Pretty Little Liars Online Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Rejestracja Zaloguj
Free Lines 

Arrow

Poprzedni temat «» Następny temat
Odcinek 1
Autor Wiadomość
Natalia. 
Sarcastic Soul
whomanistka


Pomogła: 2 razy
Wiek: 28
Dołączyła: 27 Lip 2011
Posty: 7364
Skąd: Zadupie.
Wysłany: 2013-01-07, 17:28   Odcinek 1


W TYM PREQUELU „SEKSU W WIELKIM MIEŚCIE”, MŁODA CARRIE BRADSHAW ZMAGA SIĘ Z LICEALNYMI DRAMATAMI, KIEDY TO PO RAZ PIERWSZY POZNAJE MANHATTAN - Ostatnio życie nie było lekkie dla 16-letniej Carrie Bradshaw (AnnaSophia Robb) – jej matka zmarła, jej buntownicza, młodsza siostra Dorritt (Stefania Owen) jest problematyczna a ich ojciec Tom (Matt Letscher) stara się wychować dwie nastoletnie córki w pojedynkę. Kiedy Carrie zaczyna swój pierwszy dzień trzeciej klasy liceum, nie może oprzeć się wrażeniu, że wszystkie oczy skierowane są na nią, a stosunki z Donną LaDonną (Chloe Bridges) nie poprawiają jej sytuacji. Mimo, że ma wokół grupę przyjaciół: Mouse (Ellen Wong), Maggie (Katie Findlay) i Walta (Brenden Dooling), Carrie czuje, że jej życie powinno zmierzać w innym kierunku. Pojawienie się nowego ucznia, Sebastiana Kydda (Austin Butler) wywiera na Carrie nieco podekscytowania, ale sprawy zaczynaja się układać dopiero gdy akceptuje staż w kancelarii prawniczej na Manhattanie. W mieście, Carrie poznaje Larissę Loughlin (Freema Agyman), niezależną, imprezową redaktorkę stylu w magazynie Interview, która wprowadza ją do świata o którym marzyła.
14 stycznia 2013r.
PROMO
_________________

Ostatnio zmieniony przez Natalia. 2013-01-07, 17:29, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
 
REKLAMA 
Gleek

Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 26 Sty 2012
Posty: 2692
Wysłany: 2013-01-07, 18:38   

Ostatnio zmieniony przez Gabrielle 2013-01-07, 17:29, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
 
Gabrielle 
Little Liar
Gleek


Wiek: 25
Dołączyła: 26 Sty 2012
Posty: 2692
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-01-07, 18:38   

Bardzo fajnie się zapowiada!
_________________

:serce:
 
 
Limka 
Queen B.
Friendsaholic


Pomogła: 1 raz
Wiek: 28
Dołączyła: 31 Lip 2011
Posty: 5329
Skąd: Katowice
Wysłany: 2013-01-07, 18:42   

Nie mogę się doczekać, jeszcze tydzień!

Będę miała co oglądać we wtorki zamiast Plotkary.^^
_________________
 
 
Natalia. 
Sarcastic Soul
whomanistka


Pomogła: 2 razy
Wiek: 28
Dołączyła: 27 Lip 2011
Posty: 7364
Skąd: Zadupie.
Wysłany: 2013-01-07, 18:43   

Ja ogólnie będę miała co oglądać ;-)
Jeszcze trochę, a wróci Glee i New Girl <3
_________________

 
 
 
 
Limka 
Queen B.
Friendsaholic


Pomogła: 1 raz
Wiek: 28
Dołączyła: 31 Lip 2011
Posty: 5329
Skąd: Katowice
Wysłany: 2013-01-07, 18:48   

Natalia. napisał/a:
Ja ogólnie będę miała co oglądać ;-)
Jeszcze trochę, a wróci Glee i New Girl <3


To samo + u mnie jeszcze 90210 i TVD. No i TLG i PLL.

Chociaż trochę wkurza mnie, że wszystko tak naraz wraca, bo obawiam się, że może mi brakować na to wszystko czasu, podczas, gdy teraz mam go dość dużo, ale oczywiście wszystko musieli przerwać. :<
_________________
 
 
MizunoHikari 
Obserwator


Wiek: 28
Dołączyła: 23 Sie 2012
Posty: 115
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2013-01-14, 15:34   

Jeeeeny! Kocham AnnęSophię, więc coś czuję, że będzie to jeden z dwóch moich ulubionych seriali. :D
_________________

 
 
 
Natalia. 
Sarcastic Soul
whomanistka


Pomogła: 2 razy
Wiek: 28
Dołączyła: 27 Lip 2011
Posty: 7364
Skąd: Zadupie.
Wysłany: 2013-01-14, 15:35   

Jak mendy nie zrobią na jutro napisów to siem mocno rozczaruje.
_________________

 
 
 
 
Nadie
Kryminalista


Dołączył: 20 Cze 2011
Posty: 895
Wysłany: 2013-01-16, 01:50   

Okej, więc mam za sobą pilot, który był bardzo, bardzo przyjemny. Bałam się, że serial za bardzo będzie mi przypominał Jane By Design, ale póki co w ogóle tak nie jest. Może to dlatego, że dzieje się to wszystko nieco wcześniej. Jak na razie moją ulubienicą jest Maggie. Pokochałam ją od samego początku, reszta jest w porządku, ale bez szału. Carrie na razie nie oceniam. Sebastian... nie podchodzi mi jakoś szczególnie, generalnie średnio lubię tego aktora od czasu SaB, ale nie mówię nie i mam nadzieję, że się przekonam. Ogólnie, chciałam jeszcze pochwalić kolory, które są naprawdę genialne. I to chyba na tyle, na drugi odcinek na pewno również się skuszę.
_________________

haleb | spoby | wrencer | ezria
team EzraIsA

 
 
