Pretty Little Liars Online Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Rejestracja Zaloguj
Free Lines 

Arrow

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Natalia.
2013-01-08, 18:17
The Hunger Games
Autor Wiadomość
irminsoon 
Użytkownik lipca
Potterhead


Pomogła: 1 raz
Wiek: 28
Dołączyła: 11 Lut 2012
Posty: 4222
Skąd: Polska
Wysłany: 2013-08-26, 20:20   

Gabrielle napisał/a:
W ogóle ten ich dobór aktorów do postaci do 2 części to maskara..

Dokładnie...
Ale włosy ta aktorka ma świetne *_*
_________________

Bonnie Wright | Weasley’s Wizard Wheezes | James Phelps
 
 
REKLAMA 
whomanistka

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 27 Lip 2011
Posty: 7364
Wysłany: 2013-08-30, 00:28   

_________________

 
 
Natalia. 
Sarcastic Soul
whomanistka


Pomogła: 2 razy
Wiek: 27
Dołączyła: 27 Lip 2011
Posty: 7364
Skąd: Zadupie.
Wysłany: 2013-08-30, 00:28   


O Boże, jaram sie jak oni, piękne, piękne, no po prostu niebo a ziemia w porównaniu do tamtych "ognistych" kostiumów.
_________________

 
 
 
 
Gabrielle 
Little Liar
Gleek


Wiek: 25
Dołączyła: 26 Sty 2012
Posty: 2692
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-08-30, 00:36   

Natalia. napisał/a:
Obrazek
O Boże, jaram sie jak oni, piękne, piękne, no po prostu niebo a ziemia w porównaniu do tamtych "ognistych" kostiumów.

:serce:
_________________

:serce:
 
 
Vivian 
Martwy
Cumbercookie


Pomogła: 1 raz
Wiek: 27
Dołączyła: 08 Lut 2012
Posty: 3052
Skąd: Łódź
Wysłany: 2013-08-30, 10:44   

Oooo, genialne, niebo lepsze. Boże, to już tak niedługo <3
_________________

 
 
Limka 
Queen B.
Friendsaholic


Pomogła: 1 raz
Wiek: 28
Dołączyła: 31 Lip 2011
Posty: 5329
Skąd: Katowice
Wysłany: 2013-08-30, 18:08   

Świetne są. <3
_________________
 
 
Vivian 
Martwy
Cumbercookie


Pomogła: 1 raz
Wiek: 27
Dołączyła: 08 Lut 2012
Posty: 3052
Skąd: Łódź
Wysłany: 2013-11-23, 21:12   

Oglądał ktoś już? :)
Byłam dzisiaj i powiem, że jestem BARDZO zadowolona, naprawdę się nie spodziewałam, że tak dobrze wyjdzie. Miałam przed premierą zastrzeżenia do Finnicka i Johanny, ale w filmie naprawdę się dopasowali, Grant by się chyba nie nadawał do walki na arenie, on dobrze wygląda tylko w mundurku szkolnym :D Film trwał chyba ze 2h, ale i tak wydawało mi się, że wszystko dzieje się za szybko. Zrobiony o wiele lepiej niż 1 część, mniej takich bajerów, lepsze efekty, tak przynajmniej mi się wydawało, wiecie, byłam w lekkim amoku, szczególnie w scenach z Peetą. Genialna scena z tą sukienką kosogłosa. Chyba ze 3 razy się prawie popłakałam, ogólnie ciągle się bałam że nie przeżyją mimo, że czytałam książkę. Mags była taka urocza <3 Ale źle przedstawili tę scenę, przecież oni razem o tym zadecydowali. Boże, nie wiem co jescze, nie pamiętam, muszę ochłonąć :D
_________________

 
 
Limka 
Queen B.
Friendsaholic


Pomogła: 1 raz
Wiek: 28
Dołączyła: 31 Lip 2011
Posty: 5329
Skąd: Katowice
Wysłany: 2013-11-23, 21:44   

Świetna część! Chyba nawet lepsza niż pierwsza.

