Pretty Little Liars Online Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Rejestracja Zaloguj
Free Lines 

Arrow

Poprzedni temat «» Następny temat
Ulubiona para

Jaka jest Wasza ulubiona para?
Naomi i Liam (Laomi)
12%
 12%  [ 2 ]
Adrianna i Navid
12%
 12%  [ 2 ]
Silver i Dixon
6%
 6%  [ 1 ]
Naomi i Austin
18%
 18%  [ 3 ]
Navid i Silver
0%
 0%  [ 0 ]
Dixon i Ivy
0%
 0%  [ 0 ]
Ivy i Raj
6%
 6%  [ 1 ]
Naomi i Oscar
12%
 12%  [ 2 ]
Naomi i Jamie
6%
 6%  [ 1 ]
Ade i Taylor
12%
 12%  [ 2 ]
Ade i Gia
0%
 0%  [ 0 ]
Annie i Jasper
0%
 0%  [ 0 ]
Annie i Ethan
6%
 6%  [ 1 ]
Annie i Liam
6%
 6%  [ 1 ]
Głosowań: 4
Wszystkich Głosów: 16

Autor Wiadomość
irminsoon 
Użytkownik lipca
Potterhead


Pomogła: 1 raz
Wiek: 28
Dołączyła: 11 Lut 2012
Posty: 4222
Skąd: Polska
Wysłany: 2012-12-09, 19:48   Ulubiona para

Jaka jest Wasza ulubiona para i dlaczego? :)
Ja zagłosowałam oczywiście na Laomi, bo to moja ukochana para <3
Mieli największą chemię, szczególnie na początku!
Następnie jest Naomi i Austin, świetny związek, świetna chemia, zaczęło się od tego, że się nie lubili, a wiadomo, kto się czubi, ten się lubi!
Naomi i Jamie, związek trwał tylko 3 odcinki, ale jak dla mnie to był najbardziej idealny chłopak dla niej. Przystojny, inteligentny, student CU, umiał jej wysłuchać i kiedy powiedziała mu, że nie mogą być razem, bo nadal kocha Liama, to zachował się jak prawdziwy mężczyzna <3
No i Naomi i Oscar, z tego można było zrobić naprawdę świetny związek, ale jak zwykle wszystko spieprzyli!
A oprócz shipów Naomi to lubię jeszcze Ade i Taylora - szkoda, że nie są razem, ale jeszcze wszystko przed nami, mają świetną chemię i wspólne zainteresowania.
No i Ivy i Raj, miłość, która miała przetrwać wszystko. Prawie tak było, skopali końcówkę swojego małżeństwa!
A jak jest u Was? Dałam aż 6 opcji do zaznaczenia, bo wiem jak trudno jest się zdecydować :)
_________________

Bonnie Wright | Weasley’s Wizard Wheezes | James Phelps
Ostatnio zmieniony przez irminsoon 2012-12-09, 19:50, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
REKLAMA 
Friendsaholic

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 31 Lip 2011
Posty: 5329
Wysłany: 2012-12-09, 20:03   

Ostatnio zmieniony przez Limka 2012-12-09, 19:50, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Limka 
Queen B.
Friendsaholic


Pomogła: 1 raz
Wiek: 28
Dołączyła: 31 Lip 2011
Posty: 5329
Skąd: Katowice
Wysłany: 2012-12-09, 20:03   

A ja zagłosowałam na Ade i Navida i na nikogo innego, bo żadna inna para mnie w tym serialu nie wciągnęła tak, jak oni. Ich momenty w 1 sezonie były cudowne, kocham także końcówkę drugiego. Do dzisiaj żałuję, że rozwalili najlepszy, według mnie ship w 90210 i co gorsza, raczej nie ma szansy na ich powrót. Zamiast tego wolą nam serwować marnych Ade i Dixona. :(
_________________
 
 
Vogue. 
Nowy


Wiek: 30
Dołączyła: 16 Maj 2012
Posty: 62
Skąd: Kraków
Wysłany: 2012-12-09, 21:08   Re: Ulubiona para

Szkoda, że nie ma Naomi i Maxa.

Generalnie prawie wszystkie pary są związane z Naomi, bo ona z każdym tworzy fajne związki.
Zaznaczyłam:
Naomi i Liam - kiedyś to była moja ulubiona para, nie wiem czemu tak beznadziejnie poprowadzili ten związek. Jak dla mnie Liam + Annie = porażka.
Naomi i Oscar - w tej parze był taaaki potencjał! Szkoda, że nie rozwinęli tego wątku, mieli świetną chemię :serce: .
Naomi i Austin - podobnie jak wyżej, niesamowita chemia, w pewnym momencie zdecydowanie byłam za nimi, mimo że lubiłam Naomi i Maxa.
Ade i Navid - jak dla mnie naprawdę świetny związek, nie wiem czemu potem połączyli Navida z Silver. Uwielbiałam ich w pierwszym sezonie.

Poza tym dawno, dawno temu lubiłam Silver z Teddym, ten związek również całkowicie popsuli, pamiętam jak Teddy się przemieniał z bad boya w dobrego faceta, ale jak zwykle nikomu nie wyszło to na dobre (teraz jest nudny, to samo się stało z Liamem).
_________________
    Spoby ♥ | Spenc, Toby, Jason, Caleb
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xand created by spleen modified v0.4 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Strona wygenerowana w 0,21 sekundy. Zapytań do SQL: 15