Pretty Little Liars Online Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Rejestracja Zaloguj
Free Lines 

Arrow

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Anodyne
2013-09-20, 11:49
Hart of Dixie
Autor Wiadomość
Anodyne 
Administrator


Pomogła: 3 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 01 Kwi 2011
Posty: 2914
Wysłany: 2013-09-20, 11:43   

1. Viv, Lim- chyba tylko my teraz to oglądamy :) Także jeśli chodzi o mnie (bo chyba jestem z tym najdalej) to nie musicie zaznaczać spoilerów :)
2. Też myślałam o tym żeby zrobić osobny dział. Muszę się do Nat uśmiechnąć o gifa :)
3. Czy Lemon później się jakoś zmieni? Bo widzę,że ją lubicie a jak dla mnie póki co jest nie do zniesienia.
4. Ja w sumie też na początku byłam średnio do tego serialu nastawiona, ale im dalej tym lepiej.
5. Wade rzeczywiście jest przystojny *.* Ale George też nie jest zły :)

[ Dodano: 2013-09-20, 11:50 ]
W sumie to dział już mamy, ale chwilowo bez gifa :)

[ Dodano: 2013-09-20, 15:13 ]
Btw- Lemon i George w końcu wezmą ten ślub czy nie?^^
_________________


Mondler <3

 
 
REKLAMA 
Friendsaholic

Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 31 Lip 2011
Posty: 5329
Wysłany: 2013-09-20, 18:15   

 
 
Limka 
Queen B.
Friendsaholic


Pomogła: 1 raz
Wiek: 28
Dołączyła: 31 Lip 2011
Posty: 5329
Skąd: Katowice
Wysłany: 2013-09-20, 18:15   

Taaak, wiem, że lubisz spoilery, Anodyne, ale wolałam zaznaczyć, na wszelki wypadek. :D

Super, że jest dział, w wolnej chwili pobawię się w wątki o postaciach, ankiety itp. :D

Jak lubisz Blair, to powinnaś ją polubić, bo ona też uwielbia intrygować, tak jak ona, no ale nie wiem. Jak jej teraz nie lubisz... Bo ja ją polubiłam już w połowie pierwszego sezonu, a nawet trochę wcześniej jeszcze.
Trochę się zmieni na lepsze, ale dalej będzie intrygować. Ale ja to w niej lubię. :) Na pewno odczepi się od Zoe, mają naprawdę mało scen w drugim sezonie, można je chyba policzyć na palcach jednej ręki. A szkoda, bo je lubię razem. :D

Wadeee. <33333

A George i Lemon ślubu nie wezmą i chwała Bogu. :D On jest dla niej za nudny, ja shipuję jej i Lavonowi. *.*
_________________
 
 
Anodyne 
Administrator


Pomogła: 3 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 01 Kwi 2011
Posty: 2914
Wysłany: 2013-09-21, 12:18   

W sumie racja może ktoś oprócz nas ogląda tylko się do tego nie przyznaje xD

Tak mi średnio podchodzi cały czas ta Lemon ^^ Irytuje mnie w niej nawet jej głos, piskliwy taki...:/
Wgl to skończyłam właśnie pierwszy sezon. Końcówka genialny o.O George jak odwołał ślub, jak przyszedł do Zoe, a ona w tym czasie z Wadem. Świetne. Lemon generalnie wolę z Lavonem, a co do Zoe to już sama nie wiem... Z Wadem ma niesamowitą chemię, ale nie wiem czy widzę to jako przyszłościowy związek. Z George'm byliby chyba bardziej ustabilizowani, a coś czuję, że z Wadem będą mieli co chwila jakieś problemy. Utrudnia mi też fakt,że oboje są przystojni ^^
_________________


Mondler <3

 
 
Vivian 
Martwy
Cumbercookie


Pomogła: 1 raz
Wiek: 27
Dołączyła: 08 Lut 2012
Posty: 3052
Skąd: Łódź
Wysłany: 2013-09-22, 00:03   

