Pretty Little Liars Online Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Rejestracja Zaloguj
Free Lines 

Arrow

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Anodyne
2013-08-08, 21:16
Odcinek 10
Autor Wiadomość
Anodyne 
Administrator


Pomogła: 3 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 01 Kwi 2011
Posty: 2914
Wysłany: 2013-08-01, 17:56   Odcinek 10

Emily wciąż mieszka w motelu. Jest bardzo zaskoczona, gdy pani DiLaurentis oferuje jej przeprowadzkę do starego pokoju Alison. Jeszcze bardziej zaskakuje ją to,że inne Kłamczuchy namawiają ją na przyjęcie oferty pani D. Hanna wybucha, gdy okazuje się,że niedawne szczęście jej mamy obraca się na gorsze. Ezra dostaje od Maggie jeszcze bardziej miażdżący cios dotyczący jego syna. W międzyczasie Aria stara się zaangażować w związek z Jakie'm. A 'A'kontynuuje zabawę na emocjach Tobiego, dotyczących śmierci jego matki, a Spencer jedzie na przejażdżkę.


Premiera: 13.08.2013
_________________


Mondler <3

 
 
REKLAMA 
Friendsaholic

Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 31 Lip 2011
Posty: 5329
Wysłany: 2013-08-14, 12:43   

 
 
Limka 
Queen B.
Friendsaholic


Pomogła: 1 raz
Wiek: 28
Dołączyła: 31 Lip 2011
Posty: 5329
Skąd: Katowice
Wysłany: 2013-08-14, 12:43   

Nawet fajny odcinek.

Aria i Jake jednak mnie nudzą i chcę powrót Ezrii.

Dobrze, że Malcolm nie jest synem Ezry. Mam nadzieję, że on i Maggie znikną z tego serialu raz na zawsze.

Haleb. <3 Ich pocałunek był kochany i w ogóle Caleb tak się troszczył o Hannę. <3 Zawsze była mi obojętna ta para, ale teraz ich polubiłam jakoś bardziej, więc szkoda, że Caleb ma przejść do tego Srajswood. -,-

Emily mieszkająca w domu Ali, no, może być ciekawie...

Znowu wątek z tą matką Toby'ego. -,- W ogóle mnie to nie interesuje.

Wren okazuje się nie być taki święty, jakby się wydawało.

Ciekawe, co dalej będzie z Ashley i co knuje Mona...
_________________
 
 
Vivian 
Martwy
Cumbercookie


Pomogła: 1 raz
Wiek: 27
Dołączyła: 08 Lut 2012
Posty: 3052
Skąd: Łódź
Wysłany: 2013-08-14, 17:24   

No przepraszam, ale ja tego odcinka...nie rozumiem. Po prostu.
Wrzućcie nam jeszcze więcej wątków, których nigdy nie rozwiążecie.

Wren comeback, pół sezonu go nie było, nagle jest tym złym i maluje płaszcz kobiety na czerwono co..nie daje nam żadnej odpowiedzi.

Hanna mnie tak w tym odcinku wkurzała swoją wiedzą wszystkiego i dramaturgią.

Wątek mamy Toby'ego-co do tego ma Cece, która przebrała się za Alison???

Szkoda mi było Ezry, głupia Maggie, niech spada.

No, jestem w bojowym nastroju, ale odcinek średnio mi się podobał. Męczy mnie to PLL powoli.
_________________

 
 
Ephee 
Nowy


Wiek: 30
Dołączyła: 19 Wrz 2012
Posty: 31
Skąd: Łódź
Wysłany: 2013-08-14, 17:26   

Aria&Jake :serce: Ezra niech spada na drzewo, trzeba było pomyśleć zanim się robi, wolę zdecydowanie Jake'a od nudnego nauczyciela :D
Nie wiem czy CeCe jest tak bardzo podstawiana, czy serio się rozwiązuje.
Matka Spence też głupia, dorosły człowiek powinien znać konsekwencje swojego czynu...
 
 
irminsoon 
Użytkownik lipca
Potterhead


Pomogła: 1 raz
Wiek: 28
Dołączyła: 11 Lut 2012
Posty: 4222
Skąd: Polska
Wysłany: 2013-08-14, 22:28   

