Pretty Little Liars Online Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Rejestracja Zaloguj
Free Lines 

Arrow

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Natalia.
2013-06-19, 16:19
2 Broke Girls
Autor Wiadomość
irminsoon 
Użytkownik lipca
Potterhead


Pomogła: 1 raz
Wiek: 28
Dołączyła: 11 Lut 2012
Posty: 4222
Skąd: Polska
Wysłany: 2013-05-07, 17:54   2 Broke Girls



Serial opowiada historię dwóch młodych kobiet, które przez splot dziwnych wydarzeń zaczynają razem pracować i mieszkać. Max jest dziewczyną pochodzącą z ubogiej rodziny, aby się utrzymać, pracuje na dwa etaty. Świat Caroline, wychowanej w najbogatszej dzielnicy Nowego Jorku, rozsypuje się jak domek z kart, kiedy jej ojciec trafia do więzienia. Dziewczyna zatrudnia się w knajpie na Brooklynie jako kelnerka. Max z początku podchodzi z rezerwą do egzaltowanej blondynki, jednak postanawia jej pomóc. Pomimo różnic, dziewczyny szybko znajdują wspólny język i zaczynają marzyć o otwarciu własnego sklepu.

Ktoś ogląda albo chce? :)
Która dziewczyna jest według was lepsza?
Ja już od dawna planuje, ale czekałam na chwilę czasu, no i potwierdzenie kolejnego sezonu.
Potwierdzenie mam, przeczytałam ciekawy wywiad z jedną z aktorek, co mnie zachęciło, poza tym odcinka trwają tylko 20', więc pójdzie szybko. Muszę tylko nadrobić te zaplanowane już wcześniej i myślę, że najpóźniej w wakacje zacznę <3
Trzeci sezon w tym roku, pewnie dopiero na jesień, więc się wyrobię!
_________________

Bonnie Wright | Weasley’s Wizard Wheezes | James Phelps
 
 
REKLAMA 
Gleek

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 26 Sty 2012
Posty: 2692
Wysłany: 2013-05-07, 18:06   

 
 
Gabrielle 
Little Liar
Gleek


Wiek: 25
Dołączyła: 26 Sty 2012
Posty: 2692
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-05-07, 18:06   

Oglądałam pilota. Nawet niezły, ale nie mam czasu.
_________________

:serce:
 
 
Vivian 
Martwy
Cumbercookie


Pomogła: 1 raz
Wiek: 27
Dołączyła: 08 Lut 2012
Posty: 3052
Skąd: Łódź
Wysłany: 2013-05-07, 20:18   

Trololo, w końcu ktoś coś na ten temat!
Oglądam, oglądam, nowy sezon na pewno zrobią bo cieszy się dużą popularnością. Czasami przesadzają z niesmacznymi żartami, ale ogólnie to go uwielbiam!
Teoretycznie Max jest moją ulubienicą, ale wiem, że bez Caroline nie byłyby takie same, więc między nimi nie wybieram. Do tego uwielbiam jeszcze Polkę Sophie, jakoś nie widzę w jej żartach o Polsce nic obraźliwego, nawet jeśli często to są bzdury.
Właśnie idę obejrzeć nowy odcinek :>
irminsoon, możesz wysłac mi ten wywiad?
_________________

 
 
irminsoon 
Użytkownik lipca
Potterhead


Pomogła: 1 raz
Wiek: 28
Dołączyła: 11 Lut 2012
Posty: 4222
Skąd: Polska
Wysłany: 2013-05-07, 21:59   

Vivian napisał/a:
Trololo, w końcu ktoś coś na ten temat!

Wiedziałam, że się ucieszysz <3
Mi się podoba w odcinkach to, że zaczynają się wszystkie od And..., taki ciekawy pomysł! :)
Vivian napisał/a:
irminsoon, możesz wysłac mi ten wywiad?

Znaczy się, to nie jest taki typowy wywiad, no i czytałam go w gazecie, ale z racji tego, że jest króciutki, to ci go z chęcią przepiszę :)

Źródło: Świat seriali
Cytat:
Mamy bardzo dobrą wiadomość: powstanie 3. sezon serialu "Dwie spłukane dziewczyny". Kat Dennings, wcielająca się w Max, zdradziła, że nikt jej o tym nie powiedział i dowiedziała się tego... z Internetu.
Zapytana, co może się wydarzyć w kolejnej serii, zdradziła, że jej serialowa koleżanka Beth Behrs (Caroline) ma nadzieję na musicalowy odcinek. - Wątpię, by była w stanie mnie na to namówić. Chociaż nie mogę tego wykluczyć. Nie wiem jednak, co jeszcze wymyślą scenarzyści - przyznała ze śmiechem.
Aktorka słynie z poczucia humoru. Sama twierdzi, że po prostu jest niezdarą i cokolwiek zrobi i tak będzie wyglądało śmiesznie.