O booooooże, mamy osobny dział, jak fajnie <3
Ja się w sumie co do finału 2 sezonu nie wypowiadałam chyba.
Kocham Wade'a, jest moją ulubioną postacią, uwielbiam to jak zmienił się dla Zoe i nie cierpię tego jak Zoe kręci nosem na wszystko i zmienia zdanie co minutę. Popłakałam się chyba nawet jak Wade jej wyznał miłość, a ona sobie cholera pojechała na wakacje do NY. Lemon jest super, na początku chciałam ja z Lavonem, ale z AB są tacy uroczy, wiem, że raczej nie będzie to trwało wiecznie, ale i tak jestem za nimi. W ogóle lubię ten wątek baru L i W, fajnie sobie nawet z tym wszystkim poradzili.
Co do Toma i Wandy - taka śmieszna, nienormalna para, fajni są. A ta piosenka z ich zaręczyn tydzień za mną chodziła!
Aaaa, Limka, widziałaś promo 3 sezonu? Nie jest dobrze jeżeli chodzi o Zade :(

Aaaaa, i NIENAWIDZĘ zbliżeń na Zoe kiedy ma taką bardzo awkward minę, a robią to notorycznie :D
_________________

 
 
Anodyne 
Administrator


Pomogła: 3 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 01 Kwi 2011
Posty: 2914
Wysłany: 2013-09-22, 10:17   

Vivian napisał/a:
Popłakałam się chyba nawet jak Wade jej wyznał miłość, a ona sobie cholera pojechała na wakacje do NY.


Serio tak zrobiła? o.O Zaostrzyłaś mi tylko apetyt na dalsze oglądanie ;)
_________________


Mondler <3

 
 
Vivian 
Martwy
Cumbercookie


Pomogła: 1 raz
Wiek: 27
Dołączyła: 08 Lut 2012
Posty: 3052
Skąd: Łódź
Wysłany: 2013-09-22, 10:54   

Taaaa, on jej wyznał miłość, a ona 'wow'. I że potrzebuje czasu, takie brednie. Pojechała sobie do NY, a tam spotkała Jonaha. I razem chyba poszli na jakiś bal.
_________________

 
 
Anodyne 
Administrator


Pomogła: 3 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 01 Kwi 2011
Posty: 2914
Wysłany: 2013-09-22, 11:20   

Aha...Cała Zoe. A tak mniej więcej pamiętacie do którego odcinka będą razem?
_________________


Mondler <3

 
 
Limka 
Queen B.
Friendsaholic


Pomogła: 1 raz
Wiek: 28
Dołączyła: 31 Lip 2011
Posty: 5329
Skąd: Katowice
Wysłany: 2013-09-22, 11:23   

Vivian napisał/a:
O booooooże, mamy osobny dział, jak fajnie <3


<33333

Vivian napisał/a:
Ja się w sumie co do finału 2 sezonu nie wypowiadałam chyba.
Kocham Wade'a, jest moją ulubioną postacią, uwielbiam to jak zmienił się dla Zoe i nie cierpię tego jak Zoe kręci nosem na wszystko i zmienia zdanie co minutę. Popłakałam się chyba nawet jak Wade jej wyznał miłość, a ona sobie cholera pojechała na wakacje do NY.


O, tak, ja uwielbiam tę scenę, mimo, że jest taka smutna, ale Wade jest w niej taki kochany. <3 Chociaż faktycznie lepsze by było, jakby Zoe powiedziała "I love you too, but I can't be with you now.", czy coś w ten deseń, a nie "Wow".
Vivian napisał/a:
Lemon jest super, na początku chciałam ja z Lavonem, ale z AB są tacy uroczy, wiem, że raczej nie będzie to trwało wiecznie, ale i tak jestem za nimi. W ogóle lubię ten wątek baru L i W, fajnie sobie nawet z tym wszystkim poradzili.
Co do Toma i Wandy - taka śmieszna, nienormalna para, fajni są. A ta piosenka z ich zaręczyn tydzień za mną chodziła!


Dla mnie są z AnnaBeth trochę przesłodzeni, wolę go z Lemon i myślę, że w końcu w to pójdą. :)
Wiesz, że AB ma być od trzeciego sezonu postacią pierwszoplanową? W sumie fajnie.
Też uwielbiam wątek baru i przyjaźń Lemonade. :D
Zgadzam się, co do Toma i Wandy. :)

Vivian napisał/a:
Aaaa, Limka, widziałaś promo 3 sezonu? Nie jest dobrze jeżeli chodzi o Zade :(


Widziałam...

Ehh, pewnie teraz pójdą w Zeorge, bo muszą zadowolić każdych fanów (chociaż naprawdę nie wiem, jak można kibicować Zoe i George'owi), a Wade już mieli swoje dobre momenty. Ale myślę, że jako endgame jednak zdecyduję się na Zade, bo na pewno mają więcej fanów, tylko, żeby nie było jakiegoś niespodziewanego cancela i niedokończonych wątków, jak to już bywało w niektórych serialach, nawet i tej stacji (tak, mowa tu o The Secret Circle...).
Myślę, że Wade teraz już się na stałe zmieni i będzie walczył o Zoe, może ona w końcu to dostrzeże, ale na pewno to trochę potrwa...