Peeta. <3

Katniss mnie trochę wkurzyła, raz całuje Gale'a raz Peetę. Ale ogólnie ją lubię. :)

Świetne efekty, dużo emocji, napięcia. Raz mi nawet łzy poleciały z oczu, jak Katniss i Peeta byli w Dystrykcie 11 na Tournee Zwycięzców i pokazali zdjęcie Rue, jej rodzinę, no i ten pan, którego zabili. :c

Biedny Cinna. :c

Snow mnie wkurzał.

Finnick, Johanna, Mags na plus.

Pozostaje nam czekać na 3. część!

Bardzo dobry film, zasłużone 8/10.

Edit: A film długi, bo trwał chyba 2 h i 15 min z tego, co naliczyłam, ale również mi bardzo szybko zleciał.

Edit 2: Na Filmwebie jest nawet napisane, że 2 h 26 min, ale to już jest niemożliwe, bo patrzyłam na zegarek i na stówę trwał 2 h 15 min.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Limka 2013-11-23, 21:47, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Vivian 
Martwy
Cumbercookie


Pomogła: 1 raz
Wiek: 27
Dołączyła: 08 Lut 2012
Posty: 3052
Skąd: Łódź
Wysłany: 2013-11-23, 21:52   

Ooo wiele lepsza niż 1, poprawili wykonanie. Ja płakałam na wieelu scenach, tzn może nie płakałam, ale byłam blisko.
Aaaa, i jak Peeta mówił Katniss takie urocze rzeczy <3 Rzeczywiście Kat w chwilami była irytująca, no ale przyzwyczaiłam się po książce, zresztą nie da się jej nie lubić <3
_________________

 
 
Limka 
Queen B.
Friendsaholic


Pomogła: 1 raz
Wiek: 28
Dołączyła: 31 Lip 2011
Posty: 5329
Skąd: Katowice
Wysłany: 2013-11-23, 21:54   

Vivian napisał/a:
Aaaa, i jak Peeta mówił Katniss takie urocze rzeczy <3 Rzeczywiście Kat w chwilami była irytująca, no ale przyzwyczaiłam się po książce, zresztą nie da się jej nie lubić <3


Thiiis. <3
_________________
 
 
Carro 
Obserwator


Wiek: 26
Dołączyła: 08 Lip 2013
Posty: 166
Wysłany: 2013-11-24, 13:34   

Film dobry, naprawdę, po pierwszej połowie bałam się, że to zmaszczą, ale dobrze im końcówka wyszła! Igrzyska dokładnie takie jak sobie wyobrażam, dobór aktorów jak najbardziej dobry, no może z wyjątkiem Finnicka ;D
Brakowało mi niektórych scen, które wydawaly mi sie dosyc ważne..

Wiadomo, nie ma co porównywac do książki, która jest wielokrotnie lepsza ;D
_________________
 
 
Natalia. 
Sarcastic Soul
whomanistka


Pomogła: 2 razy
Wiek: 27
Dołączyła: 27 Lip 2011
Posty: 7364
Skąd: Zadupie.
Wysłany: 2013-11-29, 22:20   

Jejkuuu, Peeta <3 kocham cieee <3 naprawdę w tej części nieziemski, aż się cieszę, że kupiłam sobie z nim kocyk, suuper <3 Lawrence jak zwykle jest cudna, Malone też uwielbiam, casting jak w Glee na początku - mega trafny, jedyne co nie wyszło to tylko Finnick (chciałam Granta :DD) i Mags, no była w porządku, ale zawsze widziałam w niej ciocię Petera Parkera :)
Mega efekty, dobrze zrobiony film. Do minusów też Coldplay, stracili na wygryzieniu Taylor bo piosenka jest bezbarwna i nudna, z resztą muszę się zapoznać na OST bo w filmie ich nie uświadczysz, wkurzające też, że jako motyw do filmu wybrali piosenkę z gierki Hunger Games z facebooka, która po drugim razie staje się irytująca.
Ah, no i wkurwiły mnie ponad programowe sceny z Gejlem sorry Gale'em bo go nienawidzę, Liam jest wstrętny i drętwy. Albo to jego zdjęcie w medaliku - WTF? Totally Team Peeta.