Podoba ci się? :)
Znaczy może to nic takiego, ale już czuję, że będę lubiła Max, nie wiem, czy bardziej od Caroline, ale na pewno zyska moją sympatię! No i aktorka też jest mega sympatyczna!
A mają tam jakichś przystojniaków? :D
_________________

Bonnie Wright | Weasley’s Wizard Wheezes | James Phelps
 
 
Vivian 
Martwy
Cumbercookie


Pomogła: 1 raz
Wiek: 27
Dołączyła: 08 Lut 2012
Posty: 3052
Skąd: Łódź
Wysłany: 2013-05-07, 22:06   

Oooo, dziękuję! :serce:
Max jest cudowna, jej teksty powalą Cię na kolana.
Jeżeli polubiłaś Kat to zobacz film Szalony rok :)
A przystojniaków mają od groma, chociaż niestety radzę się nie przywiązywać. Jak już dojdziesz do jednego takiego to Ci coś pokażę :)
_________________

 
 
Limka 
Queen B.
Friendsaholic


Pomogła: 1 raz
Wiek: 28
Dołączyła: 31 Lip 2011
Posty: 5329
Skąd: Katowice
Wysłany: 2013-05-07, 22:22   

To ja chyba też zacznę. :)

Od dawna o tym słyszałam, ale nigdy mnie aż tak do tego nie ciągnęło, ostatnio jakoś bardziej się zainteresowałam, więc czemu nie, może mi się spodoba. :)

Ale dopiero za jakiś czas, może w czerwcu, bo najpierw muszę dokończyć SATC. :)
_________________
 
 
irminsoon 
Użytkownik lipca
Potterhead


Pomogła: 1 raz
Wiek: 28
Dołączyła: 11 Lut 2012
Posty: 4222
Skąd: Polska
Wysłany: 2013-05-07, 22:30   

Vivian napisał/a:
A przystojniaków mają od groma, chociaż niestety radzę się nie przywiązywać. Jak już dojdziesz do jednego takiego to Ci coś pokażę :)

Może mnie jakoś nakierujesz, żebym wiedziała, który to? :)
No i szkoda, że się nie można do żadnego przywiązać, fajnie jest kibicować jakiejś parze!

O, Limka, fajnie, że chcesz oglądać <3
_________________

Bonnie Wright | Weasley’s Wizard Wheezes | James Phelps
 
 
Limka 
Queen B.
Friendsaholic


Pomogła: 1 raz
Wiek: 28
Dołączyła: 31 Lip 2011
Posty: 5329
Skąd: Katowice
Wysłany: 2013-05-07, 22:38   

irminsoon napisał/a:

No i szkoda, że się nie można do żadnego przywiązać, fajnie jest kibicować jakiejś parze!


No, szkoda, przyznam, że to mnie dość zniechęciło. Bo podobnie jest w SATC, a raczej było, bo na tym etapie, do którego doszłam jest już 3. facetów, którzy zagościli na stałe, więc nie ma źle. :) A ja właśnie też lubię kibicować parom i przywiązywać się do nich. <3 No, ale i tak będę oglądać. :)

irminsoon napisał/a:
O, Limka, fajnie, że chcesz oglądać <3


<3
_________________
Ostatnio zmieniony przez Limka 2013-05-07, 22:42, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Vivian 
Martwy
Cumbercookie


Pomogła: 1 raz
Wiek: 27
Dołączyła: 08 Lut 2012
Posty: 3052
Skąd: Łódź
Wysłany: 2013-05-07, 22:47   

Limka napisał/a:
irminsoon napisał/a:

No i szkoda, że się nie można do żadnego przywiązać, fajnie jest kibicować jakiejś parze!


No, szkoda, przyznam, że to mnie dość zniechęciło. Bo podobnie jest w SATC, a raczej było, bo na tym etapie, do którego doszłam jest już 3. facetów, którzy zagościli na stałe, więc nie ma źle. :) A ja właśnie też lubię kibicować parom i przywiązywać się do nich. <3 No, ale i tak będę oglądać. :)


To znaczy pary są, ale schodzą jakby na boczny tor. W ogóle nie zwraca się tutaj na to uwagi. Zresztą same zobaczycie, ze nie będzie wam ich brakować tak bardzo :) To nie taki rodzaj serialu z shipami. Chociaż słyszałam, że Candy Andy (z 2 sezonu) wróci :) :serce:

[ Dodano: 2013-05-07, 22:48 ]
irminsoon napisał/a:
Vivian napisał/a:
A przystojniaków mają od groma, chociaż niestety radzę się nie przywiązywać. Jak już dojdziesz do jednego takiego to Ci coś pokażę :)

Może mnie jakoś nakierujesz, żebym wiedziała, który to? :)


Johnny, ten artysta :)
Jak do tego dojdziesz to napisz :)
_________________

Ostatnio zmieniony przez Vivian 2013-05-07, 22:48, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Limka 
Queen B.
Friendsaholic


Pomogła: 1 raz
Wiek: 28
Dołączyła: 31 Lip 2011
Posty: 5329
Skąd: Katowice
Wysłany: 2013-05-07, 22:57   

Vivian napisał/a:
Limka napisał/a:
irminsoon napisał/a:

No i szkoda, że się nie można do żadnego przywiązać, fajnie jest kibicować jakiejś parze!


