Pretty Little Liars Online Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Rejestracja Zaloguj
Free Lines 

Arrow

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Anodyne
2014-01-22, 18:14
Odcinek 16
Autor Wiadomość
Anodyne 
Administrator


Pomogła: 3 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 01 Kwi 2011
Posty: 2914
Wysłany: 2014-01-14, 17:10   Odcinek 16  


Shana wraca do Rosewood, żeby przekazać Emily wiadomość od Ali, ale czy kłamczuchy uwierzą Shana,że zna prawdę o Alison? Szczególnie kiedy Shana mówi,że tylko Emily może spotkać się z Ali- Może to wszystko część planu A, a może Emily jest ulubioną kłamczuchą Alison? Emily z minuty na minutę ma coraz więcej nadziei, a Spencer stara się nie pozwolić, by jej przyjaciółce stała się krzywda.
W tym samym czasie Aria i Hanna zmagają się ze sprawami sercowymi.


Premiera: 21.01.2014
_________________


Mondler <3

Ostatnio zmieniony przez Anodyne 2014-01-14, 17:10, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
REKLAMA 
Friendsaholic

Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 31 Lip 2011
Posty: 5329
Wysłany: 2014-01-22, 20:06     

Ostatnio zmieniony przez Limka 2014-01-14, 17:10, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Limka 
Queen B.
Friendsaholic


Pomogła: 1 raz
Wiek: 28
Dołączyła: 31 Lip 2011
Posty: 5329
Skąd: Katowice
Wysłany: 2014-01-22, 20:06     

Ale z tej Emily idiotka. -,- Nie dość, że się tak dała zmanipulować Alison, to jeszcze zaczyna działać przeciwko dziewczynom (przynajmniej tak czuję). Zresztą, nawet jeśli Alison mówi prawdę, Emily nie ma prawa odwracać się od dziewczyn, nie po tym wszystkim, co razem przeszły.

Za to uwielbiam ostatnio Hannę. Dziewczyna jest po prostu świetna. I zaczęłam lubić Travisa i shipować parę Hanna + Travis. Ciekawe, co z tego wyjdzie. W tym odcinku było ciekawie między nimi, ale Hanna jednak chyba potrzebuje jeszcze trochę poczekać, widać, że wciąż ma złamane serce. Swoją drogą, relacja Hanna - Ashley jest świetna, a wspólne rzucanie talerzami było genialne!

Aria... Miałaś ładną sukienkę, nawet bardzo. :D Ale poza tym, to co Ty wyprawiasz dziewczyno? Już pomijając, że Ezra jest A., on stał się po prostu strasznie nudny. Zostawić takie ciacho, Jake'a, dla takiego ciapy, jakim jest Ezra... I w ogóle ta scena Ezry z tą blondi - WTF.

Spencer. Podobało mi się, jak zatroszczyła się o Emily, szkoda tylko, że ta zareagowała, jak zareagowała. I w ogóle pozytywnie w tym odcinku, no może poza tymi scenami z Toby'm, bo chłopak faktycznie miał rację, z tym, żeby odpuścić te całe poszukiwania.

Odcinek bardzo dobry. 8/10
_________________
 
 
Limka 
Queen B.
Friendsaholic


Pomogła: 1 raz
Wiek: 28
Dołączyła: 31 Lip 2011
Posty: 5329
Skąd: Katowice
Wysłany: 2014-01-22, 20:07     

W ogóle ostatnio Emily coraz bardziej mi zaczyna przypominać swój odpowiednik książkowy, i to wcale nie jest na plus. -,-
_________________
 
 
Gingers 
Nowy

Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 17
Wysłany: 2014-01-22, 20:17     

