Pretty Little Liars Online Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Rejestracja Zaloguj
Free Lines 

Arrow

Poprzedni temat «» Następny temat
Odcinek 12
Autor Wiadomość
Natalia. 
Sarcastic Soul
whomanistka


Pomogła: 2 razy
Wiek: 27
Dołączyła: 27 Lip 2011
Posty: 7364
Skąd: Zadupie.
Wysłany: 2013-08-29, 21:36   

Wiesz, dziewczyny do najbystrzejszych nie należą, ile to rzeczy zdążyły spieprzyć, bądź nie zauważyć, z najnowszych np. upadająca i natychmiast uciekająca Cece.
_________________

 
 
 
 
REKLAMA 
Cumbercookie

Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 08 Lut 2012
Posty: 3052
Wysłany: 2013-08-29, 21:47   

 
 
 
 
Vivian 
Martwy
Cumbercookie


Pomogła: 1 raz
Wiek: 27
Dołączyła: 08 Lut 2012
Posty: 3052
Skąd: Łódź
Wysłany: 2013-08-29, 21:47   

Wiem, że to niemożliwe, ale to oko wygląda jak oko Arii, srsly, kształt, makijaż, z nią mi się kojarzy, nie z Alison. Ale to tylko takie spostrzeżenie.

+śmieszne jest to, że dziewczyny odkryły kryjówkę A., wszystkie komputery, WSZYSTKO co wykorzystywało A i nie zrobiły nic.. wzięła jedynie ten dziennik. Żadnych zdjęć, żadnego rozwalania komputerów, NIC :D
_________________

 
 
Natalia. 
Sarcastic Soul
whomanistka


Pomogła: 2 razy
Wiek: 27
Dołączyła: 27 Lip 2011
Posty: 7364
Skąd: Zadupie.
Wysłany: 2013-08-29, 21:52   

Ja bym to nagrała, porobiła zdjęcia i schowała za pazuchę. Co to za A., które niby zawsze jest WSZĘDZIE i wie WSZYSTKO, a nie ogarnęło, że te półgłówki tam wlazły -.-
_________________

 
 
 
 
Gabrielle 
Little Liar
Gleek


Wiek: 25
Dołączyła: 26 Sty 2012
Posty: 2692
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-08-29, 21:55   

A ja bym sobie strzeliła samojebke w takim pokoju A :P
_________________

:serce:
 
 
irminsoon 
Użytkownik lipca
Potterhead


Pomogła: 1 raz
Wiek: 28
Dołączyła: 11 Lut 2012
Posty: 4222
Skąd: Polska
Wysłany: 2013-08-29, 22:05   

Gabrielle napisał/a:
A ja bym sobie strzeliła samojebke w takim pokoju A :P

Hahaha :mrgreen:

No ich głupota nie zna granic, już się wiele razy o tym przekonałyśmy, Hanna chociaż raz jedna mądra, mam nadzieję, że na coś im się ten dziennik przyda!
_________________

Bonnie Wright | Weasley’s Wizard Wheezes | James Phelps
 
 
Natalia. 
Sarcastic Soul
whomanistka


Pomogła: 2 razy
Wiek: 27
Dołączyła: 27 Lip 2011
Posty: 7364
Skąd: Zadupie.
Wysłany: 2013-08-29, 22:08   

A!!! Czekajcie Ian jednak capnął jakiś wywiad, wstawię go tu może wniesie to coś do wydarzeń z odcinka.

Buzzfeed: I imagine you’ve been getting inundated with angry tweets since last night.

Ian Harding: "There have been some people who were like, “Oh, no, I’m so sad,” but thankfully, there have been no death threats. I haven’t received packages that are questionable on my doorstep, so I think, for the most part, people are OK with how things played out, or at least excited to see how it all comes to a close."

BF: "How long have you been sitting on this secret?"
IH: "Since February. Marlene said, “Hey, there’s a possible dynamic we want to investigate.” I was like, “Great, that sounds amazing. I’m excited by that.” At the time, she said I would take a “dark turn,” but that’s a very, very simple way of putting a whole slew of possible scenarios. So I’ve been excited about it and been working on it for [several] months."

BF: "It must be exciting to be able to show more range after all this time."
IH: "He’s been such a good guy. Even with his questionable relationship with a student, there’s still a goodness to him. Without giving away too much, it gets way more colorful."

BF: "Now that you know Ezra has this other side to him, do you think you’ll be revisiting past episodes?"
IH: "I figure I’m gonna have to go back and actually watch other episodes that maybe I missed. But yeah, apparently the signs are out there, so I maybe need to do some backwards research.

BF: "It looks like Aria and Ezra might be headed for a reconciliation. Would you say his feelings for her are sincere?"
IH: "Absolutely. It wouldn’t have worked if there weren’t sincere feelings, because I don’t think he’s a sociopath. It feels too cheap."