A ja mam całkiem inne wrażenia niż wy :D
Genialny odcinek!
Hanna bohaterką odcinka! <3 Teksty były bardzo fajne, no i wyglądała ślicznie *_*
Jakaria *______________* Takie słodkie sceny, dlaaaaaaczego dają nam takie nadzieje, a potem to rozwalą? :c
WREN! <3 I robią z niego podejrzanego, specjalnie zjechali kamerą na kartkę z pismem, pewnie pasuje do któregoś z tekstów A., rysuje dziewczynę w czerwonym płaszczu (przypominała mi Spencer :D), ale i tak go uwielbiam!
Mona :serce:
Ezra nie jest ojcem Malcolma? :O Trochę było mi go żal :c
Haleb *___*
Emily i pani D., jakie życiowe rozmowy :D W życiu bym nie spała w pokoju Alison, to by było taaakie dziwne!
Coraz bardziej lubię Arię! :3
Haha, ta laska od CeCe była genialna!
Spencer doskonale rozegrała tę akcję z doktorkiem udając Marion, ale i tak nic z tego nie wynikło. Dowiedzieliśmy się, że pani D. była u niego raz, jak CeCe udawała Ali, ale może Palmerowi chodziło właśnie o Ali jako blondynkę, tylko nazwał ją "panią"?
Zastanawiam się, czy ta gra Alison na pianinie nie jest wskazówką do tych nut. Znaczy ja wiem, że wiele osób umie grać na pianinie, ale w tym serialu chyba jednak co nie co się ze sobą wiąże.
Zna ktoś ostatnią piosenkę? <3
Czy ten but, który A. kładzie w domu A., należał do Ashley?
A ta kryjówka w piwnicy to rozumiem, że Red Coat?
_________________

Bonnie Wright | Weasley’s Wizard Wheezes | James Phelps
 
 
Yosty 
Obserwator


Wiek: 27
Dołączyła: 22 Lis 2011
Posty: 176
Skąd: Poznań
Wysłany: 2013-08-14, 23:01   

irminsoon napisał/a:
Zna ktoś ostatnią piosenkę? <3


Proszę: http://www.youtube.com/watch?v=6n3E3HIQeb4 :)

Jak dla mnie odcinek świetny!
Miałam dreszcze jak Em schodziła z Panią D. do piwnicy, ale ostatecznie nie zrozumiałam o co chodziło z tymi 5 światłami które Emily zobaczyła.
I jak Mona powiedziała o tym słowie diagnosis, że ominął G, to czy tylko mi to się skojarzyło z wiadomością zostawioną na ścianie Dr. Sullivan: Nosey bitches die ?
_________________

 
 
irminsoon 
Użytkownik lipca
Potterhead


Pomogła: 1 raz
Wiek: 28
Dołączyła: 11 Lut 2012
Posty: 4222
Skąd: Polska
Wysłany: 2013-08-14, 23:22   

Yosty napisał/a:
Proszę: http://www.youtube.com/watch?v=6n3E3HIQeb4 :)

Dziękuję, bo jest świetna <3 Ogólnie w tym odcinku było dużo dobrych piosenek, znasz może jeszcze tę ze sceny Arii i Jake'a w restauracji? :3

Yosty napisał/a:
Miałam dreszcze jak Em schodziła z Panią D. do piwnicy, ale ostatecznie nie zrozumiałam o co chodziło z tymi 5 światłami które Emily zobaczyła.

Ja też! Chociaż jak zobaczyłam Red Coat w lusterku to, przyznaję szczerze, serce mi mocno walnęło :D Taki odruch :D Chyba chodzi o to, że jak widzieliśmy kiedyś tam na koniec odcinka jak A. wierciło dziury w suficie to to są właśnie te i on/a je podsłuchiwał.

Yosty napisał/a:
I jak Mona powiedziała o tym słowie diagnosis, że ominął G, to czy tylko mi to się skojarzyło z wiadomością zostawioną na ścianie Dr. Sullivan: Nosey bitches die ?

Mi też się to skojarzyło, a pismo też było trochę podobne :D
_________________

Bonnie Wright | Weasley’s Wizard Wheezes | James Phelps
Ostatnio zmieniony przez irminsoon 2013-08-14, 23:24, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Yosty 
Obserwator


Wiek: 27
Dołączyła: 22 Lis 2011
Posty: 176
Skąd: Poznań
Wysłany: 2013-08-14, 23:32   

Tu są chyba wszystkie piosenki: https://prettylittleliars.alloyentertainment.com/season-4-episode-10-music-playlist-813131/

irminsoon napisał/a:
Chyba chodzi o to, że jak widzieliśmy kiedyś tam na koniec odcinka jak A. wierciło dziury w suficie to to są właśnie te i on/a je podsłuchiwał.

Aaa, faktycznie zapomniałam o tym. Czyli A. jak zawsze o krok przed wszystkimi i podsłuchiwało nawet Red Coat?
_________________

 
 
Carro 
Obserwator


Wiek: 26
Dołączyła: 08 Lip 2013
Posty: 166
Wysłany: 2013-08-14, 23:37   

a mnie odcinek jakoś nudził...

