuch nie jest w A - teamie, włączając Alison, która przecież sama dostawała wiadomości od A! Więc też nie powinna się tu znaleźć, jak już to jej bliźniaczka, o ile będzie ten wątek, a podejrzewam, że tak.

Wren też dla mnie odpada, trzymam się raczej teorii, że każda kłamczucha ma swojego członka A - teamu, a Spencer ma już Toby'ego.

Ezra całkiem możliwe, w końcu okłamał Arię w sprawie pieniędzy no i trzymając się powyższej teorii, on najbardziej by pasował na członka dla Arii.

CeCe najbardziej pasuje mi z tej listy. Ale z drugiej strony może być to podpucha.

Dowiemy się o 3 członku A - teamu jeszcze w tym sezonie, tak?
_________________
 
 
Anodyne 
Administrator


Pomogła: 3 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 01 Kwi 2011
Posty: 2914
Wysłany: 2013-02-16, 21:55     

Limka napisał/a:
Haha, kiedyś uwzięli się na Arię, teraz zaczyna się z Emily. Moim zdaniem żadna z kłamczuch nie jest w A - teamie, włączając Alison, która przecież sama dostawała wiadomości od A! Więc też nie powinna się tu znaleźć, jak już to jej bliźniaczka, o ile będzie ten wątek, a podejrzewam, że tak.

Ja osobiście uważam,że NIESTETY będzie wątek z bliźniaczką :/
Ale fakt, gdyby okazało się,że któraś z głównych bohaterek jest w A-Teamie to było najgorsze zakończenie serii ever.


Limka napisał/a:
on najbardziej by pasował na członka dla Arii.

Członek Arii xD Rozwaliło mnie to :lol:
Ale podążając tą teorią to ciężko byłoby znaleźć kogoś innego kto mógłby nim być.
Limka napisał/a:

CeCe najbardziej pasuje mi z tej listy. Ale z drugiej strony może być to podpucha.

A moim zdaniem CeCe po prostu nic o sprawie z A nie wie i zmyśla,ale jest niegroźna.
Limka napisał/a:
Dowiemy się o 3 członku A - teamu jeszcze w tym sezonie, tak?

Tak, oraz ilu ich tam jest.
_________________


Mondler <3

 
 
Natalia. 
Sarcastic Soul
whomanistka


Pomogła: 2 razy
Wiek: 27
Dołączyła: 27 Lip 2011
Posty: 7364
Skąd: Zadupie.
Wysłany: 2013-02-16, 22:12     

Z Cece jest jak z Jenną (co z nią ?!) typowa podstawianka.
Ja już nie wiem w co wierzyć.
_________________

 
 
 
 
Limka 
Queen B.
Friendsaholic


Pomogła: 1 raz
Wiek: 28
Dołączyła: 31 Lip 2011
Posty: 5329
Skąd: Katowice
Wysłany: 2013-02-16, 22:56     

Anodyne napisał/a:

Limka napisał/a:
on najbardziej by pasował na członka dla Arii.

Członek Arii xD Rozwaliło mnie to :lol:


Haha, nawet nie zauważyłam wcześniej jak to brzmi. :D Możecie wpisać do najlepszych tekstów. :)
_________________
 
 
Anodyne 
Administrator


Pomogła: 3 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 01 Kwi 2011
Posty: 2914
Wysłany: 2013-02-16, 23:00     

Limka napisał/a:
Możecie wpisać do najlepszych tekstów. :)

A wpiszę xD Proszę bardzo:D
_________________


Mondler <3

 
 
Gabrielle 
Little Liar
Gleek


Wiek: 25
Dołączyła: 26 Sty 2012
Posty: 2692
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-02-16, 23:57     

Szczerze? To wszystko chyba z dupy wyjęte :P Ew. CeCe pasuje.
_________________

:serce:
 
 
irminsoon 
Użytkownik lipca
Potterhead


Pomogła: 1 raz
Wiek: 28
Dołączyła: 11 Lut 2012
Posty: 4222
Skąd: Polska
Wysłany: 2013-02-17, 18:34     

Na pewno nie żadna Kłamczucha, Ezra tak, CeCe jest nieszkodliwa, to tylko podpucha, Melissa jest podejrzana, ale nie tak bardzo, Wren na pewno nie. Ostatnio czytałam, że to Paige jest A :D
_________________

Bonnie Wright | Weasley’s Wizard Wheezes | James Phelps
 
 
luna 
Dręczyciel


Pomogła: 1 raz
Wiek: 27
Dołączyła: 18 Paź 2012
Posty: 494
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2013-02-20, 21:08     

Chciałabym żeby Aria! Ale podobno żadna z Kłamczuch nie jest w A-teamie. Ali-tak. Ezra-tak. Wren? Oh God nope :c CeCe? już sama nie wiem..
_________________

 
 
Gabrielle 
Little Liar
Gleek


Wiek: 25
Dołączyła: 26 Sty 2012
Posty: 2692
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-02-20, 21:29     

Boże, uśmiechający się w ten sposób Toby to najobrzydliwsza rzecz jaką kiedykolwiek widziałam xD
A co do tematu to się nieźle Ezry uczepiliście :x
_________________

:serce:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Szybka odpowiedź
Użytkownik: 


 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xand created by spleen modified v0.4 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 13