Pretty Little Liars Online Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Rejestracja Zaloguj
Free Lines 

Arrow

Poprzedni temat «» Następny temat
Odcinek 12
Autor Wiadomość
Anodyne 
Administrator


Pomogła: 3 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 01 Kwi 2011
Posty: 2914
Wysłany: 2013-08-19, 10:05   Odcinek 12

Intrygująca zagadka od A. skłania Kłamczuchy do wyruszenia w drogę i udania się do Ravenswood, gdzie są otoczone przez znane im twarze. W trakcie specjalnego, magicznego przedstawienia jedna z kłamczuch znika, a pozostałe trzy starają się upewnić, czy nie padła ofiarą sztuczek A. Przed opuszczeniem Ravenswood Kłamczuchy dokonują szokującego odkrycia, które udowadnia im, że wszystko co myślały, że wiedzą o A. i A- Teamie może nie być prawdą. Ich odkrycie może rozpocząć Wojnę z A. W międzyczasie radosne spotkanie Hanny z matką zostaje przerwane, kiedy oczy A. zostają skierowane na nowy cel, a Toby dokonuje zaskakującego odkrycia dotyczącego Wrena.



Premiera: 27.08.2013
_________________


Mondler <3

 
 
REKLAMA 
Cumbercookie

Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 08 Lut 2012
Posty: 3052
Wysłany: 2013-08-28, 10:04   

 
 
Vivian 
Martwy
Cumbercookie


Pomogła: 1 raz
Wiek: 27
Dołączyła: 08 Lut 2012
Posty: 3052
Skąd: Łódź
Wysłany: 2013-08-28, 10:04   

O MÓJ BOŻE
Nie wiem czy krzyczeć, czy płakać czy się śmiać.
Dobra, po kolei:
-dobry pomysł z Moną, ale sprawa nie rozwiązana, tzn Mona w ogóle zamieszana w to nie była?
-Toby, nareszcie się ogarnąłeś
-boże, Jake, ogarnij się człowieku, myślałam, że jesteś ciekawszy
-Aria+Ezra, jezu, jak fajnie
-to "DOOR" u Paige było świetne
-strasznie fajna ta scena ze wszystkimi parami
-JAK udało im się tak bezszelestnie porwać Emily?
-czyli tak jak myślałam, są 2 Red Coaty, jeden dobry, drugi..zły? albo po prostu podstawiony
-CeCe też spoko zniknęła, w ogóle, zero szmeru w tych obcasikach
-fajna ta kryjówka A.
TERAZ ZACZYNA SIĘ MOJA MINA PT 'CONFUSED AS FUCK'

SERIO? Serio Ali żyje? Nie no, to takie oklepane. Jeszcze to wyciąganie z ziemi, no jezu, ja to widziałam tylko i wyłącznie w Kryminalnych i Detektywie Monku i to i tak było trudne bo byli w trumnie. A ktoś tak po prostu lekko przykrył ją ziemią we własnym ogródku?!

EzrA! O mój boże, tak i nie. Chcę go jak A, zawsze chciałam w sumie bo to by było ZAJEBIŚCIE ciekawe, ale chcę go również jako chłopaka Arii, więc nie wiem co robić. Ten pomysł z maską super.

Najgorsze było to, że oglądam, oglądam, cieszę sie, że się tak rozkręca i nagle KONIEC. Serio, tak szybko minął mi ten odcinek, w ogóle dla mnie wydał się tak ucięty w połowie, zupełnie nie wiem czemu. A Ravenswood na razie nie mam gdzie zobaczyć, myślicie, że tam będzie ciąg dalszy? Przecież w Ravenswood A chyba nie ma, nie?