RubyRose 
Prześladowca


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 25 Sie 2012
Posty: 222
Wysłany: 2013-01-16, 12:20   

Nadie napisał/a:
Okej, więc mam za sobą pilot, który był bardzo, bardzo przyjemny. Bałam się, że serial za bardzo będzie mi przypominał Jane By Design, ale póki co w ogóle tak nie jest. Może to dlatego, że dzieje się to wszystko nieco wcześniej. Jak na razie moją ulubienicą jest Maggie. Pokochałam ją od samego początku, reszta jest w porządku, ale bez szału. Carrie na razie nie oceniam. Sebastian... nie podchodzi mi jakoś szczególnie, generalnie średnio lubię tego aktora od czasu SaB, ale nie mówię nie i mam nadzieję, że się przekonam. Ogólnie, chciałam jeszcze pochwalić kolory, które są naprawdę genialne. I to chyba na tyle, na drugi odcinek na pewno również się skuszę.

This ,tylko mam nadzieję że akcja się bardziej rozkręci,ale na pewno tak będzie :)
_________________

 
 
irminsoon 
Użytkownik lipca
Potterhead


Pomogła: 1 raz
Wiek: 28
Dołączyła: 11 Lut 2012
Posty: 4222
Skąd: Polska
Wysłany: 2013-01-16, 16:19   

Świetnie się zaczęło, Carrie jest niesamowicie ładna, lubię również Maggie i czekam, aż Walt uświadomi sobie prawdę o sobie :D
Kolory, jak i ujęcia Manhattanu, świetne! <3
_________________

Bonnie Wright | Weasley’s Wizard Wheezes | James Phelps
 
 
MizunoHikari 
Obserwator


Wiek: 28
Dołączyła: 23 Sie 2012
Posty: 115
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2013-01-16, 16:56   

Tak jak sądziłam- odcinek bardzo mi się spodobał. Tak samo postać Carrie. Czekam na kolejny odcinek!
_________________

 
 
 
Limka 
Queen B.
Friendsaholic


Pomogła: 1 raz
Wiek: 28
Dołączyła: 31 Lip 2011
Posty: 5329
Skąd: Katowice
Wysłany: 2013-01-16, 18:54   

Jak na razie bardzo mi się podoba! Na pewno będę oglądać dalej. :) Lata 80 - te trochę mogą wkurzać, ale nie rzuca mi się to aż tak.

Bardzo polubiłam oczywiście Carrie i wszystkich jej przyjaciół. Jej ojciec też jest ok. I ta babka złodziejka też, myślę, że będzie barwną, ale pozytywną postacią. Nie przepadam za Sebastianem i nienawidzę Donny. Dorrit też na początku nie przypadła mi do gustu, ale pod koniec odcinka zmieniłam o niej zdanie. :)

Trochę mało Manhattanu, mam nadzieję, że w następnych odcinkach będzie go więcej. Nie mogę się doczekać. :)
_________________
 
 
Gabrielle 
Little Liar
Gleek


Wiek: 25
Dołączyła: 26 Sty 2012
Posty: 2692
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-01-16, 20:03   

Pilot świetny! Klimat lat 80. strasznie mi się spodobał. Te kolory, muzyka.. świetne :)
Lubię Carrie, jej przyjaciół i Dorrit. Nie znoszę Donny (głównie dlatego, że gra ją ktos kogo nie trawię), a do Sebcia się nie przekonałam. Taki heartbreaker :P
A i strasznie podobała mi się torebka mamy Carrie (przed i po przemianie). Wie ktoś może gdzie taką lub podobną znajdę? :>
Ogólnie sądzę, że serial fajny i klimatyczny i raczej będę go oglądała.
_________________

:serce:
 
 
Yosty 
Obserwator


Wiek: 27
Dołączyła: 22 Lis 2011
Posty: 176
Skąd: Poznań
Wysłany: 2013-01-17, 13:01   

Jak ja kocham stroje z lat 80. <3
Ogólnie serial przyjemny, aczkolwiek szału nie ma.
Na + na razie Maggie, Sebastian i Carrie.
Gabrielle napisał/a:

A i strasznie podobała mi się torebka mamy Carrie (przed i po przemianie).

Dokładnie, zastanawiam się właśnie czy nie poszaleć i nie zrobić sobie podobnej. :-D
_________________

 
 
Vivian 
Martwy
Cumbercookie


Pomogła: 1 raz
Wiek: 27
Dołączyła: 08 Lut 2012
Posty: 3052
Skąd: Łódź
Wysłany: 2013-01-17, 20:30   

O boże, czy tylko ja tak bardzo jaram sie wyglądem Sebastiana, a dokładniej jego szczęką? (tak, patrzę zawsze na męskie szczęki :D)
Super pilot, na początku zdziwiłam się, że to lata 80, nie doczytałam tego i nastawiałam się na coś w stylu Jane. Ale to może nawet i lepiej!
Bardzo podoba mi się postać Carrie, Walta, Maggie też w sumie. I Sebastiana ofc.
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xand created by spleen modified v0.4 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 14