Pretty Little Liars Online Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Rejestracja Zaloguj
Free Lines 

Arrow

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Anodyne
2013-08-06, 16:58
Odcinek 9
Autor Wiadomość
Anodyne 
Administrator


Pomogła: 3 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 01 Kwi 2011
Posty: 2914
Wysłany: 2013-07-19, 16:03   Odcinek 9  



Paige wyprawia Emily przyjęcie urodzinowe z najbardziej zaskakującymi gośćmi- Jenną i Shaną. Okazuje się,że jest to kolejna zagrywka A, która jest zaskoczeniem dla wszystkich. Bezinteresowne działanie Mony zapewnia Hannie i Ashley trochę dobrych wieści, ale wrzuca Monę na znajomą ścieżkę. Ezra dostaje niepokojące wieści od Maggie dotyczące jej i Malcolma. W międzyczasie Aria i Jake stale starają się określić ich związek. A Emily spotyka się ze światowej klasy trenerem żeby uratować swoją karierę pływacką.


Premiera: 06.08.2013[/b]
_________________


Mondler <3

Ostatnio zmieniony przez Anodyne 2013-08-06, 16:59, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
REKLAMA 
Cumbercookie

Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 08 Lut 2012
Posty: 3052
Wysłany: 2013-08-07, 21:58     

Ostatnio zmieniony przez Vivian 2013-08-06, 16:59, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Vivian 
Martwy
Cumbercookie


Pomogła: 1 raz
Wiek: 27
Dołączyła: 08 Lut 2012
Posty: 3052
Skąd: Łódź
Wysłany: 2013-08-07, 21:58     

Strasznie mi się nie chciało zaczynać, ale okazało się, że w gruncie rzeczy odcinek był dobry.

Nie wiem co Mona kombinuje, wiadomo, że Radley jest jej drugim domem i tego się nie boi, ale na miejscu dziewczyn też bym myślała, że spróbuje je wkopać.
Ashley, dobrze, że wyszła, zostawcie już ją i Teda w spokoju. Ogólnie postawa Teda <ok> .
Jake miał bardzo dziwną fryzurę i przez kilka ostatnich odcinków chciałam w ogóle Ezrię z powrotem, ale chyba może na razie zostać :)
A, Shana przy rozmowie z Jenną w szkole, w tym uniformie pływackim wygląda jak więzień jakiś :D
_________________

 
 
Carro 
Obserwator


Wiek: 26
Dołączyła: 08 Lip 2013
Posty: 166
Wysłany: 2013-08-08, 00:15     

nie miałam co robic to zobaczyłam :D

i nie żałuje, fajny odcinek :)

Mona - intryguje, jestem taka ciekawa o co jej chodzi... i ta scena pod koniec w Radley, az mnie ciary przeszły xdd

Aria i Jake, jestem za ;D
_________________
 
 
irminsoon 
Użytkownik lipca
Potterhead


Pomogła: 1 raz
Wiek: 28
Dołączyła: 11 Lut 2012
Posty: 4222
Skąd: Polska
Wysłany: 2013-08-08, 21:02     

Ja wczoraj zaczęłam 10 minut, a potem już mi się nie chciało, ale w sumie cieszę się, że go dzisiaj dokończyłam :)

Jakaria *_______* Ryan przez ten rok od czasu Step Up 4 przytył i zmienił fryzurę na znacznie gorszą, ale i tak jest fajny <3
Ashley nareszcie wróciła, tak się cieszę. No i dla Hanny to bardzo dobrze! <3
Pastor Ted <3 I zaczynam mu shipować z Ashley, a co! :D
Mona :serce: Jakiekolwiek są jej motywy i tak ją uwielbiam!
A więc to jednak Jenna była w tym jeziorku. A Shana mnie wkurza niemiłosiernie!
I znów wracamy do tego, że CeCe jest we wszystko zamieszana, jakoś nadal nie chce mi się wierzyć.
Hhahahha, mam takie głupie wrażenie, że jak Red Coat szła tą ścieżką, to poruszała się jak Hanna :D
I nie ogarnęłam ostatniej sceny z pianinem :o
_________________

Bonnie Wright | Weasley’s Wizard Wheezes | James Phelps
 
 
plldoll 
Nowy

Wiek: 29
Dołączyła: 18 Cze 2013
Posty: 3
Skąd: Stargard Szczeciński
Wysłany: 2013-08-09, 14:43     

Jake.... ahh.. zakochałam się po prostu! :serce: Fryzura może nie najlepsza, ale i tak jest najprzystojniejszy z tych wszystkich facetów. W ogóle jakie ciało!!!
Tylko najgorsze jest to, że Aria z czasem i tak wróci do Ezry - tak przynajmniej mi się wydaje.

Odcinek jak najbardziej na +, już się nie mogę doczekać następnego.
 