+gdzie przepraszam jest to WORLD WAR A? Co się zadziało w związku z tym?
_________________

 
 
Limka 
Queen B.
Friendsaholic


Pomogła: 1 raz
Wiek: 28
Dołączyła: 31 Lip 2011
Posty: 5329
Skąd: Katowice
Wysłany: 2013-08-28, 11:35   

Ja od pierwszego odcinka wiedziałam, że Ali żyje, także dla mnie to żadne zaskoczenie. :) No, chyba, że to będzie jednak bliźniaczka, ale to też mnie nie zaskoczy (chyba jednak wolałabym, żeby nie wprowadzali tego wątku).

Wątek z parami rzeczywiście był świetny, Ezria w szczególności. <3

No, i Ezra jako A. Po tym wszystkim, co przeszedł w tym sezonie w ogóle bym go nie podejrzewała... Wcześniej tak. Zresztą, zawsze mi był zbyt ciapowaty na A. A w tej ostatniej scenie wyglądał dla mnie jak psychopata (serio :D), więc myślę, że nie ma dobrych zamiarów (tak jak Toby), co nie oznacza dobrych wieści dla Ezrii... Ezra, straciłeś u mnie dużo w tym odcinku. Podejrzewam, że znał wcześniej Alison i przez Arię chciał się do niej dostać. No i przecież co by robił na jej "pogrzebie"? Teraz to wszystko ma sens...

W ogóle to jak A porwało Emily... Ja bym chyba dostała zawału na jej miejscu.

Aria i Jake, nudy, ale lepsze to niż okłamujący ją Ezra.

Haleb. <3 Cieszę się nimi, póki mogę, bo wiele mi czasu nie zostało.

Super, że Ashley została oczyszczona z zarzutów i znowu spotyka się z Tedem. <3

Dalej nie lubię Travisa.

Za mało Mony w odcinku. O Shanie nie wiem, co myśleć.

Wątek matki Toby'ego też już jest nudny (zresztą, dla mnie od początku taki był).

Chyba tyle, odcinek dobry, 8/10.
_________________
 
 
Anodyne 
Administrator


Pomogła: 3 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 01 Kwi 2011
Posty: 2914
Wysłany: 2013-08-28, 11:44   

Ezra A?! :O Serio? Wreszcie się tego doczekałam:D
Aż czuję nagłą potrzebę nadrobienia zaległych odcinków ^^
_________________


Mondler <3

 
 
Carro 
Obserwator


Wiek: 26
Dołączyła: 08 Lip 2013
Posty: 166
Wysłany: 2013-08-28, 12:34   

czyli Ezra jest A? -.-
wgl mi to nie pasuje.. ani troche.. mam wrażenie jakby był kolejnym członkiem A-teamu a nie głównym A...

A RedCoat? jedna to była CeCe... a tej drugiej Spencer nie złapała.. nie wiadomo kto to był.. pewnie Ali.. miałoby to sens... Ali pokazały by jej kryjówkę A, aby jakoś pomóc go złapac...

Ali żyje... na pewno.. ale w takim razie, czyje ciało wtedy znaleźli.. jak to wszystko było
? kto i czemu ją tam zakopał... kurde, jeszcze jest tyle pytań..

odcinek dobry, czekam na następny :))
_________________
 
 
Vivian 
Martwy
Cumbercookie


Pomogła: 1 raz
Wiek: 27
Dołączyła: 08 Lut 2012
Posty: 3052
Skąd: Łódź
Wysłany: 2013-08-28, 13:37   

Anodyne napisał/a:
Ezra A?! :O Serio? Wreszcie się tego doczekałam:D
Aż czuję nagłą potrzebę nadrobienia zaległych odcinków ^^


hahaha noooo, pamiętam jak jeszcze przed MonA była taka strona EzraisA na tumblrze i się zawsze śmiałam z ich teorii, a dzisiaj wchodzę i tam taka radość :D Ale nadal sądze, ze coś z tym Ezrą nie tak, że on do końca A nie będzie, przecież w tym odcinku dowiedzieć się o tym nie mieliśmy, te zwiastuny do halloweenowego odcinka chyba coś mówią. Może po prostu wszedł do mieszkania i nie podobał mu się krój garniturów to sobie walnął w szafe? :D
No czy wy widziałyście A w czapce z daszkiem? :D
_________________

