Pretty Little Liars Online Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Rejestracja Zaloguj
Free Lines 

Arrow

Poprzedni temat «» Następny temat
Wasze zakończenie 90210?
Autor Wiadomość
irminsoon 
Użytkownik lipca
Potterhead


Pomogła: 1 raz
Wiek: 28
Dołączyła: 11 Lut 2012
Posty: 4222
Skąd: Polska
Wysłany: 2013-04-24, 19:09   Wasze zakończenie 90210?

Pozostały trzy odcinki, finał ma nas zaskoczyć, ma być jakiś wypadek (przypuszczam, po zdjęciach z planu, że to coś z SPOILER Navidem SPOILER), dwie pary mają zostać połączone...

A jakie jest wasze wymarzone zakończenie?
Gdzie widzicie bohaterów i przede wszystkim z kim?

Mam nadzieję, że Max nagle nie wróci i nie będzie forever z Naomi. Chociaż z Jordanem też mi trochę nie pasuje, uhh, nie przeczuwam dla niej satysfakcjonującego mnie zakończenia.
Navianna - mam nadzieję, że to właśnie będzie jedna z tych par, które będą w finale razem! No i chciałabym, żeby Ade wróciła do śpiewania!
Silver może być z Markiem, podobno gościnnie występujący młody Jackson ma ją uświadomić jak cenne jest życie itp., nie wiem o co chodzi, ale mam nadzieję, że wyjdzie jej z dzieckiem!
Annie nie chce z Liamem, jednak mnie nie przekonują, ale zobaczymy! Niech pisze dalej, ale coś bardziej kreatywnego!
Dixon niech sobie w końcu kogoś znajdzie, może być z Michaelą, ale jak ona wyleczy się z Navida (myślę, że po tym jak zobaczy SPOILER go z Ade w łożku SPOILER, to jej się odwidzi :D)
Chciałabym, że chociaż na moment pokazali Ivy i Teddy'ego, chociaż Ivy bardziej, może jedynie zadzwonić i powiedzieć co u niej, wystarczy mi to! :3
Jak coś jeszcze sobie przypomnę, to napiszę!
A jak z tym u was? :)
_________________

Bonnie Wright | Weasley’s Wizard Wheezes | James Phelps
 
 
REKLAMA 
Friendsaholic

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 31 Lip 2011
Posty: 5329
Wysłany: 2013-04-24, 19:57   

 
 
Limka 
Queen B.
Friendsaholic


Pomogła: 1 raz
Wiek: 28
Dołączyła: 31 Lip 2011
Posty: 5329
Skąd: Katowice
Wysłany: 2013-04-24, 19:57   

Podobno ktoś ma uratować kogoś z pożaru i ocalić życie. Może Ade Navidowi skoro on ma być ranny? Bardzo podobałby mi się taki obrót spraw. <3 I to ma być właśnie jedna z tych dwóch par.

A druga z tych par ma podobno się zaręczyć i wziąć ślub. Jestem przekonana, że chodzi o Lannie, ale kto wie, może nas zaskoczą?

Ja chcę:

Navianna. <3 Wersja z tym pożarem byłaby super, no i ważne, żeby byli endgame, nie musi być żadnego ślubu (zresztą i tak nie sądzę, żeby tak zrobili), ważne, żeby byli endgame. <3

Lannie - nie lubię ich jakoś szczególnie, ale niech będą tym endgame, w końcu to (podobno) główna para 90210 i mimo, że mnie trochę nudzą, to fajnie będzie pod koniec ich zobaczyć razem.

Naomi - przeczuwam, że będzie jak z Nate'm w GG, czyli zostanie sama. Wątpię, żeby dali jej na endgame Jordana, prędzej wróci Max, ale też wątpię. Nie chcę, żeby ta bohaterka została sama, ona naprawdę na to nie zasługuje, ale przeczuwam właśnie taki jej los.

Silver - ta definitywnie zasługuje na to, żeby być sama i bardzo bym chciała, żeby tak skończyły się jej losy. Ale przeczuwam, że mogą ją z Markiem połączyć...

Dixon - również nie widzę go z nikim za bardzo, jak już to z Michaelą, ale raczej również stawiam na samotność.

Fajnie byłoby zobaczyć Ivy (mimo, że jej też nigdy jakoś szczególnie nie lubiłam), Debbie (ale wątpię), Ethana (mimo, że też był mi obojętny, ale jednak sporo wniósł do serialu w 1. sezonie), Ryana, Teddy'ego niekoniecznie.

Podobno ktoś z głównych bohaterów ma jeszcze umrzeć na raka. Stawiam na Silver lub Dixona, chociaż Silver zbyt oczywista. Jak już kogoś bym musiała wyeliminować, to Dixon, ale i tak nie podoba mi się pomysł śmierci jednego z głównych bohaterów.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Limka 2013-04-24, 19:59, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xand created by spleen modified v0.4 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 14