Pretty Little Liars Online Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Rejestracja Zaloguj
Free Lines 

Arrow

Poprzedni temat «» Następny temat
3x11
Autor Wiadomość
Vivian 
Martwy
Cumbercookie


Pomogła: 1 raz
Wiek: 27
Dołączyła: 08 Lut 2012
Posty: 3052
Skąd: Łódź
Wysłany: 2013-12-16, 22:39   3x11  

JA PIERDOLĘ!!!!!!!!

Nie no, nie mogę, zaraz się rozryczę kompletnie.
Jak mogliście to spieprzyć.
Wszystko co najlepsze zniszczone w 45 min, 2 sezony w pizdu właściwie.
Cholerny Pan.
Jak Rumple zabił ojca to myślałam, że jakoś się jeszcze uratuje, później pomyślałam, że może go jakoś wskrzeszą, no skoro Niebieska Wróżka mogła. Boże no, nieee, jedna z najlepszych postaci... błagam niech go jakoś zwrócą :(
Co do zakończenia... nie mam słów, dostałam jakiejś histerii. Jeszcze żeby po tym nastąpił jakiś dzień przerwy, a nie ROK!!! I w ogóle co, teraz od nowa przez cały sezon będą ją przekonywać?!

Więcej dopiszę jutro bo się nie mogę opanować.

_________________

Ostatnio zmieniony przez Vivian 2013-12-16, 22:39, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
REKLAMA 
whomanistka

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 27 Lip 2011
Posty: 7364
Wysłany: 2013-12-17, 14:06     

_________________

Ostatnio zmieniony przez Natalia. 2013-12-16, 22:39, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Natalia. 
Sarcastic Soul
whomanistka


Pomogła: 2 razy
Wiek: 27
Dołączyła: 27 Lip 2011
Posty: 7364
Skąd: Zadupie.
Wysłany: 2013-12-17, 14:06     

RYYYYCZĘĘĘĘĘĘĘĘĘEEEE.
TOPIE SIĘ TOTALNIE.

Boże, to było cudowne, zjebane, ale cudowne.

Co do Pana - kocham Robbiego za tą rolę tak mocno, że mam gdzieś co zrobił. W sumie spodziewałam się tego od poprzedniego odcinka, żyłam też na spoilerach, połowę scenariusza skrystalizowałam sobie wczoraj w nocy, taa przed egzaminem, no i jest jak myślałam. Henry ma rację - to jego wina, gdyby nie on Emma straciłaby do EF, z drugiej strony Hak.

YEAH! BAELFIRE BITCHES - HOOK NIE JEST Z EF tylko z rzeczywistości!!!! <3 Komu teraz łyso, BUHAHAHAHAAHAH.

Co do Rumpla - na moje chłop żyje, no wiecie to tak jakby zabić jedną z kłamczuch - nabierzemy się, ale potem okaże się, że w jakiś sposób ożyła, zresztą ekipa, która odchodzi pożegnała się na twitterze, Robert tego nie zrobił, nie uśmiercą na długo main charactera. Zresztą - POZOSTAŁ JEGO CIEŃ.
Pięknie, zajebista akcja, teraz będą się pół sezonu ratować, no i Hak ma szanse na Emmę, pewnie za to go gliny złapią w marcu, heheheheh.

Zastanawia mnie jedna kwestia - klątwa odsyła wszystkich do EF, oprócz Haka, możemy przypuszczać, że pochodzi z Anglii, ewentualnie jakiejś ówczesnej kolonii, Emma jest saviorem, Henry wiadomo, ale ... dziecko Kopciuszka urodziło się w Storybrooke, BAM. What's now?

Zastanawia mnie też kwestia co z tymi, którzy zginęli podczas pobytu w Storybrooke, ponoć Cora miała szanse na powrót, mimo że nikt jej nie chce, jest też Graham, nie chcę go no i gościu nie ma czasu bo się teraz gździ w 50 cieniach ... hmm ...

Nie wiem po co nam czarownica z Oz, kocham Wicked itp. ale jest kwestia starych villanów, no ludzie np. step-ojciec Charminga, ten stary knur.

Niepotrzebnie ożywili Blue ;/

Boże, jak ja ryczałam za Reginę :c

Wgl myślałam, że:
- Rumple odetnie sobie łapę
- jak trzymał swojego ojca to mimo obrzydliwości jedyne co miałam w głowie to "now kiss", tak ta scena wyglądała XDDD

Super, że pozamykano wątki np. z cieniem itp.

Zaczynam pisać nieskładnie :P

Z promo next odcinka możemy wnioskować, że Ci którzy wrócili pamiętają wszystko, to trochę psuje zabawę bo spodziewałam się mega misz maszu.



5 MINUT PÓŹNIEJ:
szlag, to psuje moją koncepcję, przecież Hak był z real świata, wędrował w poszukiwaniu magii i wgl, a teraz się okazuje, że trafił do EF z tą bandą debili w kieckach:

czyli można się wydostać ...
_________________

Ostatnio zmieniony przez Natalia. 2013-12-17, 14:06, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
 
Limka 
Queen B.
Friendsaholic


Pomogła: 1 raz
Wiek: 28
Dołączyła: 31 Lip 2011
Posty: 5329
Skąd: Katowice
Wysłany: 2013-12-17, 16:40     

No, ja już pisałam, jakie mam odczucia, ale teraz może trochę obszerniej, bo już trochę ochłonęłam.

