Pretty Little Liars Online Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Rejestracja Zaloguj
Free Lines 

Arrow

Poprzedni temat «» Następny temat
Odcinek 12
Autor Wiadomość
Vivian 
Martwy
Cumbercookie


Pomogła: 1 raz
Wiek: 27
Dołączyła: 08 Lut 2012
Posty: 3052
Skąd: Łódź
Wysłany: 2013-08-28, 22:35   

Ej, ale my naprawdę nie mieliśmy chyba się jeszcze dowiedzieć o A. No bo co wiemy? Ezra wbił w czapce, porozglądał się i wkurzony trzasnął drzwiami. A może śledził A. i myślał, że je tu zastanie? Nie, to głupie. Ale coś wiem, że nas podpuszczają. Dopóki Ezra nie zrobi czegoś w stylu wysłania smsów, podglądania, tropienia ich - nie jestem taka pewna.
_________________

 
 
REKLAMA 

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 08 Lip 2013
Posty: 166
Wysłany: 2013-08-28, 22:39   

 
 
Carro 
Obserwator


Wiek: 26
Dołączyła: 08 Lip 2013
Posty: 166
Wysłany: 2013-08-28, 22:39   

Niee.. ja w to nie wierzę, przecież on wgl nie pasuje na A. Jak dla mnie podpucha, albo członem A-teamu tylko.
_________________
 
 
Natalia. 
Sarcastic Soul
whomanistka


Pomogła: 2 razy
Wiek: 28
Dołączyła: 27 Lip 2011
Posty: 7364
Skąd: Zadupie.
Wysłany: 2013-08-28, 22:41   

Skoro Ezra jest A. to czemu nie kontroluje Malcolma skoro taki z niego pan sytuacji?

Where is Travis, I want him!

Gdzie w tym jakaś policja, lub coś, rozpoznanie ciała, dowody? Są kiedy ich nie trzeba, może bliźniaczka nie żyje, to bez sensu, fuck.

Ezra nie może być A. jeszcze jeden czy dwa sezony przecież, Boże, ale będzie pieprzenia.

Red Coat to Cece bo Ezra jej zapłacił, lub szantażował, że nie wyda za śmierć Wildena, a drugie Red Coat to Ali, żeby zmylić lub coś?

Shay, jaka z niej sucz, wszystkim na fejsie zaspoilerowała.
_________________

 
 
 
 
Vivian 
Martwy
Cumbercookie


Pomogła: 1 raz
Wiek: 27
Dołączyła: 08 Lut 2012
Posty: 3052
Skąd: Łódź
Wysłany: 2013-08-28, 22:46   

Natalia. napisał/a:


Shay, jaka z niej sucz, wszystkim na fejsie zaspoilerowała.


Spoko, oni tam wszyscy spoilują skoro u nich odcinek już był -,- Keegan wstawił na Instagrama swoje zdjęcie w kapturze 2h po odcinku, zobaczyłam rano na imprezie na działce, super.
_________________

 
 
Natalia. 
Sarcastic Soul
whomanistka


Pomogła: 2 razy
Wiek: 28
Dołączyła: 27 Lip 2011
Posty: 7364
Skąd: Zadupie.
Wysłany: 2013-08-28, 22:49   

Jakby nie mogli poczekać, czasem ludzie oglądają powtórki. Tak samo jak kiedyś w Glee wygrali zawody, zaraz po odcinku była fota z pucharem ;/
_________________

 
 
 
 
inna333 
Nowy


Wiek: 31
Dołączyła: 19 Lip 2011
Posty: 29
Skąd: Brzeg
Wysłany: 2013-08-28, 22:50   

apropo dzisiejszego odcinka

Kod:
http://tvline.com/2013/08/28/pretty-little-liars-ezra-a-season-4-spoilers-aria/
_________________

 
 
Natalia. 
Sarcastic Soul
whomanistka


Pomogła: 2 razy
Wiek: 28
Dołączyła: 27 Lip 2011
Posty: 7364
Skąd: Zadupie.
Wysłany: 2013-08-28, 22:52   

AAAA! Ja chcę zawsze i w różnych tematach tyle osób co teraz na forum XD
_________________

 
 
 
 
irminsoon 
Użytkownik lipca
Potterhead


Pomogła: 1 raz
Wiek: 28
Dołączyła: 11 Lut 2012
Posty: 4222
Skąd: Polska
Wysłany: 2013-08-28, 23:01   

Na szczęście udało mi się uniknąć spoilerów i miałam radość z oglądania i zaskakiwania się :D
Haleb to taki idealny związek! Dlaaaczego go rozwalacie? :(((
Ash wolna, nareszcie!
Booże, tak mi się zrobiło żal Toby'ego, jak oglądał rzeczy mamy :( Ale dobrze, że się ogarnął potem!
Aria, dlaczego? Bo sobie Jake zasnął na filmie to zaraz poleciała do Ezry i się z nim całowała, no nie mogę :D No i zgadzam się z wami, śmieszne to było, gadają, całują się i znowu gadają :D
CeCe jednym Red Coat? No na pewno tak szybko by wstała, taaak! Gratuluję zwinności, pewnie też się u Jake'a uczyła :D
Ten pokój A. :O I Hanna chociaż jedna mądra, wzięła ten pamiętnik, mam nadzieję, że im się przyda!
Ali żyje, to było wiadome.
Oczy Grunwald creepy :O
Od dawna mówiłam, że Ezra jest A :D Niby podpucha, niby prawda, poczekamy, zobaczymy, ale emocje są :D
_________________