 
 
Gingers 
Nowy

Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 17
Wysłany: 2013-08-28, 16:19   

asdsdfvasdvavfaevefvaerv omg
Odcinek miażdżący *-*
Ezra jest w a-teamie <3 Tylko mam nadzieję, że nie jest 'głową' teamtu, to powinni pokazać w finale serialu :<
No i sprawdza się A(llison) T(oby)E(zra)A(?)M(ona). Tylko jesli to jest prawda kto jest przedostatnim A? >D (mam nadzieję, że teorie że to Aria nie będą prawdziwe, chociaż jeśli Ezra jest to może ona też D:)
Wydaje mi się, że twórcy naprowadzają nas na bliźniaczki - ten plakat z dwoma dziewczynkami.
W sumie otrzymałem już większość interesujących mnie odpowiedzi - Allison żyje (przynajmniej ja to tak zrozumiałem), Ezra jest A. Jeszcze tylko chciałbym wiedzieć dlaczego ją ścigał.
No i ulżyło mi, że A nie ściga bezpośrednio dziewczyn tylko Allison (+1 że ona żyje, bo jakby nie żyła to A nie próbowałoby jej odnaleźć).
A tak z innych wątków: Aria, wlazłaś w paszcze lwa, i to dosłownie D:
Co Toby miał z włosami w tym odcinku =o
Paige, Caleb - nuuuuudy.
No i mam nadzieję, że akcji PLL nie rozbiją na dwa seriale i że jak kogoś interesują tylko dziewczyny to nie będzie zmuszony oglądać Ravenswood.

Trochę nieskładnie napisałem, to z emocji >D
 
 
luna 
Dręczyciel


Pomogła: 1 raz
Wiek: 27
Dołączyła: 18 Paź 2012
Posty: 494
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2013-08-28, 16:39   

Jestem taka szczęśliwa! Wiedziałam, że Ezra jest -A.
Co do tego, że Ali żyje, to bez rewelacji, to było wiadome od początku :D
Ale trochę pytań jeszcze pozostało...
_________________

 
 
Limka 
Queen B.
Friendsaholic


Pomogła: 1 raz
Wiek: 28
Dołączyła: 31 Lip 2011
Posty: 5329
Skąd: Katowice
Wysłany: 2013-08-28, 17:51   

Gingers napisał/a:
No i mam nadzieję, że akcji PLL nie rozbiją na dwa seriale i że jak kogoś interesują tylko dziewczyny to nie będzie zmuszony oglądać Ravenswood.


Też mam taką nadzieję...
_________________
 
 
Anodyne 
Administrator


Pomogła: 3 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 01 Kwi 2011
Posty: 2914
Wysłany: 2013-08-28, 18:00   

Vivian napisał/a:
Anodyne napisał/a:
Ezra A?! :O Serio? Wreszcie się tego doczekałam:D
Aż czuję nagłą potrzebę nadrobienia zaległych odcinków ^^


hahaha noooo, pamiętam jak jeszcze przed MonA była taka strona EzraisA na tumblrze i się zawsze śmiałam z ich teorii, a dzisiaj wchodzę i tam taka radość :D Ale nadal sądze, ze coś z tym Ezrą nie tak, że on do końca A nie będzie, przecież w tym odcinku dowiedzieć się o tym nie mieliśmy, te zwiastuny do halloweenowego odcinka chyba coś mówią. Może po prostu wszedł do mieszkania i nie podobał mu się krój garniturów to sobie walnął w szafe? :D
No czy wy widziałyście A w czapce z daszkiem? :D


