Pretty Little Liars Online Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Rejestracja Zaloguj
Free Lines 

Arrow

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Anodyne
2013-08-18, 22:35
Odcinek 11
Autor Wiadomość
Anodyne 
Administrator


Pomogła: 3 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 01 Kwi 2011
Posty: 2914
Wysłany: 2013-08-01, 18:04   Odcinek 11


Po ostatnim odkryciu dowodów, które sugerują,że A ukrywa się bliżej niż mogłyby się tego spodziewać Kłamczuchy przyspieszają śledztwo wobec ich najbardziej podejrzanego. Hanna nadal cierpi z powodu hańby bycia córką podejrzanego o morderstwo.Sprawę komplikuje fakt, że Hanna jest śledzona przez kolegę-Travisa, dopóki nie dowiaduje się,że ukrywa on sekret, który może zmienić jej życie. W tym samym czasie Toby ciągle jest manipulowany przez A. Ezra próbuje dostać od Arii pomoc w radzeniu sobie z jego ostatnimi kłopotami, kiedy Aria próbuje pójść dalej z Jake'iem.


Premiera:20.08.2013
_________________


Mondler <3

 
 
REKLAMA 

Pomogła: 3 razy
Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 17
Wysłany: 2013-08-21, 13:35   

 
 
Gingers 
Nowy

Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 17
Wysłany: 2013-08-21, 13:35   

Nie chcę Cece red coat D: Mam nadzieję, że to tylko podpucha i RC okaże się ktoś inny.
Myślałem, że pogoń będzie lepsza (coś w stylu akcji ze szklarnią w drugim sezonie) a tu lipa. Zresztą nie wiem jak Spencer i Emily mogły być takie głupie. Jak już chciały gonić za cieniem to było trzeba zapieprzać na piechotę a nie pytać się o ciężarówkę. A jak już nawet wsiadły i zobaczyły, że ktoś jest z tyłu to po co siedziały nie wiadomo ile i jeszcze ten sms do Arii.
Hanna i ten chłopak - shippuję XD
Toby mnie wkurzał w tym odcinku, mam nadzieje że Spencer z nim zerwie bo ostatnio mam wrażenie że w ogóle do siebie nie pasują.
Ezra - najgorszy w odcinku, przewijałem wszystkie sceny z nim. Jak dla mnie mogli by go całkiem usunąć z serialu. A teraz jeszcze mają się zejść z Arią, meh.
Ogółem odcinek mi się podobał, ale liczyłem na coś lepszego D:
 
 
Vivian 
Martwy
Cumbercookie


Pomogła: 1 raz
Wiek: 27
Dołączyła: 08 Lut 2012
Posty: 3052
Skąd: Łódź
Wysłany: 2013-08-21, 15:27   

Nawet spoko ten odcinek.

Ogólnie to cieszę się jednak, że moja szkoła żadnych imprez nie organizuje, boże, ja nie wiem jak one się nie wstydziły tam przyjść a co dopiero tańczyć :D

Travis na tak, nareszcie coś przejrzystego, może w końcu wypuszczą Ashley. No i skoro i tak zerwanie Haleb jest nieuniknione to czemu nie miałby być z Hanną. Ktoś wie czy się pojawi w następnych odcinkach? Nigdzie go wcześniej nie widziałam na zdjęciach.

Pościg bardzo głupi, boże, najpierw stoją patrzą jak Red Coat schodzi po schodach, dopiero jak wyszła na dwór to się ruszyły. Pytają tego faceta, później pół minuty przyglądają się kluczykom. Już dawno by za nią pobiegły.

Toby zrobił się bardzo samolubny, dobrze, że przynajmniej Caleb go powstrzymał, przynajmniej mam taką nadzieję. Wiem, ze tu chodzi o jego matkę, ale też mi się wydaje, że A po prostu ma go w garści, z każdym smsem bardziej.

CeCe... Nie no, this is wrong. To jest takie zbyt oczywiste, naprawdę. I bardzo przewidywalne, no jak stała pod tymi drzwami to NIKT oczywiście nie wiedział, że to ona. Mam nadzieję, że będzie częścią A-Teamu, ale nie Red Coat'em. Chociaż nie mam innych propozycji kto mógłby nim być.

A, i Arii teksty dzisiaj mnie rozbrajały, chyba lubię ją już tak samo jak Spencer.