Hanna i Travis - tak tak tak. W ogóle Hanna w tym odcinku na duuuży plus, świetnie wyglądała. Rzucanie talerzami - świetne. Ashley genialna w tym odcinku, widać że bardzo wspiera Hannę.
Aria - zgadzam się w 100% z Limką. No i jeszcze zaskoczyło mnie jak Jake uszkodził sobie stopę - chociaż można było się spodziewać że A cos mu zrobi.
Spencer - jest nudna, zwłaszcza z Tobym, który zresztą bardzo mnie wkurza. Najpierw sam rozpoczął tą całą sprawę pakując się w łapy A (od czego Spence go odciągała) a teraz mówi że czas to skończyć. Chyba wolałbym, żeby stało się z nim to co w książce.
Emily - tutaj też zgadzam się z Limką, dodam tylko że ładnie wyglądała w tym odcinku. Aczkolwiek strojenie się dla Ali na nie - myślałem, że ten etap ma już za sobą.

Ogółem podobał mi się ten odcinek.
 
 
Vivian 
Martwy
Cumbercookie


Pomogła: 1 raz
Wiek: 27
Dołączyła: 08 Lut 2012
Posty: 3052
Skąd: Łódź
Wysłany: 2014-01-22, 21:26     

Odcinek lepszy od poprzedniego, ale nadal, słabo.

Po pierwsze Emily. Nie mogłam na nią patrzeć, pomijając jej zachowanie, Shay nie powinna sie zajmować aktorstwem.. Co do odcinka - boże, jakie to było naiwne. No nie wierzę. Raz Alison ją pocałowała x lat temu, później cały ten czas pozwalała jej myśleć, że nie żyje i nagle jest tą wyjątkową? I jeszcze ucieczka Ali - tak, na pewno spierdoliła magiczną windą do nieba, boże, brak mi słów.

Arii trochę mi szkoda, że nie wie nic o Ezrze, Jake był fajny, i chociaż chciałam kiedyśtam powrotu Ezrii to teraz E jest tak nudny, że cofam wszystko.

Hanna spoko, shipuję z Travisem. Ogólnie w tym odcinku była ok.
Spence też na plus.

Alison, jesteś tak cholernie irytująca, nie wracaj.
_________________

 
 
Anodyne 
Administrator


Pomogła: 3 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 01 Kwi 2011
Posty: 2914
Wysłany: 2014-01-23, 16:05     

Limka napisał/a:

Aria... Miałaś ładną sukienkę, nawet bardzo. :D Ale poza tym, to co Ty wyprawiasz dziewczyno? Już pomijając, że Ezra jest A., on stał się po prostu strasznie nudny. Zostawić takie ciacho, Jake'a, dla takiego ciapy, jakim jest Ezra... I w ogóle ta scena Ezry z tą blondi - WTF.


This. Ale buty miała do dupy ^^ I chyba trochę się jej przytyło.

Gingers napisał/a:
W ogóle Hanna w tym odcinku na duuuży plus, świetnie wyglądała. Rzucanie talerzami - świetne. Ashley genialna w tym odcinku, widać że bardzo wspiera Hannę.

Spencer - jest nudna, zwłaszcza z Tobym, który zresztą bardzo mnie wkurza. Najpierw sam rozpoczął tą całą sprawę pakując się w łapy A (od czego Spence go odciągała) a teraz mówi że czas to skończyć.


This. Widać co pieniądze robią z ludźmi, jak szybko potrafią nakłonić ich do zmiany zdania :) Plus, po co Spencer tak naciska na Toby'ego? Przecież to tak naprawdę jest jego sprawa i jego ojca.


Vivian napisał/a:

Po pierwsze Emily. Nie mogłam na nią patrzeć, pomijając jej zachowanie, Shay nie powinna sie zajmować aktorstwem.. Co do odcinka - boże, jakie to było naiwne. No nie wierzę. Raz Alison ją pocałowała x lat temu, później cały ten czas pozwalała jej myśleć, że nie żyje i nagle jest tą wyjątkową? I jeszcze ucieczka Ali - tak, na pewno spierdoliła magiczną windą do nieba, boże, brak mi słów.
Alison, jesteś tak cholernie irytująca, nie wracaj.