Po pierwsze: zaskoczyli mnie bardzo. Taki zwrot akcji pasuje na finał, a nie półfinał sezonu, więc kompletnie się czegoś takiego nie spodziewałam.

Zgadzam się, że całe dwa sezony w pizdu, chyba, że to jakoś uratują i zwrócą Emmie i Henry'emu pamięć (muszą).

Moim zdaniem Hook wcale nie jest z rzeczywistości, tylko po prostu jakoś udało mu się wydostać z EF i przybył po Emmę.

Rumple na pewno żyje, wiadomo to ze spoilerów, podobno mają rozwinąć jego wątek z Belle w następnych odcinkach.

Dobrze, że Pan nie żyje.

Ja się cieszę, że ożywili Blue, mimo, że jakoś szczególnie jej nie lubię.

Reginy też mi strasznie było szkoda.

I w ogóle to był chyba pierwszy odcinek OUAT, na którym poleciały mi łzy z oczu.

Spieprzyliście, ja rozumiem, że nie może być cały czas dobrze, bo nie byłoby serialu, ale przynajmniej na te kilka odcinków zostawilibyście rodzinkę w spokoju.

No, i R.I.P. moje kochane Storybrooke.
_________________
 
 
Natalia. 
Sarcastic Soul
whomanistka


Pomogła: 2 razy
Wiek: 27
Dołączyła: 27 Lip 2011
Posty: 7364
Skąd: Zadupie.
Wysłany: 2013-12-17, 16:43     

Storybrooke ma wrócić, nie wiem w jaki sposób, może to tylko ślepak.
Nie do końca się zgadzam co do Haka, w odcinku skupionym na nim wydawało się, że przybywa z ówczesnej rzeczywistości (czyli późnej :D)
_________________

 
 
 
 
Vivian 
Martwy
Cumbercookie


Pomogła: 1 raz
Wiek: 27
Dołączyła: 08 Lut 2012
Posty: 3052
Skąd: Łódź
Wysłany: 2013-12-18, 16:56     

W sensie chcesz żeby SB wróciło czy tak w spoilerach piszą?
W ogóle jak oni w promo mówią 'we're back' to znaczy że powrócili do EF czy do SB właśnie?

Też myślałam, że Rumple sobie odetnie tę rękę, jeszcze jak doszedł do Pana to tak akurat jej nie pokazywali i no, byłam pewna :D

Dziecko Kopciuszka pewnie znika, ona sama chyba nie będzie nawet pamiętać, że je ma. Zresztą wątpie żeby w ogóle o tym pamiętali, nie wiadomo czy kiedykolwiek do tego jeszcze nawiążą.

Regina była TAK ZAJEBISTA w tej scenie, chyba zaraz obejrzę ją jeszcze raz.

To promo jakieś lipne, mało co widać i nie podoba mi się to zielone coś, to ma być ta wróżka?

Ogólnie jak obejrzałam w poniedziałek to jeszcze rano we wtorek byłam nieprzytomna, nie kontaktowałam, ale teraz stwierdzam, że ten odcinek był zajebisty, już chciałam powiedzieć że 3 sezon troszkę spada względem 1&2, ale NIEE, still fucking awesome.

Jedyne czego nie znoszę to tego, że minął aż rok. Nie, tego przeboleć nie mogę. Nienawidzę takich przeskoków, w Sherlocku też tak robią :/
_________________

 
 
Limka 
Queen B.
Friendsaholic


Pomogła: 1 raz
Wiek: 28
Dołączyła: 31 Lip 2011
Posty: 5329
Skąd: Katowice
Wysłany: 2013-12-18, 18:05     

Rok to nic, w OTH zrobili przeskok aż o 4 lata. :D

A oni powrócili do EF.
_________________
 
 
Natalia. 
Sarcastic Soul
whomanistka


Pomogła: 2 razy
Wiek: 27
Dołączyła: 27 Lip 2011
Posty: 7364
Skąd: Zadupie.
Wysłany: 2013-12-18, 19:06     

Tak wrócili do EF, ale mają pamięć więc Kopciuszek musiałaby pamiętać o tym dziecku ... SB ma wrócić za sprawą Wicked Witch ponoć.
_________________

 
 
 
 
Vivian 
Martwy
Cumbercookie


Pomogła: 1 raz
Wiek: 27
Dołączyła: 08 Lut 2012
Posty: 3052
Skąd: Łódź
Wysłany: 2013-12-18, 19:13     

No to luz. Chociaż w sumie słabo mi się uśmiecha, że znowu pół sezonu Emma nie będzie wierzyła, to już byyyło. Fajnie by było w odwrotną stronę.
I w ogóle kurde, nawet jakbym w życiu Hooka nie widziała no to please, od razu go wywalać za drzwi? ^^
Ogólnie słabe to pożegnanie Captain Swan było, jakiś chociaż hug mógłby być.
_________________

 
 
Natalia. 
Sarcastic Soul
whomanistka


Pomogła: 2 razy
Wiek: 27
Dołączyła: 27 Lip 2011
Posty: 7364
Skąd: Zadupie.
Wysłany: 2013-12-18, 21:08     

i tak więcej niż z Nealem :D
_________________

 
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Szybka odpowiedź
Użytkownik: 


 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xand created by spleen modified v0.4 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13