 
Limka 
Queen B.
Friendsaholic


Pomogła: 1 raz
Wiek: 28
Dołączyła: 31 Lip 2011
Posty: 5329
Skąd: Katowice
Wysłany: 2013-08-10, 10:28     

Długo się zbierałam, żeby zobaczyć ten odcinek, bo wiecie, jaki mam ostatnio stosunek do PLL, ale włączyłam i nie żałuję! Bardzo dobry odcinek, chyba najlepszy w tym sezonie. Wreszcie oglądałam PLL z takim zainteresowaniem, jak przy poprzednich sezonach.

Bardzo polubiłam Arię z Jakiem. Nadal oczywiście bardziej shipuję ją z Ezrą, ale póki co - z Jakiem też może być - są słodcy razem i pasują do siebie. Widać, że Aria dobrze i bezpiecznie się z nim czuje.

Podobała mi się zazdrość Ezry, widać, że wciąż zależy mu na Arii. Dobrze też, że zamierza walczyć o Malcolma. Btw, nienawidzę Maggie, samolubna idiotka, zresztą od początku jej nie lubiłam, na dodatek jest tak brzydka, że nie da się na nią patrzeć.

Jak dobrze, że Ashley już wróciła do domu! Podejrzewam, że nie na długo, ale zawsze to cieszy. Miała przekochane sceny z Hanną i Tedem (swoją drogą, też zaczęłam ich razem shipować, Ted na wielki plus w tym odcinku). I w ogóle nie zasłużyła sobie na taki los, strasznie jest mi jej szkoda.

Mona też fajnie wypadła w tym odcinku, ciekawe, co kombinuje.

Szkoda trochę Emily.

Emily i Paige oraz Spencer - nic interesującego.

Myślę, że to Paige wepchnęła Jennę do tego stawu. :D A wnioskuję to po jej scenie z Emily, jak rozmawiają o tym, że ją uratowała - Paige dziwnie wtedy mówiła, jakby miała coś na sumieniu.

Red Coat to pewnie CeCe, choć wolałabym Ali...

Na plus brak Byrona, Toby'ego. Na minus brak Caleba.

Jason i Wren mogli by się w końcu pojawić!

Chyba tyle. :)

Odcinek oceniam na 8/10.

[ Dodano: 2013-08-10, 10:30 ]
A, no i też mnie strasznie wkurza Shana.
_________________
 
 
irminsoon 
Użytkownik lipca
Potterhead


Pomogła: 1 raz
Wiek: 28
Dołączyła: 11 Lut 2012
Posty: 4222
Skąd: Polska
Wysłany: 2013-08-10, 17:56     

Limka napisał/a:
Myślę, że to Paige wepchnęła Jennę do tego stawu. :D A wnioskuję to po jej scenie z Emily, jak rozmawiają o tym, że ją uratowała - Paige dziwnie wtedy mówiła, jakby miała coś na sumieniu.

Też o tym myślałam :)

+ plldoll - zapraszamy do wypowiedzenia się w dziale Przywitaj się :)
_________________

Bonnie Wright | Weasley’s Wizard Wheezes | James Phelps
 
 
Natalia. 
Sarcastic Soul
whomanistka


Pomogła: 2 razy
Wiek: 27
Dołączyła: 27 Lip 2011
Posty: 7364
Skąd: Zadupie.
Wysłany: 2013-08-12, 13:10     

Ha, wiedziałam, że to Ted, oby na tym nie stracił. Jake jakoś mnie nie interesuje, nie pasuje do Arii, jakaś nudna przy nim jest. Zastanawiające, że wszystko zwalają na Cece Drake, nie uwierzę, że jest A. lub Red Coat. Zresztą czekam na rolę Sashy, ona może mieć tu dużo do zrobienia, przecież włączyli ją do obsady głównej 4B. Co do Maggie i Ezry, albo Ezra nie jest ojcem Malcolma, albo dostanie opiekę nad nim jak wygra ten cały proces. To tyle, jakoś nie kręci mnie ostatnio ten serial.
_________________

 
 
 
 
Anodyne 
Administrator


Pomogła: 3 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 01 Kwi 2011
Posty: 2914
Wysłany: 2013-08-27, 17:37     

W końcu obejrzałam o.O

Odcinek dobry. Na plus Mona, bardzo ładnie wyglądała w prostych włosach. Widać,że coś kombinuje z tym szpitalem. Wgl dziwna scena z Red Coat. Do czyjego domu ona przyszła? Wkręcanie w to wszystko CeCe jakoś mnie nie przekonuje, ale zobaczymy jak to się dalej potoczy.
Shany nie znoszę, Jenny też. Ezra nudny.
Ted jest taki kochany dla Ashley :) Lubię ich razem. Ich i Arię z Jakiem, o wiele bardziej niż z Ezrą.
_________________


Mondler <3

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Szybka odpowiedź
Użytkownik: 


 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xand created by spleen modified v0.4 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 14