Bonnie Wright | Weasley’s Wizard Wheezes | James Phelps
 
 
Vivian 
Martwy
Cumbercookie


Pomogła: 1 raz
Wiek: 27
Dołączyła: 08 Lut 2012
Posty: 3052
Skąd: Łódź
Wysłany: 2013-08-28, 23:08   

inna333 napisał/a:
apropo dzisiejszego odcinka

Kod:
http://tvline.com/2013/08/28/pretty-little-liars-ezra-a-season-4-spoilers-aria/


jakoś cięzko mi uwierzyć, zawsze tak mówią, z Tobym też nas zapewniali, że CHODZI O COŚ INNEGO

btw Natalia., 'ukradłaś' mi podpis, szykowałam się do rana do ustawienia go jak wrócę od babci XD
_________________

 
 
Natalia. 
Sarcastic Soul
whomanistka


Pomogła: 2 razy
Wiek: 28
Dołączyła: 27 Lip 2011
Posty: 7364
Skąd: Zadupie.
Wysłany: 2013-08-28, 23:14   

sorki, nawet zapomniałam się, że spoileruję, poszukam innego, za mały na me psychiczne artystyczne widzimisię :P
_________________

 
 
 
 
Vivian 
Martwy
Cumbercookie


Pomogła: 1 raz
Wiek: 27
Dołączyła: 08 Lut 2012
Posty: 3052
Skąd: Łódź
Wysłany: 2013-08-28, 23:21   

Natalia. napisał/a:
sorki, nawet zapomniałam się, że spoileruję, poszukam innego, za mały na me psychiczne artystyczne widzimisię :P


spoko, już chyba i tak prawie każdy obejrzał, a jak nie to widział gdzieś spoiler :D
_________________

 
 
Gabrielle 
Little Liar
Gleek


Wiek: 25
Dołączyła: 26 Sty 2012
Posty: 2692
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-08-29, 02:29   

OSTRZEŻENIE! Post może zawierać śladowe ilości wulgaryzmów!OSTRZEŻENIE!
..
.
.
.
.
CO TO KUR(W)A JEST?!

Nie wiem co ktoś brał, gdy pisał scenariusz do tego odcinka, ale takiej liczby absurdów to kurwa jeszcze nie widziałam..
Najpierw te kule, potem trumna dziecka z lalką Mony <hej dziewczyny! mam pomysł! zostawmy tą trumnę w salonie tak żeby każdy mógł ją obejrzeć! *And Not a Single Fuck Was Given That Day*> a na końcu jakieś zajebiste pudełko z piłą.. <super partia kurwo>
Potem to spotkanie Arii z Ezrą "blablablabla gadamy sobie.. ojej! niechcący cię pocałowałam! blablabla no dobra idziemy się lizać?"
Następnie kolejna porażka i brak funduszy na włączenie kolorów <oł je! przyciemnijmy kolory to będzie takie kripi!> i ten pożalsięboże magiczny pokaz jakiegoś niedojebanego mima <ja bym mu w morde butem dała jakby tak na mnie gały wytrzeszczał>
I zniknięcie <hahahah> Emily.. co to kurwa było? Jakim cudem da się porwać dziewczynę, kiedy wokół są ludzie? Ale no tak ludzie w Srajsłód cierpią na zespół niedojebania i spowolnienia umysłowego także nie potrafią reagować kiedy ktoś kogoś porywa. I czy ta Em nie mogła krzyczeć? Nie wierzę, że dała się wynieść jak betonowy kloc. Potem z tą drewnianą trumną.. i te namnażające się red kołty. Aria normalnie może startować do Karate Kid 6. I czy naprawdę da się podnieść z ziemi bezszelestnie tak aby nikt tego nie zauważył? I to jeszcze po takim upadku. Chyba, że ta sucz ma zdolność teleportacji. Ezra jako A był tak przewidywalny, że się nawet nie wzruszyłam. Ale pewnie znowu producenci nas wydymają i jakoś w miarę sensownie () to wytłumaczą. A ta Grunwald to jest po prostu pierdolnięta w czajnik a nie jakoś "uzdolniona". Ali żyje? Po tym jaki los zgotowała dziewczyną to chyba na ich miejscu sama bym ją zabiła, wykopała dół, wrzuciła ją i dla pewności zalała cementem, żeby ta suka się nie wygrzebała. O tak tak się wkurwiłam.. Przepraszam za słownictwo :D
_________________

:serce:
Ostatnio zmieniony przez Gabrielle 2013-08-29, 17:08, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
Vivian 
Martwy
Cumbercookie


Pomogła: 1 raz
Wiek: 27
Dołączyła: 08 Lut 2012
Posty: 3052
Skąd: Łódź
Wysłany: 2013-08-29, 11:33   

Jak na gimnazjalistkę bywasz bardzo agresywna :D
_________________

 
 
Gabrielle 
Little Liar
Gleek


Wiek: 25
Dołączyła: 26 Sty 2012
Posty: 2692
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-08-29, 12:12   

Vivian napisał/a:
Jak na gimnazjalistkę bywasz bardzo agresywna :D

Na zewnątrz spokojna, ale w środku rozwścieczony gimbus który potrafi przegryźć tętnice :D
_________________

:serce:
 
 
Natalia. 
Sarcastic Soul
whomanistka


Pomogła: 2 razy
Wiek: 28
Dołączyła: 27 Lip 2011
Posty: 7364
Skąd: Zadupie.
Wysłany: 2013-08-29, 15:31   

a ja tu miałam wyrzuty sumienia przy każdym przekleństwie, następnym razem nie będę sobie folgować :lol: :lol:
_________________

 
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xand created by spleen modified v0.4 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 14