Ezra w tym odcinku rzeczywiście był jak taki szczeniak, plątał się pod nogami z ta swoją brodą :D Uwielbiam Jake'a, ale jednak trochę się cieszę, że niedługo wrócą do siebie z Arią.
_________________

 
 
Gabrielle 
Little Liar
Gleek


Wiek: 25
Dołączyła: 26 Sty 2012
Posty: 2692
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-08-21, 19:50   

Hahaha pierwsza piosenka z tej potańcówki jest w Simsach xD
A tak wg to uwielbiam tą walkę Jake vs Ezra :D Oj Aria, oj Aria.. Jak mi po wyjeździe Caleba połączą tego Travisa z Han to się pochlastam. Gość ma minę jakby ktoś go kuł szpikulcem w dupe a do tego tańczy jak kłoda. Caleb proszę nie wyjeżdżaj :c
Toby przesadza w sprawie swojej mamy (tak samo Han- non-stop o tym pieprzy). Przecież to, że dowie się że umarła inną śmiercią niż mu wmówiono nie przywróci jej życia.. A wracając do potańcówki Aria wyglądała najlepiej! Po prostu się w jej stroju zakochałam szczególnie w dżinsowej koszuli i sukience :3 A odcinek bardzo fajny! poza tym to chyba możemy oficjalnie przyłączyć Cece do A-teamu?
_________________

:serce:
 
 
Vivian 
Martwy
Cumbercookie


Pomogła: 1 raz
Wiek: 27
Dołączyła: 08 Lut 2012
Posty: 3052
Skąd: Łódź
Wysłany: 2013-08-21, 20:04   

Dla mnie najlepiej wyglądała Emily, chyba po prostu ma taką urodę, że pasuje jej taki kapelusz. Hanna wyglądała strasznie w tej sukience. Ale Aria też spoko.

A ten Travis dla mnie jest bardzo spoko, taki..normalny :)
_________________

 
 
Carro 
Obserwator


Wiek: 26
Dołączyła: 08 Lip 2013
Posty: 166
Wysłany: 2013-08-21, 20:43   

CeCe Red Coat? to było takie przewidywalne... Miałam nadzieję że zrobią coś lepszego...

I Ezra... Dawno mnie nikt tak nie wkurzał w tym serialu jak on w tym odcinku. Aria juz sobie coś zaczęła ukłąda a tu znowu ten nudziarz... Nie lubię go. -.-

Travis? Może byc ciekawie :) Skoro już nie będzie Caleba, to z Hanna mógłby byc :)

Toby mnie tez wkurza. A całkowicie nad nim panuje, a on tego wgl nie rozumie... :(
_________________
 
 
irminsoon 
Użytkownik lipca
Potterhead


Pomogła: 1 raz
Wiek: 28
Dołączyła: 11 Lut 2012
Posty: 4222
Skąd: Polska
Wysłany: 2013-08-21, 21:35   

Rozwaliła mnie ta policjantka: mam nadzieje, że nie zrujnowałam nikomu lunchu.
Nie, wcale, na sam jej widok już chce się rzygać :D
Travis <3 Ale jakoś nie widzę go z Hanną, jest fajny, normalny, super, że pomaga, ale nie. Może potem się przekonam.
Aria i Jake :serce: Ten taniec :serce: Dlaaaaaaaaaczego chcecie to rozpieprzyć? :C
HALEB :serce:
Scena w domu Spencer z wczorajszego sneak peeka :serce:
Country party wymiatało! U nas w zeszłym roku była w szkole podobna impreza (aż wstyd się przyznać, że takie coś się odbywa. Ale nie, nie byłam :D) tylko trochę dużo mniej "wsiowa" :D Po prostu niby był taki motyw przewodni, ubrali się w takie stroje jak dziewczyny i chłopacy w serialu, ale piosenki były normalne :D A w serialu to prawdziwa impreza, każdy szczegół dopracowany :D
Boooże, głupota dziewczyn nie zna granic. Zamiast biec za Red Coat....
Taleb bff :D
CeCe to na pewno podpucha!
Czy z ostatniej sceny wynika, że A. planuje zrobić coś Monie?
_________________

Bonnie Wright | Weasley’s Wizard Wheezes | James Phelps
 
 
fonduaunoirr 
Dręczyciel


Dołączyła: 28 Sie 2011
Posty: 592
Skąd: wariatkowo.
Wysłany: 2013-08-21, 22:15   

irminsoon napisał/a:

Nie, wcale, na sam jej widok już chce się rzygać :D

Taleb bff :D


Moim zdaniem to Ali jest red coat, a CeCe ją zastąpiła na jakiś czas i tyle.
Polubiłam Ezrę ;oo Po dwóch latach.
Czekajcie, skąd wiecie, że Caleb wyjeżdża? To było w serialu, bo nie pamiętam?
_________________

 
 
Vivian 
Martwy
Cumbercookie


Pomogła: 1 raz
Wiek: 27
Dołączyła: 08 Lut 2012
Posty: 3052
Skąd: Łódź
Wysłany: 2013-08-21, 22:17   

Nie było, ale jest spin-off Ravenswood i potwierdzenie, że Caleb przechodzi do tamtego serialu. Gdzieś w spoilerach albo w dziale Ravenswood poszperaj :)
_________________

 
 
Gabrielle 
Little Liar
Gleek


Wiek: 25
Dołączyła: 26 Sty 2012
Posty: 2692
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-08-21, 22:31   

Carro napisał/a:
Travis? Może byc ciekawie :) Skoro już nie będzie Caleba, to z Hanna mógłby byc :)

_________________

:serce:
 
 
Natalia. 
Sarcastic Soul
whomanistka


Pomogła: 2 razy
Wiek: 27
Dołączyła: 27 Lip 2011
Posty: 7364
Skąd: Zadupie.
Wysłany: 2013-08-21, 22:34   

A co tam, będę pisać na bieżąco oglądając.

