Pretty Little Liars Online Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Rejestracja Zaloguj
Free Lines 

Arrow

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy Ezra należy do A-Teamu?
Autor Wiadomość
Anodyne 
Administrator


Pomogła: 3 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 01 Kwi 2011
Posty: 2914
Wysłany: 2013-02-16, 21:50   Czy Ezra należy do A-Teamu?

Więc czy Ezra może być członkiem A-Teamu? Definitywnie jest kilka sygnałów ostrzegawczych:
Pieniądze: Cały czas jesteśmy podejrzliwi w stosunku do pieniędzy Ezry, Jego opowieść o sprzedaży samochodu sprzedała się świetnie,ale fakt,że Jason zapisał na czeku 50.000 $ dla tajemniczej osoby, krótko przed tym jak Ezra sprzedał samochód potwierdza nasze poderzenia. Poza tym Marlene King powiedziała,że nie ma zbiegów okoliczności w Rosewood.

Zaginiony w akcji Mówiąc o zbiegach okoliczności: w 03x10 "What Lies Beneath” Ezra tajemniczo zniknął. Niby starał się odkupić samochód, ale czy nie robił czegoś dla A-Teamu? Poza tym brakuje w tym odcinku także Jasona- Czyżby się spotkali?

Jego akceptacja 'Jenna Thing' i A Na początku nie robi to z niego podejrzanego,ale patrząc wstecz, wydaje się,że Ezra niespodziewanie dobrze przyjął to co Kłamczuchy zrobiły Jennie. Wydaje się także, że łatwo przyjął do wiadomości informacje o A. W przeciwieństwie do Caleba i Paige nie miał bezpośrednio doświadczenia z A,ale fakt,że początkowo namawiał Arię do bliższej znajomości z Jenną stawia go w podejrzanym świetle.

Był na Balu Maskowym A-Team wydawał się silnie zaangażowany w Bal Maskowy w 02x25 "UnmAsked". Czy Ezra pojawił się tam żeby udowodnić swoją miłość do Arii czy może miał ukryty motyw?

Jego nagłe pojawienie się w pociągu halloweenowym Pierwsze nagłe pojawienie się Ezy w 03x13 "This Is A Dark Ride''- nagle kiedy dzieje się coś złego pojawia się Ezra. Szczęśliwy zbieg okoliczności czy może był w pociągu cały czas?

Jego maszyna do pisania A używa maszyny do pisana. Ezra ma jedną, a w 03x18 "Dead To Me" kamera skupia się na niej. Przypadek czy wskazówka?

źródło: http://www.wetpaint.com

Co myślicie o Ezrze w A-Teamie?
_________________


Mondler <3

 
 
REKLAMA 
whomanistka

Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 27 Lip 2011
Posty: 7364
Wysłany: 2013-02-16, 22:06   

_________________

 
 
Natalia. 
Sarcastic Soul
whomanistka


Pomogła: 2 razy
Wiek: 27
Dołączyła: 27 Lip 2011
Posty: 7364
Skąd: Zadupie.
Wysłany: 2013-02-16, 22:06   

Ezra zniknął w tym sezonie, rzadko się pojawia, jeśli mieliby z nim coś nagrzebać to myślę, że dopiero w następnym
_________________

 
 
 
 
Limka 
Queen B.
Friendsaholic


Pomogła: 1 raz
Wiek: 28
Dołączyła: 31 Lip 2011
Posty: 5329
Skąd: Katowice
Wysłany: 2013-02-16, 22:43   

Natalia. napisał/a:
Ezra zniknął w tym sezonie, rzadko się pojawia, jeśli mieliby z nim coś nagrzebać to myślę, że dopiero w następnym
_________________
 
 
Gabrielle 
Little Liar
Gleek


Wiek: 25
Dołączyła: 26 Sty 2012
Posty: 2692
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-02-16, 23:51   

Ja bym nie chciała go w A-Teamie. Chłopak jednej dziewczyny w A-Teamie wystarczy (czyt.Toby).
_________________

:serce:
 