Haha xD Jak dla mnie Ezra jako A to o wiele lepsze rozwiązanie niż Mona! :)
Odcinek w końcu bardzo dobry.
Scena ze wszystkimi parami genialna. Wgl to Aria pocałowała Ezrę i nic, dalej gadali ^^ To mnie rozwaliło xD
Door rzeczywiście fajne.
Dobrze,że Toby się trochę ogarnął.
Nie podoba mi się Shana...:/
Co ten Wren kombinuje z Melissą? Widocznie A go też szantażuje.
I tak bardzo lubię Caleba i Tobiego razem :D
CeCe jako zabójca Wildena i Red Coat? Jak dla mnie pasuje:)
Taaa a w Ravenswood znowu kolorów nie ma...
Na miejscu Arii w życiu bym nie weszła do tego pudełka.W dodatku po tym jak była zamknięta z martwym Garrettem...
Haha, wgl jaka akcja z porwaniem Em xD Stoi sobie stoi i nagle pyk, i jej nie ma o.O
I z CeCe, w ciągu ułamka sekundy dała radę się podnieść i wybiec z tego budynku o.O
Kryjówka A, niezła. I przynajmniej Hanna wpadła na genialny pomysł i wzięła ten pamiętnik.
Aczkolwiek nie wydaje mi się,że Alison żyje. To będzie raczej wątek z bliźniaczką.
Ezra na końcu jak dla mnie wyglądał na podekscytowanego dostaniem się do kryjówki A xD Może ma takie zamiary jak Toby? Po cichu jednak liczę,że jest zły.
Ostatnia scena przerażająca. o.O
_________________


Mondler <3

 
 
Limka 
Queen B.
Friendsaholic


Pomogła: 1 raz
Wiek: 28
Dołączyła: 31 Lip 2011
Posty: 5329
Skąd: Katowice
Wysłany: 2013-08-28, 18:08   

Anodyne napisał/a:
Scena ze wszystkimi parami genialna. Wgl to Aria pocałowała Ezrę i nic, dalej gadali ^^ To mnie rozwaliło xD


Mnie też. :D
_________________
 
 
Vivian 
Martwy
Cumbercookie


Pomogła: 1 raz
Wiek: 27
Dołączyła: 08 Lut 2012
Posty: 3052
Skąd: Łódź
Wysłany: 2013-08-28, 19:10   

Limka napisał/a:
Anodyne napisał/a:
Scena ze wszystkimi parami genialna. Wgl to Aria pocałowała Ezrę i nic, dalej gadali ^^ To mnie rozwaliło xD


Mnie też. :D



Hahahahah, mnie też, aż obejrzałam to dwukrotnie bo to było takie w ogóle w środku zdania :D

A właśnie, co mi się jeszcze przypomniało - Arii w końcu przydała się znajomość samoobrony od Jake'a ^^
_________________

 
 
Panda 
Zwycięzca konkursu


Wiek: 30
Dołączyła: 15 Cze 2011
Posty: 139
Skąd: Dziura w całym.
Wysłany: 2013-08-28, 21:25   

Krzyczę wewnętrznie! W końcu coś ciekawego się dzieje w tym serialu.

Nigdy nie lubiłam Arii i Ezry razem. On jako psychol, próbujący ścigać Ali wydaje się być o wiele ciekawszy. Może CeCe pomaga Ali przed nim uciec? W końcu w maskach i płaszczu wyglądają tak samo. Ali zaprowadziła Spencer do kryjówki Ezry(?). Dlatego był tak wkurzony. Hmmm... nie wiem, ale w końcu jakieś odpowiedzi! Teraz tylko będę oglądać wcześniejsze odcinki, ciągle obserwując Ezrę, w oczekiwaniu na halloween'owy odcinek.
Ali żyje? Mam nadzieję. W ogóle to Ravenswood jest takie creepy...no i znowu bez koloru.
Wszystko chaotycznie, sorry, ale ciągle jestem nabuzowana XD
_________________
 
 
 