And this.

Ponadto:
Toby mnie nudzi, Spencer mnie nudzi. Kiedyś ich najbardziej lubiłam teraz już nie.
Uwielbiam Hannę, plus jest śliczna *.*
Ashley też jest bardzo fajna. Super relacje ma z córką.
Co do Hanny do genialna scena, jak sprzątała w szafie xD
Jakbym widziała sytuację w moim domu xD
Peter mnie wkurza.
Ciekawe czy Jason rzeczywiście wrócił do narkotyków czy to jest jakaś większa akcja.
Shana mnie wkurza. Bożeee jak Emily mogła jej zaufać? o.O Pozostawię to bez komentarza. Skoro znała się z Alison całe życie to nie mogła wcześniej powiedzieć tego dziewczynom?
Hanna i Travis? No spoko, skoro Caleb wyjechał to wiadomo,że Hanna nie będzie sama :)
"Może powinniśmy dać sobie trochę czasu?''Tiaa... :D
Aria dostała śliczny ten wisiorek od Jake'a.

Ogólnie odcinek taki sobie :P
_________________


Mondler <3

 
 
Natalia. 
Sarcastic Soul
whomanistka


Pomogła: 2 razy
Wiek: 27
Dołączyła: 27 Lip 2011
Posty: 7364
Skąd: Zadupie.
Wysłany: 2014-02-01, 00:35     

To Ash przytyła, nie Lucy.

Travis <3 <3 <3
Toby - nudyyyy.
Ezra - god, jeżeli to co się stało Jake'owi jest jego sprawką to jest dla mnie skończony. Szczęście miał chłopak, że się nadział nogą, jakby tak przypieprzył z pięści to raczej już po dłoni.
Hanna - daruj sobie Caleb'a.
Emily - ja pitole, co za drewno, jeszcze jej za to płacą ...
Spencer - mega mi Cię szkoda, co za ludzie, co za traktowanie. Ona pewnie przez to wszystko w dragi pójdzie.
_________________

Ostatnio zmieniony przez Natalia. 2014-02-01, 00:36, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
 
Vivian 
Martwy
Cumbercookie


Pomogła: 1 raz
Wiek: 27
Dołączyła: 08 Lut 2012
Posty: 3052
Skąd: Łódź
Wysłany: 2014-02-01, 00:37     

Noo, te noże to na pewno sprawa Ezry, kto inny miałby powód. W ogóle dziwne, że Jake nagle tak zaginął, myślałam, że jakoś się pojawi w nowym odcinku.
_________________

Ostatnio zmieniony przez Vivian 2014-02-01, 00:40, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Natalia. 
Sarcastic Soul
whomanistka


Pomogła: 2 razy
Wiek: 27
Dołączyła: 27 Lip 2011
Posty: 7364
Skąd: Zadupie.
Wysłany: 2014-02-01, 01:34     

no musi wrócić, on jedyny już dla Arii, tej szmacie (Ezra) nie wybaczę, ale z niego chama zrobili, no nie zdzierżę
_________________

 
 
 
 
Gabrielle 
Little Liar
Gleek


Wiek: 25
Dołączyła: 26 Sty 2012
Posty: 2692
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-02-01, 10:29     

A narzekałyście że on taki "bezpłciowy" xD
_________________

:serce:
 
 
Natalia. 
Sarcastic Soul
whomanistka


Pomogła: 2 razy
Wiek: 27
Dołączyła: 27 Lip 2011
Posty: 7364
Skąd: Zadupie.
Wysłany: 2014-02-01, 11:54     

no bo jest nudnawy, ale może teraz w akcie zemsty co do Ezry weźmie się ogarnie jakoś :D
_________________

 
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Szybka odpowiedź
Użytkownik: 


 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xand created by spleen modified v0.4 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 15