Książki nie pamiętałam, więc nic mi nie brakło :DDD
_________________

 
 
 
 
Vivian 
Martwy
Cumbercookie


Pomogła: 1 raz
Wiek: 27
Dołączyła: 08 Lut 2012
Posty: 3052
Skąd: Łódź
Wysłany: 2013-11-29, 23:37   

Natalia. napisał/a:
Jejkuuu, Peeta <3 kocham cieee <3 naprawdę w tej części nieziemski, aż się cieszę, że kupiłam sobie z nim kocyk, suuper <3 Lawrence jak zwykle jest cudna, Malone też uwielbiam, casting jak w Glee na początku - mega trafny, jedyne co nie wyszło to tylko Finnick (chciałam Granta :DD) i Mags, no była w porządku, ale zawsze widziałam w niej ciocię Petera Parkera :)
Mega efekty, dobrze zrobiony film. Do minusów też Coldplay, stracili na wygryzieniu Taylor bo piosenka jest bezbarwna i nudna, z resztą muszę się zapoznać na OST bo w filmie ich nie uświadczysz, wkurzające też, że jako motyw do filmu wybrali piosenkę z gierki Hunger Games z facebooka, która po drugim razie staje się irytująca.
Ah, no i wkurwiły mnie ponad programowe sceny z Gejlem sorry Gale'em bo go nienawidzę, Liam jest wstrętny i drętwy. Albo to jego zdjęcie w medaliku - WTF? Totally Team Peeta.

Książki nie pamiętałam, więc nic mi nie brakło :DDD


AWESDWSWS, SKĄD MASZ KOCYK Z PEETĄ? *_____*
Coldplay rzeczywiście bez szału, ale po kilku odsłuchach nawet ujdzie. Ale ogólnie całe OST jest moim zdaniem super, za maaaaaaało było zdecydowanie w filmie. Elastic Heart, Lean i Shooting Arrows mega <3
_________________

 
 
Natalia. 
Sarcastic Soul
whomanistka


Pomogła: 2 razy
Wiek: 27
Dołączyła: 27 Lip 2011
Posty: 7364
Skąd: Zadupie.
Wysłany: 2013-11-30, 00:07   

w claire's kupiłam w wakacje za dychę, bo szał na igrzyska przycichł i wszystko było po dychu, stwierdziłam, że wezmę rzecz największą i z przyjaciółką kupiłyśmy kocyki, były też piórniki itp., ale jakoś szczególnie koc chciałam ;-)

hshaushauhsuaa :D
a myślałam, że tylko z Justina Biebera i 1D dodatki tam mają
_________________

Ostatnio zmieniony przez Natalia. 2013-11-30, 00:09, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
 
Limka 
Queen B.
Friendsaholic


Pomogła: 1 raz
Wiek: 28
Dołączyła: 31 Lip 2011
Posty: 5329
Skąd: Katowice
Wysłany: 2013-11-30, 11:01   

Ale zajebisty. <3
_________________
 
 
Vivian 
Martwy
Cumbercookie


Pomogła: 1 raz
Wiek: 27
Dołączyła: 08 Lut 2012
Posty: 3052
Skąd: Łódź
Wysłany: 2013-11-30, 12:09   

Natalia. napisał/a:
w claire's kupiłam w wakacje za dychę, bo szał na igrzyska przycichł i wszystko było po dychu, stwierdziłam, że wezmę rzecz największą i z przyjaciółką kupiłyśmy kocyki, były też piórniki itp., ale jakoś szczególnie koc chciałam ;-)
Obrazek
hshaushauhsuaa :D
a myślałam, że tylko z Justina Biebera i 1D dodatki tam mają



BOŻEEEE... Czemu tam nie poszłam w wakacje? Chociaż może w Łodzi nie było bo my mamy taki malutki, tylko biżuterie właściwie mają. Ale będę szukać, piórnik nowy też by mi się przydał, a teraz pewnie będzie zalew takich rzeczy. Zazwyczaj mam alergię na takie gadżety bo są straszliwie brzydkie i tandetne, ale to do mnie przemawia :D Zresztą moje piórniki zawsze są jakieś oryginalne, ostatnio miałam taki ze świnką Peppą :D

http://allegro.pl/poszewk...3754700250.html

jest poszewka, pasowałaby do mojego Goslinga :D
_________________

Ostatnio zmieniony przez Vivian 2013-11-30, 12:20, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xand created by spleen modified v0.4 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 15