Tanner, lol, żałosna kobieta z tym swoim dżizzz, dobrze widać, że wie już wszystko i poszła je postraszyć, dwulicowa jędza.

O co to za gościu, który lampi się na Hannę, łysy, ale lubię go.

Czy Caleb właśnie nazwał Hannę psem? :lol:

Dobra, łysy kolo jest creepy.

Żal mi Ezry, zbrzydł i nikt go nie chce.

Aria wygląda jakby miała zaraz powiedzieć mu, że go kocha tylko dlatego, że kupił jej kowbojki.

Nie uwierzę, że Cece to Red Coat dopóki sama tego nie powie.

Łysy gościu, kocham Cię <3 Jest piękny, kasiasty, umie tańczyć i martwi się o Twoją mamę, Han go for it!

Walka o Arię, lolololo.

O dobrze, dobrze, miałam już dosyć Spoby, Toby wygląda ostatnio jak naleśnik, przyda się mu przerwa.

Daj mi te talerze, nakarmię Hannę, lol, a co to dzidziuś?

Emily pojebało Cię? Walić tym czymś w człowieka?

Cholera Hanna dała pieniądze łysemu, A. na bank ma zdjęcia, wyjdzie, że go przekupuje :x

Cece wygląda na nowicjuszkę.
_________________

 
 
 
 
Carro 
Obserwator


Wiek: 26
Dołączyła: 08 Lip 2013
Posty: 166
Wysłany: 2013-08-21, 22:37   

Natalia. napisał/a:


Cholera Hanna dała pieniądze łysemu, A. na bank ma zdjęcia, wyjdzie, że go przekupuje :x



:O wogóle o tym nie pomyślałam, oczywiście że A. ją wrobi...
_________________
 
 
Gabrielle 
Little Liar
Gleek


Wiek: 25
Dołączyła: 26 Sty 2012
Posty: 2692
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-08-21, 22:40   

Emily z tą dziabką najlepsza xD
_________________

:serce:
 
 
Vivian 
Martwy
Cumbercookie


Pomogła: 1 raz
Wiek: 27
Dołączyła: 08 Lut 2012
Posty: 3052
Skąd: Łódź
Wysłany: 2013-08-21, 22:49   

Natalia. napisał/a:


Żal mi Ezry, zbrzydł i nikt go nie chce.

Aria wygląda jakby miała zaraz powiedzieć mu, że go kocha tylko dlatego, że kupił jej kowbojki.



Łysy gościu, kocham Cię <3 Jest piękny, kasiasty, umie tańczyć i martwi się o Twoją mamę, Han go for it!


Toby wygląda ostatnio jak naleśnik, przyda się mu przerwa.


Daj mi te talerze, nakarmię Hannę, lol, a co to dzidziuś?


Emily pojebało Cię? Walić tym czymś w człowieka?



Hahahahha, i love you :D


Gabrielle napisał/a:
Carro napisał/a:
Travis? Może byc ciekawie :) Skoro już nie będzie Caleba, to z Hanna mógłby byc :)

Obrazek




Wiem, że ciężko się pogodzić z Halebem, ale kogoś jej wrzucić muszą, a on jest fajny.
_________________

 
 
irminsoon 
Użytkownik lipca
Potterhead


Pomogła: 1 raz
Wiek: 28
Dołączyła: 11 Lut 2012
Posty: 4222
Skąd: Polska
Wysłany: 2013-08-21, 22:52   

Natalia. napisał/a:
Daj mi te talerze, nakarmię Hannę, lol, a co to dzidziuś?

Hahaha, tez mnie to rozwaliło :D

Natalia. napisał/a:
Cholera Hanna dała pieniądze łysemu, A. na bank ma zdjęcia, wyjdzie, że go przekupuje :x

Też o tym nie pomyślałam, może tak być. Z sneak peeków z następnego odcinka widać tylko tyle, że Travis będzie miał rozpoznać tę, która uciekała i pójdzie jedna, potem Ashley, a potem on powie, że nie da rady tego zrobić :o

Emily z tą dziabką w ogóle rozwaliła system XD Jakby tam srsly był człowiek to już to widzę... :D
_________________

Bonnie Wright | Weasley’s Wizard Wheezes | James Phelps
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xand created by spleen modified v0.4 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 14