 
Limka 
Queen B.
Friendsaholic


Pomogła: 1 raz
Wiek: 28
Dołączyła: 31 Lip 2011
Posty: 5329
Skąd: Katowice
Wysłany: 2013-02-17, 08:17   

Ja go kiedyś nie chciałam w A - Teamie, bo zależało mi na Ezrii, ale teraz mi zobojętnieli, więc członkostwo Ezry też. :D
Ale racja, jak już to nie w tym sezonie.
_________________
 
 
irminsoon 
Użytkownik lipca
Potterhead


Pomogła: 1 raz
Wiek: 28
Dołączyła: 11 Lut 2012
Posty: 4222
Skąd: Polska
Wysłany: 2013-02-17, 18:25   

Ja już od dawna jestem za teorią, że EzrA jest w A-teamie. Wiele sytuacji na to wskazuje i mam nadzieję, że tak się okaże, bo przynajmniej jego wątek będzie ciekawszy!
Ale też sądzę, że jeśli już, to pomyślą nad tym w następnym sezonie.
_________________

Bonnie Wright | Weasley’s Wizard Wheezes | James Phelps
 
 
Vivian 
Martwy
Cumbercookie


Pomogła: 1 raz
Wiek: 27
Dołączyła: 08 Lut 2012
Posty: 3052
Skąd: Łódź
Wysłany: 2013-02-17, 19:17   

W sumie to nie głupie, ale nie patrząc na te wszystkie wskazówki JAKI ON MA MOTYW? Musieliby naprawdę dużo pogrzebać w przeszłości żeby to jakoś wyszło po ludzku.
_________________

 
 
Anodyne 
Administrator


Pomogła: 3 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 01 Kwi 2011
Posty: 2914
Wysłany: 2013-03-03, 18:56   