BF: "We also learned in last night’s episode that Alison is probably still alive. It seems likely you’ll be interacting more with Sasha Pieterse going forward?"
IH: "I’m definitely interacting with characters that I have not interacted with. I definitely have more scenes with the four girls, and that’s been a lot of fun."
Regarding her still being alive or not being alive, I’m really interested to see how that plays out. It’s gonna be one that needs some serious explaining to be done, but it’ll be a fun time.
I have to ask — you were ranked high on our hottest guys of Pretty Little Liars list. Are you at all concerned that going to the dark side might diminish your hotness?
IH: You know, I have never really given a shit about the hotness level. It’s just kind of that thing that’s there. If people find me less attractive because I’ve done some shady things, maybe that could be a good thing. I’m constantly worried — some of the tweets I saw last night were very distressed teenage girls saying, “I love you so much, how could you do this to me? I could never trust you, but I’ll totally stick with you.” And I’m kind of like, All right, that’s co-dependency in a bottle. … But in terms of whether or not people will find me more or less attractive, it’s really none of my business if they do. So c’est la vie to that.
_________________

 
 
 
 
Gingers 
Nowy

Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 17
Wysłany: 2013-08-29, 22:11   

A ja mam przeczucie, że ten kalendarz czy co to tam jest przyniesie kłamczuchom jeszcze więcej problemów D:
 
 
Vivian 
Martwy
Cumbercookie


Pomogła: 1 raz
Wiek: 27
Dołączyła: 08 Lut 2012
Posty: 3052
Skąd: Łódź
Wysłany: 2013-08-29, 22:22   

Spoko, w wywiadzie ani razu nie padło stwierdzenie, że jest A. Dark side, boże, to nie gwiezdne wojny.
_________________

 
 
Gabrielle 
Little Liar
Gleek


Wiek: 25
Dołączyła: 26 Sty 2012
Posty: 2692
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-08-29, 22:28   

Vivian napisał/a:
Spoko, w wywiadzie ani razu nie padło stwierdzenie, że jest A. Dark side, boże, to nie gwiezdne wojny.

_________________

:serce:
 
 
Vivian 
Martwy
Cumbercookie


Pomogła: 1 raz
Wiek: 27
Dołączyła: 08 Lut 2012
Posty: 3052
Skąd: Łódź
Wysłany: 2013-08-29, 22:33   



geez, za dużo się w tym temacie udzielam, i'm sorry, to ostatnie :D
_________________

 
 
irminsoon 
Użytkownik lipca
Potterhead


Pomogła: 1 raz
Wiek: 28
Dołączyła: 11 Lut 2012
Posty: 4222
Skąd: Polska
Wysłany: 2013-08-29, 22:34   

Vivian napisał/a:
Spoko, w wywiadzie ani razu nie padło stwierdzenie, że jest A. Dark side, boże, to nie gwiezdne wojny.

No właśnie, za wiele ten wywiad nie wnosi. Haha, dokładnie, też się z tego śmiałam :D
_________________

Bonnie Wright | Weasley’s Wizard Wheezes | James Phelps
 
 
Natalia. 
Sarcastic Soul
whomanistka


Pomogła: 2 razy
Wiek: 27
Dołączyła: 27 Lip 2011
Posty: 7364
Skąd: Zadupie.
Wysłany: 2013-08-29, 22:40   

o matko skąd macie takie obrazki z Ezrą i A.? Na moim dashu same One Gejekszyn albo szparagowe kit katy w Japonii i się zastanawiam kogo ja followuję.
_________________

 
 
 
 
Vivian 
Martwy
Cumbercookie


Pomogła: 1 raz
Wiek: 27
Dołączyła: 08 Lut 2012
Posty: 3052
Skąd: Łódź
Wysłany: 2013-08-29, 22:47   

Z takich PLL'owych to:
http://fuckyeahprettylittleliars.tumblr.com/
http://prettylittleliars-bitches.tumblr.com/
http://pllgifs.tumblr.com/
http://iamnotwalkingaway.tumblr.com/
http://halebconfessions.tumblr.com/
http://prettylittlesecrethints.tumblr.com/
http://dailypll.tumblr.com/
http://giadaharding.tumblr.com/
Ale to chyba z wyszukiwarki wzięłam.
Spoko, też bywa, że mam zalew jakiegoś OneDirection albo Zmierzchu. Ostatnio był nalot Teen Wolf, co chwila coś nowego wrzucali.
_________________

Ostatnio zmieniony przez Vivian 2013-08-29, 22:50, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
irminsoon 
Użytkownik lipca
Potterhead


Pomogła: 1 raz
Wiek: 28
Dołączyła: 11 Lut 2012
Posty: 4222
Skąd: Polska
Wysłany: 2013-08-29, 22:52   

Vivian napisał/a:
Ostatnio był nalot Teen Wolf, co chwila coś nowego wrzucali.

Bo był letni finał, genialny zresztą :serce:
+ dzięki za kilka tumblrów, których jeszcze nie widziałam :)
_________________

Bonnie Wright | Weasley’s Wizard Wheezes | James Phelps
 
 
Gabrielle 
Little Liar
Gleek


Wiek: 25
Dołączyła: 26 Sty 2012
Posty: 2692
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-08-29, 22:56   

Ja mam całą ścinę zawaloną Teen Wolfem ._________.
_________________

:serce:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xand created by spleen modified v0.4 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 13