Vivian 
Martwy
Cumbercookie


Pomogła: 1 raz
Wiek: 27
Dołączyła: 08 Lut 2012
Posty: 3052
Skąd: Łódź
Wysłany: 2013-08-28, 22:07   


EzrA :D
_________________

 
 
Natalia. 
Sarcastic Soul
whomanistka


Pomogła: 2 razy
Wiek: 27
Dołączyła: 27 Lip 2011
Posty: 7364
Skąd: Zadupie.
Wysłany: 2013-08-28, 22:23   

postaram się pisać na bieżąco, oglądając:

wow, kulki, które "mówią", takie straszne, wojna z A. -.-

Ciekawe skąd nagle wzięli tyle podejrzanych do rozpoznania.

Lol Ezra daje im tydzień na przeczytanie aktu! Ja muszę całą lekturę w weekend czytać ;/ Łaskawy ten A.

Nie martwię się o nią jak jest z Tobą, hah ha lol wyjeżdżam bicz.

Jakie swaty z pastorem XDD No, ale przyda się to Ashley.

Shana, Wren, Melissa i Jenna mogą być w jakimś teamie, boją się Cece, a nie wiedzą nic o A. Niee, to błędne koło.

Toby idź płakać za matką gdzie indziej ;___;

Nuuudy.

Co oni mają z tymi czarno-białymi filmami?

Oh, Aria, ten pocałunek wcale nie był dziwny.

Jezu ja bym tę trumnę wyjebała, a nie trzymała na widoku w salonie do którego mogą wejść RODZICE! "A co Wy tu dziewczynki trzymacie?"

Ravenswood? Przypadek? Nie sondzem. God, skończcie z tym popieprzonym miastem, które wszyscy mają gdzieś.

Od kiedy Toby ma takie expensive auto?

O, wyłączyli światła w Ravenswood. Znowu.

Grunwald weź do tej skrzyni, nie Arię.

JESTEM W TRUMNIE, BĘDĘ SIĘ DARŁA, COBY MI POWIETRZA NIE BRAKŁO. Zresztą dziewczyny też mega przejęte po drugiej stronie -.-

Czy one nie mogą nosić kiedyś adidasów i biegać szybciej za tym Red Coat?

One są dwie? A co myślałyście kretynki?

Aria kurde jaka pierwsza do bitki. Loool.

Sprawiłam, że macie przejebane, a teraz weź mi pomóż bo spadam.

JA PIERDZIELE, PRZECIEŻ ONA SPADŁA, JEST POŁAMANA NIE SŁYSZAŁYŚCIE JAK SIĘ PODNOSI?

Róbcie zdjęcia debilki, nakręćcie film, cokolwiek trza to policji pokazać.

Nie sądzę, że to kryjówka Cece, przecież ta debilka podsłuchiwała przez dziurkę od klucza.

Ali naprowadziła je na kryjówkę Ezry?

Hahahah to miasto jest popieprzone.

Mam pewien dar, no nie pierdol -.-

Scena wyciągania z ziemi, żenada.

Taaa, a szpital nie wydał, że to Ali. Coś tu śmierdzi, spisują przecież każdego pacjenta.

Jakie ta Grunwald ma oczy o.O

Nie, nie, nie, nie wierzę. Po co miałby być A., no weźcie.

Hahaha, maska na końcu, ja pitolę, przecież na zdjęciach, które widziały było, że się tak ubierze to teraz łatwo go zdemaskować.

EZRA TY PSYCHOLU.

Niee, ja potrzebuję jakieś podsumowanie czynów, co by móc stwierdzić, że jest A.

Ciekawe od kiedy on nim jest? Przed Moną? Po niej?

NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEH.

Where is logic?

Ezra wiedział o A. Przeczytał przecież kiedyś wiadomość do Arii o sobie, może po prostu zgapił pomysł??
_________________

 
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xand created by spleen modified v0.4 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 13