Ale mimo to, Aria i Jake <3 dlaczego to rozwalają! :( robią nadzieje, a później nic... ja nie chce Ezrii!! :(

A opórcz tego żadnych więcej emocji... NUDY!
_________________
 
 
irminsoon 
Użytkownik lipca
Potterhead


Pomogła: 1 raz
Wiek: 28
Dołączyła: 11 Lut 2012
Posty: 4222
Skąd: Polska
Wysłany: 2013-08-14, 23:40   

Yosty napisał/a:
Czyli A. jak zawsze o krok przed wszystkimi i podsłuchiwało nawet Red Coat?

A jakżeby inaczej :D
Tylko teraz tak się zastanawiam, dwa odcinki temu A. wywierciło te dziury, a odcinek temu Red Coat wchodziła tak jakby do czyjejś piwnicy. I wydaje mi się, że ta kryjówka była właśnie Red Coat, no bo kręciła się też po domu. Więc wychodzi na to, że to może być jedna i ta sama osoba :o

Dziękuję za piosenki :serce:
Ta o którą mi chodziło to Where Will It Go - Shelly Fraley :serce:
_________________

Bonnie Wright | Weasley’s Wizard Wheezes | James Phelps
 
 
MizunoHikari 
Obserwator


Wiek: 28
Dołączyła: 23 Sie 2012
Posty: 115
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2013-08-15, 09:09   

Dobry odcinek! Uwielbiam Haleb'a coraz mocniej <3 Są tacy słodcy! Jakeria w sumie może być.. ale mogłoby się coś jeszcze namieszać z Ezrą :D hihi..
Emily i p. DiLaurentis niezła spółka \o/ Ciekawe co z tego wyniknie. Mam wrażenie, że mama Ali okaże się niezłą .. psycholką.. :mrgreen:
Szkoda mi Toby'ego.. i Ashley. Mona ewidentnie coś znów knuje.. :x Już nie wiadomo czy jej ufać, czy nie..
Wren w A-Team'ie... tak, proszę! Wieeedziałam! :3 Jak się okaże, że to prawda, to przybije sobie piątkę. :D
Wydaje mi się, że z tym rysunkiem Wrena to mogła być Spence.. Wszyscy wiemy, że nieźle za nią świruje.. a i coś może się za tym kryć. :D
_________________

 
 
 
Limka 
Queen B.
Friendsaholic


Pomogła: 1 raz
Wiek: 28
Dołączyła: 31 Lip 2011
Posty: 5329
Skąd: Katowice
Wysłany: 2013-08-15, 10:27   

Mnie też Hanna nie denerwowała, lubię ją właśnie taką.^^
_________________
 
 
Gość

Wysłany: 2013-08-15, 17:12   

Kiedy Hanna przebywa w pokoju Ali, możemy zauważyć plakat z blondynką, a raczej z dwoma połówkami jej twarzy, + napis po francusku... A dokładniej (26:54).
Też mi się wydaje, że coś jest nie tak z matką Ali...
 
 
irminsoon 
Użytkownik lipca
Potterhead


Pomogła: 1 raz
Wiek: 28
Dołączyła: 11 Lut 2012
Posty: 4222
Skąd: Polska
Wysłany: 2013-08-15, 21:12   

Jak Emily oglądała zdjęcie Jessici z małą Ali, to obok niej było chyba widać drugą rękę dziecka, więc coraz więcej rzeczy wskazuje na bliźniaczkę. I na to, że Ali żyje, ale to zapraszam do tego TEMATU , bo nie chcę tu spoilerować, a znalazłam naprawdę fajną rzecz :)
_________________

Bonnie Wright | Weasley’s Wizard Wheezes | James Phelps
 
 
Natalia. 
Sarcastic Soul
whomanistka


Pomogła: 2 razy
Wiek: 27
Dołączyła: 27 Lip 2011
Posty: 7364
Skąd: Zadupie.
Wysłany: 2013-08-16, 19:16   

Pismo Wren'a pasuje do niektórych akcji, widać to jest to big clue, że współpracuje z Red Coat.

HA! Wiedziałam, że Malcolm nie jest dzieckiem Ezry, tak by nie wrócił do Arii. Zresztą to z jego strony bardzo bezczelne, najpierw zostawia Arię, bo odnajduje rodzinkę, traci ją i nagle mu Aria potrzebna -.-

Nie wiem co było takiego dla Emily na końcu przerażającego...

Nie rozumiem akcji z butem Ashley, przecież nie mogła wjechać w dom Emily, bo była wtedy w pace.

Szczerze to liczyłam na oklepane bliźniaczki, ale zostanie nam tylko toksyczna przyjaźń? Buuu.
_________________

 
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xand created by spleen modified v0.4 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 15