Pretty Little Liars Online Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Rejestracja Zaloguj
Free Lines 

Arrow

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Anodyne
2012-11-06, 12:54
90210
Autor Wiadomość
Limka 
Queen B.
Friendsaholic


Pomogła: 1 raz
Wiek: 28
Dołączyła: 31 Lip 2011
Posty: 5329
Skąd: Katowice
Wysłany: 2012-10-19, 18:54   

No tak, ja obejrzałam już wczoraj, ale oczywiście zapomniałam się tu wypowiedzieć.

Też się jaram Ade i Taylorem! Przekonałam się do tego gościa. :) Co prawda lubiłam parę Ade i Dixon, ale nie czuję już w tym sezonie żadnej chemii pomiędzy nimi, także chyba nadszedł czas na koniec tego związku.
Bardzo bym chciała powrót Ade i Navida, ale że to niemożliwe, to niech będzie przynajmniej z Taylorem. Pasuję do siebie bardzo. :)

Co do tej sytuacji z Vanessą, to dla mnie szok. Przewijałam kilka razy i dalej nie ogarniam, jak takie coś mogło się stać! Chyba trochę naciągany wątek.
Ale to Liam ją popchnął, tak? :D
+ Też uważam, że ona uciekła.

Silver i Teddy - polubiłam ich jako przyjaciół. Ale ją samą widziałabym w parze z Liamem! I gdyby nie ta głupia Vanessa, to pewnie by do tego doszło. Zwłaszcza, że nie było ich jako takiego związku, bo coś zaczęło się między nimi dziać pod koniec 4 sezonu, także mogliby to rozwinąć i dać się fanom nacieszyć. :D
Uważam, że jedynie przy Silver Liam nie jest nudziarzem. No i jeszcze był dobry z Naomi, ale to stare czasy, do których nie chciałabym już wracać.

Która to Riley? Bo nie pamiętam.

Annie trochę nudy, Naomi i Max w sumie też, ale mimo to dobrze się na nich patrzyło. :)

Ogólnie świetny odcinek, lepszy od 5x01!
_________________
 
 
REKLAMA 

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 01 Kwi 2011
Posty: 2914
Wysłany: 2012-10-19, 19:37   

_________________

 
 
Anodyne 
Administrator


Pomogła: 3 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 01 Kwi 2011
Posty: 2914
Wysłany: 2012-10-19, 19:37   

Ooo..A ja mam dokładnie takie samo zdanie co do poszczególnych wątków jak irmi ;)
Oprócz Ridleya(to ten koleś na wózku,right?) bo to mnie nie ciekawi;P
No i Naomi+Max <3 Uwielbiam ich od samego początku ich związku:D
_________________


Mondler <3

 
 
Limka 
Queen B.
Friendsaholic


Pomogła: 1 raz
Wiek: 28
Dołączyła: 31 Lip 2011
Posty: 5329
Skąd: Katowice
Wysłany: 2012-10-19, 19:41   

A, chodzi o tego kolesia na wózku? To nudy. :D

Też uwielbiam Naomi i Maxa. :)
_________________
 
 
irminsoon 
Użytkownik lipca
Potterhead


Pomogła: 1 raz
Wiek: 28
Dołączyła: 11 Lut 2012
Posty: 4222
Skąd: Polska
Wysłany: 2012-10-20, 18:56   

A ja nie lubię Naomi i Maxa i już!
Ich początki, owszem, fajne, ale teraz? Nuuuuuudy ;c
Uważam, że on jest dla niej po prostu za nudny i zwyczajny, ale lubię jak ona się tak stara mu pomóc, po prostu wielbię Naomi <3
Ale uważam, że ona powinna być z takimi bad-boyami jak Liam (najlepszy związek ever! :3), Austin, Jamie, Ozzie, Oscar, a nie Max. ;c
Cieszę się, że wprowadzili postać Aleca, bo on będzie przynajmniej mieszał w ich związku!
_________________

Bonnie Wright | Weasley’s Wizard Wheezes | James Phelps
 
 
Limka 
Queen B.
Friendsaholic


Pomogła: 1 raz
Wiek: 28
Dołączyła: 31 Lip 2011
Posty: 5329
Skąd: Katowice
Wysłany: 2012-10-23, 18:14   

Troszkę nudnawy ten 3 odcinek. Chociaż nie do końca spisuję go na straty, bo było kilka momentów, które mi się podobały.

Chyba najciekawszy wątek Naomi i Aleca. Od początku wiedziałam, że nie zmienił swojego stosunku do Naomi i że nie można mu ufać, no i miałam rację! Ciężka próba czeka teraz Maxa i Naomi.

Liam, Annie, Dixon - nuda.

Ade też nie miała jakiś super scen w tym odcinku, ale mimo to przyjemnie się oglądało sceny z jej udziałem, bo to moja ulubiona postać. Cieszę się, że znowu są takimi dobrymi przyajciółkami z Silver i że ogólnie cała paczka znowu jest razem.

Gdzie Navid? :( Moja druga ulubiona postać. Duży minus za jego brak.

I mógłby mi ktoś wyjaśnić o co chodziło z rozbieraną sesją Silver? Bo nie zrozumiałam tego wątku. Domyślam się tylko, że ma to jakiś związek z jej zajściem w ciążę.

Zepsuli niestety postać Silver. Ale i tak ją dalej lubię, mimo wszystko...
_________________
 
 
*Olivia* 
Kłamczuch


Wiek: 31
Dołączyła: 10 Sie 2011
Posty: 392
Wysłany: 2012-10-23, 19:18   

Ja jeszcze nie oglądałam 3 odcinka, ale mogę też powiedzieć, że Naomi przy Maxie robi się taka jakby nijaka, nudnawa, nie taka jaka jest Naomi. Jej związki z Liamem lub Austinem to było coś! Ta chemia, namiętność, te uczucia wszystkie to przyciągało i interesowało, a teraz takie falki z olejem mamy..
_________________

 
 
 
irminsoon 
Użytkownik lipca
Potterhead


Pomogła: 1 raz
Wiek: 28
Dołączyła: 11 Lut 2012
Posty: 4222
Skąd: Polska
Wysłany: 2012-10-24, 17:28   

*Olivia* napisał/a:
Ja jeszcze nie oglądałam 3 odcinka, ale mogę też powiedzieć, że Naomi przy Maxie robi się taka jakby nijaka, nudnawa, nie taka jaka jest Naomi. Jej związki z Liamem lub Austinem to było coś! Ta chemia, namiętność, te uczucia wszystkie to przyciągało i interesowało, a teraz takie falki z olejem mamy..

THIS.
Może nie aż tak "brutalnie" :D, bo ja ją kocham zawsze mimo wszystko <3, ale Max do niej zupełnie nie pasuje!
Liam, Austin, Jamie, Oscar - to było coś, konkretnie coś pięknego! <3
Co do 5x03 to właśnie zaczynam oglądać :)
_________________

Bonnie Wright | Weasley’s Wizard Wheezes | James Phelps
Ostatnio zmieniony przez irminsoon 2012-10-24, 17:29, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xand created by spleen modified v0.4 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 15