No, szkoda, przyznam, że to mnie dość zniechęciło. Bo podobnie jest w SATC, a raczej było, bo na tym etapie, do którego doszłam jest już 3. facetów, którzy zagościli na stałe, więc nie ma źle. :) A ja właśnie też lubię kibicować parom i przywiązywać się do nich. <3 No, ale i tak będę oglądać. :)


To znaczy pary są, ale schodzą jakby na boczny tor. W ogóle nie zwraca się tutaj na to uwagi. Zresztą same zobaczycie, ze nie będzie wam ich brakować tak bardzo :) To nie taki rodzaj serialu z shipami. Chociaż słyszałam, że Candy Andy (z 2 sezonu) wróci :) :serce:


O, to coś jak w OUAT, tam też nie przywiązuje się aż takiej wagi do par. :)
Zabiorę się za to, jak tylko skończę SATC. :)
_________________
 
 
Natalia. 
Sarcastic Soul
whomanistka


Pomogła: 2 razy
Wiek: 27
Dołączyła: 27 Lip 2011
Posty: 7364
Skąd: Zadupie.
Wysłany: 2013-05-08, 20:45   

o, właśnie szukam czegoś na wakacje ;D
_________________

 
 
 
 
irminsoon 
Użytkownik lipca
Potterhead


Pomogła: 1 raz
Wiek: 28
Dołączyła: 11 Lut 2012
Posty: 4222
Skąd: Polska
Wysłany: 2013-05-10, 21:33   

Chciałam oglądać później, ale tak jakoś się złożyło i już zaczęłam :)
GENIALNY serial, dawno się tak nie uśmiałam, obydwie są cudowne, ale bardziej lubię Max, jej teksty i zachowania są świetne! Żałuję, że już dawno się za ten serial nie zabrałam! <3 Najlepsza scena? (w tych trzech, jak na razie, odcinkach) Jak Caroline wpadła w odchody Kasztana! :D Może nie było to aż takie śmieszne, jak późniejsze teksty Max, nie mogłam się opanować, śmiałam się chyba 10 minut z tego! :D :serce:
A, no i nie sądziłam, że Johnny będzie tak szybko :D Więc, Vivian, co chciałaś mi pokazać? :)
_________________

Bonnie Wright | Weasley’s Wizard Wheezes | James Phelps
 
 
Vivian 
Martwy
Cumbercookie


Pomogła: 1 raz
Wiek: 27
Dołączyła: 08 Lut 2012
Posty: 3052
Skąd: Łódź
Wysłany: 2013-05-10, 22:23   

Spoko, spoko, jeszcze trochę pooglądaj bo to Ci chciałam raczej na pocieszenie pokazać ;) Nic wielkiego w sumie.. Ale poczekaj jeszcze jak się rozwinie.
Iii cieszę się, ze się podoba, ja mogę oglądać od nowa po raz 3 ten sam odcinek i nadal mnie to śmieszy :serce: chyba zacznę jeszcze raz od początku bo tak wolno te odcinki wpadają :c
_________________

 
 
Natalia. 
Sarcastic Soul
whomanistka


Pomogła: 2 razy
Wiek: 27
Dołączyła: 27 Lip 2011
Posty: 7364
Skąd: Zadupie.
Wysłany: 2013-05-12, 14:06   

początek ciężki, ale mam za sobą 8 odcinków.
lubię Olka, szefa (jak on tam ma :P) i chyba bardziej Caroline, co prawda Max jest bardziej do mnie podobna, jest zabawniejsza, ale często męcząca z tym, że w siebie nie wierzy i wgl jest taka skomplikowana
Caroline w sumie nie jest takim półgłówkiem jakiego sie spodziewałam, jest ambitna i zachęca Max ;-)
_________________

 
 
 
 
Limka 
Queen B.
Friendsaholic


Pomogła: 1 raz
Wiek: 28
Dołączyła: 31 Lip 2011
Posty: 5329
Skąd: Katowice
Wysłany: 2013-05-18, 09:19   

No to ja też w końcu zaczęłam oglądać, jestem po Pilocie i, jak na razie moje wrażenia są bardzo pozytywne. :) Obie dziewczyny są świetne, ale jakoś bardziej polubiłam Caroline, mimo, że zwykle lubię właśnie dziewczyny w stylu Max.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xand created by spleen modified v0.4 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 14