[ Dodano: 2013-09-22, 11:26 ]
Anodyne napisał/a:
Aha...Cała Zoe. A tak mniej więcej pamiętacie do którego odcinka będą razem?


Coś około 2x16 - 2x17... Krótko, byli razem w takim już serio związku tylko kilka odcinków, liczyłam na trochę dłużej, przynajmniej do końca sezonu, bo spodziewałam się, że prędzej czy później w końcu się rozpadną.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Limka 2013-09-22, 11:27, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Anodyne 
Administrator


Pomogła: 3 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 01 Kwi 2011
Posty: 2914
Wysłany: 2013-09-24, 17:30   

Jestem po 3 odcinku 2 sezonu i chciałam napisać tylko tyle,że polubiłam AB, a bardzo, ale to bardzo nie lubię Ruby... Długo ona będzie?
_________________


Mondler <3

 
 
Vivian 
Martwy
Cumbercookie


Pomogła: 1 raz
Wiek: 27
Dołączyła: 08 Lut 2012
Posty: 3052
Skąd: Łódź
Wysłany: 2013-09-24, 17:59   

No niestety przez kilka odcinków jeszcze pobędzie i będzie na dodatek wracać :/ Też mnie strasznie wkurzała, ten jej akcent i sposób wymowy to już w ogóle. To jest dopiero paniusia z miasta. A AB jest super, bardzo ją lubię, fajne ma czasami teksty i nie jest taka zestresowana jak Lemon.
_________________

 
 
Limka 
Queen B.
Friendsaholic


Pomogła: 1 raz
Wiek: 28
Dołączyła: 31 Lip 2011
Posty: 5329
Skąd: Katowice
Wysłany: 2013-09-24, 18:24   

Ja też lubię AB, nie jest wcale głupia, jak by się na początku mogło wydawać i jak chce, to potrafi mieć własne zdanie i nie jest do końca podporządkowana Lemon.
Również nie lubiłam Ruby, nawet z wyglądu była dla mnie dziwna, a jej związek z Lavonem to była porażka, co on w niej widział...
_________________
 
 
Anodyne 
Administrator


Pomogła: 3 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 01 Kwi 2011
Posty: 2914
Wysłany: 2013-09-25, 10:56   

Ale Lavon wygra wybory no nie?^^
Jeszcze pytanie takie mam- teraz Zoe będzie z Wadem, ale George nadal będzie się przewijał między nimi, nie?
_________________


Mondler <3

 
 
Vivian 
Martwy
Cumbercookie


Pomogła: 1 raz
Wiek: 27
Dołączyła: 08 Lut 2012
Posty: 3052
Skąd: Łódź
Wysłany: 2013-09-25, 15:46   

Tak,tak, wygra, ale małą ilością głosów :D
W sumie to już nie pamiętam dokładnie, ale ciągle jest między nimi takie napięcie, on wszystkie swoje związki będzie rujnował przez nią, no wątek będzie ^^
_________________

 
 
Anodyne 
Administrator


Pomogła: 3 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 01 Kwi 2011
Posty: 2914
Wysłany: 2013-09-25, 16:11   

No to niezły trójkącik ^^
Ooo, jeszcze mi się przypomniało,że lubię Tansy xD
Dobrze,że oglądam mniej więcej na bieżąco,b o aż tylu pytań nie mam ^^ Ostatnio tak męczyłam Limkę Pogodą na miłość xD
_________________


Mondler <3

 
 
Limka 
Queen B.
Friendsaholic


Pomogła: 1 raz
Wiek: 28
Dołączyła: 31 Lip 2011
Posty: 5329
Skąd: Katowice
Wysłany: 2013-09-25, 18:36   

E, tam, wcale nie męczyłaś, lubiłam z Tobą pisać w tym temacie! :D

A co do Zade, to będzie spokój, George nie będzie się wtrącał w ich związek, dopiero po ich po zerwaniu to "napięcie" między Zoe i George'm powróci.

Ja Tansy tak średnio lubiłam, była trochę dziwna i strasznie zazdrosna, nie moje klimaty postaciowe...
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xand created by spleen modified v0.4 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 15