Moja stara teoria obciążająca Ezrę:
Anodyne napisał/a:
Tak sobie pomyślałam, że A nie musi oznaczać Alison, to równie dobrze może być ''Anonymous'' ^^
Co do A. Moim zdaniem to więcej niż jedna osoba :) Pare osób z naszego forum myśli, że A może być Ezra, prawda? Więc poszłam tym tropem o trochę pokombinowałam (Chociaż to pewnie i tak bez sensu^^)
Więc tak Czy Ezra nie ukończył Hoolis? (Bo ten dyplom, co A zostawiło u terapeutki to chyba był dyplom ukońćzenia szkoły :))
A było 3 razy u terapeutki ^^
1. Podrzuciło dyplom
2. Spotkanie z ostatniego odcinka
3. Rozwalenie gabinetu dr. Sullivan
Jeżeli Ezra ukończył Hoolis to mógł 'mijać' się z Byronem i dowiedzieć się o jego romansie z Meredith. Możliwe nawet, że razem studiowali :)
Ian był nauczycielem, Ezra też, Garret jest policjantem.- Ian uczył się razem z Garrettem i Jasonem. Wszyscy troje należeli do klubu "We see all"- Widzimy wszystko. Może nagrywali wszystkie dziewczyny ze szkoły?
Załóżmy, że wszyscy czworo przyjaźnili się w szkole, co za tym idzie mogli dzielić się sekretami. Garrett i Ezra mogli być zakochani w Ali, a dowiedzieliby się o jej romansie z Ianem, więc zabiliby ją z zazdrości (choć to dość naciągane, bo A i morderca Ali to raczej różne osoby), potem chcieliby w to wrobić Jasona (Wiem co zrobiłeś) Jason mógł nic nie zrobić, tylko naćpać się i zaliczyć tak zwanego zgona. A co się z tym wiąże nic nie pamiętać.
Ian mógłby dowiedzieć się, że to oni zabili Ali, więc postanowili także zabić jego (Iana)
Szperając na stronie http://pretty-little-liars.wikia.com znalazłam coś ciekawego o Garrecie.
"He might know about Aria's relationship with Ezra Fitz, as he saw her leave Ezra's apartment."
Mógł dowiedzieć o związku Arii i Ezry, ponieważ widział jak opuszczała mieszkanie Ezry.
Dobra dalej. Tylko Ezra i Aria wiedzieli co robili w łazience w pierwszym odcinku. Plus Ezra może wiedzieć o romansie Byrona z Meredith i mamy smsy z początku serialu :)
Ezra mógł podrzucić swój dyplom, będąc u terapeutki, a niekoniecznie A musiało ukraść klucz do jego mieszkania. (Bo jak wiemy, końcowe sceny nie zawsze dotyczą A) Swoją drogą Ezra nie zorientował się, że nie ma klucza pod wycieraczką?
Skąd A wiedziało, że Emily czuła coś do Ali? Proste- Ali komuś o tym powiedziała, może Ianowi?
Plus- Ali miała styczność z Garrettem, Ianem i może Ezrą, bo byli kumplami jej brata.
Skąd A wie o "Jenna things"? Jenna chodzi z Garrettem, więc mogła mu powiedzieć :)
Nie wiem tylko skąd A wie o Hannie, że była 'gruba', że Ali jej 'pomagała wymiotować'itp.
Chyba, że Ali też komuś o tym powiedziała.
W 1x4 dziewczyny siedziały w parku, po chwili przyleciała do nich kartka z "Ding dong bitch is dead", a po chwili przejechał Ezra.
Garrett mógł włamać się do domu Spencer, chodzi z Jenną, więc wie jakiej szminki używa- napis na lustrze.(1x5)
Jeżeli A to Ezra to wiedziałby o wierszu, który Aria miała przeczytać (1x10)
Ezra był na balu, więc mógł napisać coś na karcie u wróżki.
1x7- Thanks for getting Toby out my way.- To mógł wysłać Garrett, który nie chciał żeby ktoś dowiedział się o jego relacji z Jenną.
1x8- Sms do Spencer- "Zrób to dobrze, będę obserwować jak Tomek Sawyer" Tomek Sawyer oglądał swój pogrzeb czy coś tam (nie pamiętam dokładnie) z ukrycia. Więc niekoniecznie A musiało być pokazane, z osób pokazanych na tej uroczystości są: dziewczyny, Wilden, Ian, Jenna, Jason, Lucas i Noel (Noel za Emily, Lucas stoi z tyłu w czerwonym garniaku)
1x15-Bilet do muzeum dla Elli-Tylko Ezra, Hanna, Aria, Emily i Spencer wiedzieli o tym, że tam na randkę idą Ezra z Arią.
Nie umiem tu tylko dopasować sytuacji z pieniędzmi Hanny...
_________________


Mondler <3

 
 
Natalia. 
Sarcastic Soul
whomanistka


Pomogła: 2 razy
Wiek: 27
Dołączyła: 27 Lip 2011
Posty: 7364
Skąd: Zadupie.
Wysłany: 2013-03-03, 19:06   

no, ale w 3 sezonie jest taki zajęty, praktycznie go nie było ?
_________________

 
 
 
 
Anodyne 
Administrator


Pomogła: 3 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 01 Kwi 2011
Posty: 2914
Wysłany: 2013-03-03, 19:26   

Zostawił interes dzieciakom- M&T a sam zajmował się swoim dzieckiem ^^
A tak serio, to fakt w tym sezonie akurat się oczyścił, co nie znaczy,że w przyszłości może okazać się członkiem A-Teamu.

[ Dodano: 2013-03-03, 19:29 ]
Plus, jest wiele ról do obsadzenia: Czerwony Płaszcz, Królowa Kier, Zombie boy, reszta A-Teamu. W finale ktoś ma umrzeć, jeśli wykluczymy kłamczuchy i ich rodziców, to kto zostaje z bohaterów?
Jenna, Ezra, Paige, Shana, CeCe, Wilden, Alison, bliźniaczka i Melissa. Dla każdego coś się znajdzie :)
_________________


Mondler <3

 
 
irminsoon 
Użytkownik lipca
Potterhead


Pomogła: 1 raz
Wiek: 28
Dołączyła: 11 Lut 2012
Posty: 4222
Skąd: Polska
Wysłany: 2013-03-03, 19:30   

EzrA na pewno ma z tym wszystkim coś wspólnego, nie ma mowy, że nie.
Jakby ktoś chciał, koleżanka mi wysłała: http://ezrajesta.tumblr.com/
Głównym A raczej nie jest, ale coś tam ma wspólnego.
_________________

Bonnie Wright | Weasley’s Wizard Wheezes | James Phelps
 
 
Natalia. 
Sarcastic Soul
whomanistka


Pomogła: 2 razy
Wiek: 27
Dołączyła: 27 Lip 2011
Posty: 7364
Skąd: Zadupie.
Wysłany: 2013-03-03, 19:32   

czytałam to dziś
Ale Marlene tak kocha Ezrię, jest taką matką tego związku, nie sądzę.
_________________

 
 
 
 
irminsoon 
Użytkownik lipca
Potterhead


Pomogła: 1 raz
Wiek: 28
Dołączyła: 11 Lut 2012
Posty: 4222
Skąd: Polska
Wysłany: 2013-08-29, 21:20   

A co sądzicie teraz, po finale? :D
Ja wciąż utrzymuje swoje stanowisko, mimo że kilka rzeczy nie gra, ale mam nadzieję, że on będzie A.
_________________

Bonnie Wright | Weasley’s Wizard Wheezes | James Phelps
 
 
Mirella
Nowy

Dołączył: 27 Paź 2013
Posty: 9
Wysłany: 2013-10-27, 21:35   

A mnie przyszło coś do głowy na temat Ezry i Ari i odcinku halloweenowego trzeciego sezonu. Gdy po tym jak zabito Garetta, wrzucili Arię do tej skrzyni, myślę, że to drugi team chciał odebrać A co dla niego ważne, zabić Arię. A Ezra mimo, że jest A mógł w końcu czuć też coś do Ari, dlatego zjawił się tam bo np drugi team go powiadomił, że zabiją Arię i przyjechał przerażony stąd by tłumaczyła ta jego mina gdy Aria rzuciła się do niego w ramiona. Ale z koleji mogło być też tak, że on był cały czas w pociągu i zabił Garetta, a Garett trzymał się z Melissą i Wildenem i oni dlatego wrzucili tam Arię w odwecie, bo znalezli tam Garetta. To tak jakby walczyły dwa teamy. Nie mówię, żę Ezra nie jest zły , ale takie tłumaczenie jest nawet sesnowne. Jeden team to Melissa, Jenna, Był Wilden, był Garett i Ian. A drugi to Ezra i inni.. I może z początku faktycznie chciał wysłużyć się Arią, no ale przez tyle czasu ani nie zrobił jej krzywdy, ani nie powiedział na tyle nic przykrego, nawet w jednym odcinku płakał i pocałował ją w czoło. Myślę, że to Ezra hest chory psychicznie i czasem zdaje sobie sprawę z tego co robi i czuję chęc zemsty np na Ali, ale z drugiej strony Aria.. No bo dzwonił, żeby była ostrożna. Nie sądzę, żeby zmienił się tak diametralnie, że nigdy nie miał w sobie nawet krzty dobroci. PRzeciez A dręczyłoby też MAggie za to że go okłamała w sprawie Malcolma. Moim zdaniem Ezra jest A , ale nie on zabił Ali no i może być chory psychicznie. Tak mnie coś dziś naszło :p proszę nie krytykujcie od razu :p

[ Dodano: 2013-10-27, 21:37 ]
NO niekoniecznie chory psychicznie , ale musi mieć jakiś motyw . Coś tam musi być nie halo..
 
 
Gabrielle 
Little Liar
Gleek


Wiek: 25
Dołączyła: 26 Sty 2012
Posty: 2692
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-10-27, 22:32   

A może Ezra ma złego brata bliźniaka? Nie.. raczej nie xd
_________________

:serce:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xand created by spleen modified v0.4 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 14